Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Testery Proteinů I CFM 85 + I CFM 100 ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Zuzanad - stránky člena diskuse


  29.1.2015 - Martin - 1803 shlédnutí

 Zuzanad se do diskuse přihlásila 16. 1. 2015.Eshop s fitness doplňky výživyAhoj Sporťáci ,
Tak se k vám do diskuze přidávám a to s přáním upravit jídelníček tak,aby nadále nedocházelo k unavě po cvičení . Převážně problém pocituji na druhý den ráno , je mi slabo , i 8 h spánku je pro mě strašně málo , dokud se vydatně nenasnídám , stav se nezlepší , ale často mi unava zůstane po celý den ,pokud k tomu docílím 3-5kg z váhy dolů , zlobit se nebudu . Něco k mým nejčastějším sportovním aktivitám : běh , fitko , kolo .
Ve fitku trávím čas cca 3krát týdně po 1,5h – 2h , většinou doplním cvičení během na páse , kde se snažím trénovat rychlost , v ostatní dny běhám , někdy 3km , někdy 13 km , záleží jak jsem na tom s časem či unavou … v zimních měsících se kolu téměř nevěnuji … pokud na kolo sednu např.v létě vypadá často muj den takto : 17km na kole do fitka , tam si dám min 1h cvičení na celé tělo ( nohy nejedu vždy –bývají dost unavené ) , dokončím cvičení během na pásu ,sedám na kolo a čeká mě cesta opět 17 km ..po takovém to dnu pak bývám dost unavená , bohužel nemohu si pomoci , baví mě to . Budu tedy ráda , pokud mě obohatíte vašemi zkušenostmi s tréninkem a jídelníčkem .
Zuzana
Fotky
Fotky léto 2014

Deníček ke stránce


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: