E-SHOP    DISKUSE    RADY  
  Hubnutí Nabírání Rysování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty  F-sport Team  
 F-sport.cz Team


  20.4.2017 - Martin - 2713 shlédnutí
F-sport.cz Team - Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim.
  -1200


Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim.

   F-SPORT.CZ SPOLUPRACUJE SE ŠPIČKOVÝMI ATLETY


Výsledkem naši společné práce a zkušeností je řada Professional od firmy Explomax, která vám nabízí jen účinné látky v účinných koncentracích pro zisk maximálních výsledků. To vše v chutné a cenově přijatelné formě. To je řada EXPLOMAX PROFESSIONAL.

Součástí F-sport Teamu můžeš být i ty. A to nejen svými připomínkami k produktům PROFESSIONAL, ale i přímo! Zkus se účastnit naší soutěže o tvář F-sportu a staň se i ty jednim z našeho F-sport Teamu. Hledáme tvář F-sportu
Martina Ryszava - úspěšně se věnuje bodyfitness
Kulturistika je finančně, časově, fyzicky někdy i psychicky náročný sport a co si za to odneseme? Jen dobrý pocit a protein, ale podle toho se potom poznají ti, kteří to dělají pro sebe nebo jen proto, že je to moderní. V současnosti jsem pod vedením úžasné Marie Bouchalové a půjdu do kategorie bodyfitness (junioři), myslím že za rok a kousek jsem udělala obrovský progress a konečně se to alespoň minimálně přiblížilo k tomu abych si na to závodění troufla. Chtěla bych aby moje forma byla co nejlepší a já z podia odešla z pocitem, že jsem do toho dala všechno.

www.facebook.com/ryzsava


Jindřich Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Soutěžní fotku posílám z mojí první soutěže v Karviné, pod naturální federací INBA (dnes již ICN - iCompete) kde jsem se při prvním startu umístil na 4. místě v kategorii Mr. Physique juniorů do 23 let. Momentálně se chystám startovat na Mezinárodním MČR a pravděpodobně i na Agrofert Natural Cup, ve stejné federaci, taktéž stejné kategorii. :) Na tyhle soutěže se chystáme společně s bráchou a celou přípravou si projdeme společně. S přípravou nám samozřejmě bude pomáhat F-sport.cz, za což jsme neuvěřitelně vděční.

Mezi doplňky co užívám v mimosoutěžním období, je klasicky protein, kde nejspíš nemám žádnou oblíbenou značku, ale na chuť mi přišel MyProtein čoko-oříšek a zachutnali mi vzorky od Explomaxu. Dalším produktem na který nedám dopustit je Glutamin, nejlépe bez příchuti, který dávám do proteinu, nebo večerního jídla. BCAA užívám pouze v dietě. Dále samozřejmě creatin a pre-workout suplementy.
Gymbrothers - Honza a Jindřich Zvolánek:
www.instagram.com/honzazvolanek
www.instagram.com/jindrichzvolanek
www.facebook.com/zvolanektrainer


Monika Hladká - úspěšně se věnuje kulturistice
Monika pochází z Brna, kde v současnosti i pracuje. V dětství dělala atletiku a tenis, tedy individuální sporty.
"Cesta k fitness a bodybuildingu byla docela rychlá. Chtěla jsem lepší tělo a sobě samotné dokázat, že TO ZMÁKNU. Nejprve jsem absolvovala kurz fitness trenéra 2. třídy, abych věděla jak správně cvičit a neublížit si. Trénuju 5-6 * týdně, nehledě na off/on season, na to si nehraju. Dělám prostě to, co mě baví a tím je fitness, nehledě na to, zda soutěžím, či ne. Upřednostňuji cvičení tzv. "old school" tzn. využívám především komplexní cviky a činky, stroje jsou jen dopomoc. Ve fitku makám, nekecám, v tomhle jsem celkem známá :D, často říkám- NEKECEJ A MAKEJ a NEVYMLOUVEJ SE, děláš to pro sebe."
V roce 2016 Monika absolvovala své první oficiální závody ve federaci NABBA-WFF, kde získala 3. místo v kategorii NOVICES WOMAN a 3. místo v kategorii FITNESS MODEL.
Momentálně se připravuje na Austrian Championships, Grafenwörth - 27.5.2017 a Mezinárodní mistrovství České republiky v Praze- 3.6.2017.

Ladislav Dvořák - úspěšně se věnuje kulturistice
Láďa ma 19 let, cvičí přes rok a půl a momentálně se chystá na svou první jarní sezónu v kulturistice.

Jan Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Honza za svůj nejvyšší úspěch považuje vítězství na Grand Prix v Karviné, pod naturální federací iCompete/INBA, které se konalo 1.10.2016. Nyní se připravuje na ICompete Mezinárodní MČR 2017 v naturální kulturistice a fitness. Honza působí jako osobní trenér v Olympia Fitness Vršovice.
Gymbrothers - Honza a Jindřich Zvolánek:
www.instagram.com/honzazvolanek
www.instagram.com/jindrichzvolanek
www.facebook.com/zvolanektrainer

Jeho nejoblíbenější doplňky výživy jsou:
Explomax - Instant CFM Whey Protein 100 Professional
Fitness Authority - Xtreme Napalm Igniter Shot
Myprotein - BCAA a Glutamin


Adéla Chalupková - úspěšně se věnuje bodyfitness
17-tiletá studentka gymnázia v Orlové. Sportu se věnuje od malička a s fitness začala před 2 a půl lety. Na soutěži v bodyfitness byla poprvé na jaře 2016, kde jskončila na 3. místě mezi juniorkami na Moravě a Slezsku a na mistrovství ČR byla ve své kategorii dorostu také 3.
Cvičí 5-6x týdně a dodržuje přesnou stravu (nyní objem), protože se chystá na další bodyfitness soutěž toto jaro.

Lukasz Kantor - úspěšně se věnuje kulturistice
Lukasz má 17 let a je dorostenecký absolutní mistr Moravy a Slezska v kulturistice a 4. nejlepší dorostenecký kulturista v České republice. Momentálně se připravuje na další soutěžní sezónu, která bude na jaře, pokud se zadaří tak i na mistrovství Evropy. Aktuální váha 100kg, výkony: bench 150kg, dřep 4x220kg, deadlift 250kg s rezervou. Mimo jiné byl také vybrán do výběru české talentované mládeže kulturistiky.

Daniel Pavlíček - úspěšně se věnuje kulturistice
Zavodit jsem začal teprve minulý rok 2016 kdy jsem absolvoval několik podzimních soutěž. Podzimní sezóna byla z mého pohledu pro mě velmi úspěšná ze všech šesti absolvovaných soutěží jsem vždy postoupil do finálové šestice. Také jsem si hned při první závodní sezóně vyzkoušel, jaký je to pocit vyhrát absolutní vítězství mé kategorie, na GP Ostrava, kde byla podle mě největší konkurence a vysoká úroveň závodníků a také vysoká úroveň samotné soutěže. V současné době se připravují na jarní soutěže, které si se svým trenér Stanislavem Pešátem ještě ujasnime.
Mezi základní suplementu které používám jak v přípravě tak mimo sezónu patří protein, bcaa, glutamin, nějaký "nakopávác" a nejvíce opomíjené vitamíny a minerály + samostatně Vít. C. Protein používám převážně od my protein díky široké škále různých příchutí které jsem ještě nedokázal vyzkoušet všechny. Bcaa a glutamin od explomax. Nakopávác a vitamíny střídám od různých značek které nabízí F-sport.
K největším úspěchům patří:
Smartlabs Brno 4. Místo
Granite Muscles Skuteč 2. Místo
GP Ostrava 1. Místo + absolutní vítěz kategorií mens physique
GP Jalex Krnov 6. Místo
Golem „Big Boy“ Classik Kutná Hora 2. Místo
GP Ronnie.cz Březnice 4. Místo

Aleš Réman - úspěšně se věnuje kulturistice

František Heribán - úspěšně se věnuje crossfitu
K největším úspěchům patří:
3. místo Performance Games
4. místo No Excuse
1. místo Don´t Quit Challenge
2. místo Performance Games týmy
1. a 2. místo Summer Games and Winter Games České Budějovice
2. místo CFT Battle Brno
1. místo Bestie Open tým
2. místo Don´t Quit Challenge
Nyní se hlavně připravuje na sezónu masters, která pro něho začne od srpna.
 více informací ...
   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty