E-SHOP    DISKUSE    RADY  

^^^ skrýt ^^^
 E-shop
 Diskuse

 Hubnutí
 Nabírání
 Rýsování
 Tréninky
 Cviky
 Výživa a doplňky
 Látky v doplňcích
 Jídelníčky
 Recepty
 F-sport Team
 Členové diskuse
 Tabulky
 Seznam všech článků
 Kontakty

     
  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty  F-sport Team  

F-sport.cz Team

8.12.2017 - Martin - 7743 shlédnutí

F-sport.cz Team - Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim. Představení -  Michal Soukup.

Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim. Představení - Michal Soukup.


 Ptejte se na FB,  odpovídáme do 24hodin!


F-SPORT.CZ SPOLUPRACUJE SE ŠPIČKOVÝMI ATLETY


F-sport Team tvoří parta sportovců, kteří žijí kulturistikou a díky tomu i vznikl projekt F-sport.cz Páteři projektu F-sport.cz jsou Jirka a Martin - dva nadšenci, kteří se rozhodli své zkušeností využít. V poslední době jsme do projektu zapojili i naše známe a kamarády a tak postupně vzniká náš F-sport Team. A dokonce i ty se můžeš stát součásti F-sport Teamu! A to nejen svými připomínkami k produktům Explomax PROFESSIONAL, ale i přímo! Zúčastni se naší soutěže o tvář F-sportu a staň se i ty jedním z našeho F-sport Teamu. Hledáme tvář F-sportu

Výsledkem naši společné práce a zkušeností je řada Professional od firmy Explomax, která vám nabízí jen účinné látky v účinných koncentracích pro zisk maximálních výsledků. To vše v chutné a cenově přijatelné formě.
Michal Soukup
Ahoj, jmenuju se Michal Soukup, je mi 41 let. Miluju cvičení od klasického posilování, přes trojboj až po tahání různých břemen. Občas si zkusím nějakou stromgmanskou soutěž. Strašně mě to baví a chtěl bych motivovat mladý lidi všeobecně ke sportu.


Milan Krupička - vítězství na MČR 2017 v mrtvém tahu do open 75kg RAW
Petra Kuncová
Sportu se věnuji od malička, ale až před pár lety jsem poznala vůni železa. Od té doby mě svět fitness doslova pohltil. Velké svaly, těžké váhy, překonávání svých limitů, překračování komfortní zóny. Na jaře 2017 jsem se třikrát postavila na pódium v kategorii Bodyfitness, kdy jsem si jednou vybojovala bronzové umístění. Přesto, že sport je to občas tvrdý a krutý, od další přípravy mě to neodradí. Kromě toho působím jako osobní trenér v GymFit-Krupka. Samozřejmě do kvalitní přípravy patří nejen tvrdý trénink, ale i spoustu doplňků stravy. Díky F-sportu mám skvělý výběr nejen důležitých vitamínů, ale i proteinů a samozřejmě i zdravého mlsání.


Heřman Veselý
Mám 32 let fitness je muj zivotni styl od 15 let a jsem moc rad kdyz svym vzhledem nebo radou mohu motivovat dalsi lidi do tohoto skveleho sportu. Za zaklad povazuji kvalitni stravu a tvrdy trenink. 2009 -3 misto Mistrovstvy Moravy a Slezka. Z doplnku pouzivam hlavne kvalitni protein,Bcaa,hmb a kreatin.


Milan Krupička
Jmenuji se Milan Krupička,je mi 28 let a věnuji se silovému trojboji. Pro ty,kteří mě neznají a říkají si,ze nejsem zrovna souměrnej,tak je to proto,že jako malého mě postihla DMO (Dětská mozková obrna).Celá pravá strana mého svalstva je zkrácená a tak nemaká,jak by měla.Ale i přesto me to neodradilo od toho abych šel za svým snem a dokázal hlavně sobě,ze když je silna vůle,tak jde všechno!Zacal jsem chodit do fitka jen tak,abych nabral nejakou tu hmotu a dobre vypadal,ale zaujal me powerlifting a tak jsem se mu zacal venovat více.Objel jsem pár závodů a postupně se zaradil mezi nejlepší ve své váhové kategorii.Závodím v kategorii Open 75kg a mezi mé nejlepší výsledky zatím patří 3.místo na Mistrovstvi Ceske a Slovenske republiky v silovem trojboji a 3.misto na Mistrovství Světa v silovem trojboji.Nyní jsem v přípravě na posledni letošní zavod a to listopadové Mistrivstvi České republiky v mrtvém tahu.Tohle je jen začátek,makam na sobě a půjdu co možná nejvýš,tak mě sledujte! ;)


Andreas Dobsa - nejlepší video
Andreas Dobsa
Má 27 let, kalistenice a fitness se věnuji už 6 let točím videa, motivuji druhé k lepším výkonům a k lepšímu stylu života.


Láďa Přidal - promovideo z tréninku

A post shared by Lada Pridal (@czechworkout) on

František Zbahna
František má 21 let a pochází z Hořovic. Cvičení se pořádně věnuje od 17 let. Má za sebou první závody v kategorii mens physique (2016). Mnozí z vás ho znají pod pseudonymem Beton Svaly. Jedná se o Youtube kanál, kde začal přidávat videa v roce 2015 a pokračuje v tom dodnes.


Vladimír Žižka - video formy z tréninku

A post shared by Vladimír Žižka (@dumplex) on

Vladimír Žižka - úspěšně se věnuje kulturistice
Má 19let, pochází z Vyškova a cvičení se věnuje 5let, z toho 3roky závodí.
2014 kondiční soutěž v dorostu - 1. místo
2015 jarní mistrovské soutěže
2015 podzim 1 a 2 místo
2017 Mistrovství Moravy a Slezka - 3. místo v nejtěžší kategorii


Josef Grmolec a Tomáš Brablc - video z tréninku
Milan Kinc - úspěšně se věnuje kulturistice
2010- mistrovství ČR - mladší dorost 1. místo
2012- mistrovství Moravy a Slezska - dorost+junioři 1. místo, absolutní vítěz soutěže
2014- Mr.Univers - 2. místo
2014- Mezinárodní mistrovství České Republiky - junioři+muži obě kategorie 1. místo + absolutní vítěz soutěže
2015- Mistrovství světa - junior 1. místo
2015- Mr.Universe WFF - 2. místo
2016- mezinárodní mistrovství Německa - 1. místo junioři + absolutní vítěz soutěže mezi všemi kategoriemi.

Milan se aktívně podíli na vylepšování řady Explomax PROFESSIONAL, aktivně používá I CFM 100, Assassins Pump a BCAA.


Tomáš Hron - úspěšně se věnuje Thaiboxu
Známý a úspěšný Thaiboxer Tomáš Hron (Tino) se na své zápasy připravuje s námi. Vzhledem k tomu, že máme hodně dotazů ze strany boxerů (všech druhů a kategorií), jiných zápasníků, ale i atletů, na doplňky výživy a silový trénink, rozhodli jsme se, že Vám zpřístupníme náhled do toho, jak taková příprava vypadá. Možná má někdo dojem, že doplňky výživy jsou jen pro kulturisty, ale je to naopak sportovní doplňky výživy dokáží značně zlepšit a zkvalitnit přípravu každého atleta a zlepší jeho výkon, sílu, ale i samotné tréninky a případně i zápasy.

Doplňky pro zlepšení výkonu v atletice


Martina Ryszava - úspěšně se věnuje bodyfitness
Kulturistika je finančně, časově, fyzicky někdy i psychicky náročný sport a co si za to odneseme? Jen dobrý pocit a protein, ale podle toho se potom poznají ti, kteří to dělají pro sebe nebo jen proto, že je to moderní. V současnosti jsem pod vedením úžasné Marie Bouchalové a půjdu do kategorie bodyfitness (junioři), myslím že za rok a kousek jsem udělala obrovský progress a konečně se to alespoň minimálně přiblížilo k tomu abych si na to závodění troufla. Chtěla bych aby moje forma byla co nejlepší a já z podia odešla z pocitem, že jsem do toho dala všechno.

www.facebook.com/ryzsava


Jindřich Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Soutěžní fotku posílám z mojí první soutěže v Karviné, pod naturální federací INBA (dnes již ICN - iCompete) kde jsem se při prvním startu umístil na 4. místě v kategorii Mr. Physique juniorů do 23 let. Momentálně se chystám startovat na Mezinárodním MČR a pravděpodobně i na Agrofert Natural Cup, ve stejné federaci, taktéž stejné kategorii. :) Na tyhle soutěže se chystáme společně s bráchou a celou přípravou si projdeme společně. S přípravou nám samozřejmě bude pomáhat F-sport.cz, za což jsme neuvěřitelně vděční.

Mezi doplňky co užívám v mimosoutěžním období, je klasicky protein, kde nejspíš nemám žádnou oblíbenou značku, ale na chuť mi přišel MyProtein čoko-oříšek a zachutnali mi vzorky od Explomaxu. Dalším produktem na který nedám dopustit je Glutamin, nejlépe bez příchuti, který dávám do proteinu, nebo večerního jídla. BCAA užívám pouze v dietě. Dále samozřejmě creatin a pre-workout suplementy.
Gymbrothers - Honza a Jindřich Zvolánek:
www.instagram.com/honzazvolanek
www.instagram.com/jindrichzvolanek
www.facebook.com/zvolanektrainer


Jan Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Honza za svůj nejvyšší úspěch považuje vítězství na Grand Prix v Karviné, pod naturální federací iCompete/INBA, které se konalo 1.10.2016. Nyní se připravuje na ICompete Mezinárodní MČR 2017 v naturální kulturistice a fitness. Honza působí jako osobní trenér v Olympia Fitness Vršovice.
Gymbrothers - Honza a Jindřich Zvolánek:
www.instagram.com/honzazvolanek
www.instagram.com/jindrichzvolanek
www.facebook.com/zvolanektrainer

Jeho nejoblíbenější doplňky výživy jsou:
Explomax - Instant CFM Whey Protein 100 Professional
Fitness Authority - Xtreme Napalm Igniter Shot
Myprotein - BCAA a Glutamin


Adéla Chalupková - úspěšně se věnuje bodyfitness
17-tiletá studentka gymnázia v Orlové. Sportu se věnuje od malička a s fitness začala před 2 a půl lety. Na soutěži v bodyfitness byla poprvé na jaře 2016, kde jskončila na 3. místě mezi juniorkami na Moravě a Slezsku a na mistrovství ČR byla ve své kategorii dorostu také 3.
Cvičí 5-6x týdně a dodržuje přesnou stravu (nyní objem), protože se chystá na další bodyfitness soutěž toto jaro.

Aleš Réman - úspěšně se věnuje kulturistice

František Heribán - úspěšně se věnuje crossfitu
K největším úspěchům patří:
3. místo Performance Games
4. místo No Excuse
1. místo Don´t Quit Challenge
2. místo Performance Games týmy
1. a 2. místo Summer Games and Winter Games České Budějovice
2. místo CFT Battle Brno
1. místo Bestie Open tým
2. místo Don´t Quit Challenge
Nyní se hlavně připravuje na sezónu masters, která pro něho začne od srpna.
 více informací ...
   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty