Hubnutí Nabírání Rysování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty  F-sport Team

F-sport.cz Team - Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim.
  -1200

Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim.

F-SPORT.CZ SPOLUPRACUJE SE ŠPIČKOVÝMI ATLETY

Jan Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Honza za svůj nejvyšší úspěch považuje vítězství na Grand Prix v Karviné, pod naturální federací iCompete/INBA, které se konalo 1.10.2016. Nyní se připravuje na ICompete Mezinárodní MČR 2017 v naturální kulturistice a fitness. Honza působí jako osobní trenér v Olympia Fitness Vršovice.
Jeho nejoblíbenější doplňky výživy jsou:
Explomax - Instant CFM Whey Protein 100 Professional
Fitness Authority - Xtreme Napalm Igniter Shot
Myprotein - BCAA a Glutamin

Adéla Chalupková - úspěšně se věnuje bodyfitness
17-tiletá studentka gymnázia v Orlové. Sportu se věnuje od malička a s fitness začala před 2 a půl lety. Na soutěži v bodyfitness byla poprvé na jaře 2016, kde jskončila na 3. místě mezi juniorkami na Moravě a Slezsku a na mistrovství ČR byla ve své kategorii dorostu také 3.
Cvičí 5-6x týdně a dodržuje přesnou stravu (nyní objem), protože se chystá na další bodyfitness soutěž toto jaro.

Daniel Pavlíček - úspěšně se věnuje kulturistice
Zavodit jsem začal teprve minulý rok 2016 kdy jsem absolvoval několik podzimních soutěž. Podzimní sezóna byla z mého pohledu pro mě velmi úspěšná ze všech šesti absolvovaných soutěží jsem vždy postoupil do finálové šestice. Také jsem si hned při první závodní sezóně vyzkoušel, jaký je to pocit vyhrát absolutní vítězství mé kategorie, na GP Ostrava, kde byla podle mě největší konkurence a vysoká úroveň závodníků a také vysoká úroveň samotné soutěže. V současné době se připravují na jarní soutěže, které si se svým trenér Stanislavem Pešátem ještě ujasnime.
Mezi základní suplementu které používám jak v přípravě tak mimo sezónu patří protein, bcaa, glutamin, nějaký "nakopávác" a nejvíce opomíjené vitamíny a minerály + samostatně Vít. C. Protein používám převážně od my protein díky široké škále různých příchutí které jsem ještě nedokázal vyzkoušet všechny. Bcaa a glutamin od explomax. Nakopávác a vitamíny střídám od různých značek které nabízí F-sport.