Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Testery Proteinů I CFM 85 + I CFM 100 ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Recept - Diet Květáková Pizza


  31.3.2015 - Mia198 - 2062 shlédnutí

 Není to žádnej gurmánskej a estetickej zázrak,ale mně chutná a jsou tam jenom zdravý věci.Eshop s fitness doplňky výživy
Postup:
Vzala jsem asi 3/4 květáku (bylo to tak 400g) a hodně ho povařila. Potom se slije voda, a květák se rozmixuje tyčovým mixérem. Přidá se nastrouhaný eidam 20% (na jednu porci mi stačilo cca 20g) a oregáno, popř.majoránka a sůl.

"Těsto" jsem nalila do kulaté dortové formy, resp. dvou forem, protože to nakonec byly dvě menší pizzy, takže dvě večeře. Do formičky jsem předtím dala pečící papír. Toto jsem pekla na 180 stupňů asi půl hodiny.

Nepočítejte s křupavým suchým těstem, není tam mouka Pak jsem výtvor vytáhla, potřela troškou kečupu slazeného stévií (mám Hellmans, na 100g má jen 11g cukru a dávám ho cca 15g) na to jsem nasypala koření na pizzu a pak už jenom velká plechovka Rio mare ve vlastní šťávě (takže na jednu porci 56g) a zasypala cibulí. Na jednu jsem dala i pár oliv. Není to žádnej gurmánskej a estetickej zázrak,ale mně chutná a jsou tam jenom zdravý věci.


Další zajímavé recepty naleznete v receptech.

   DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku (případně založit nové téma).

  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: