Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

2007 Europa Super Show ženy kulturistika výsledky


  1.1.1970 - Martin - 787 shlédnutí

 2007 Europa Super Show ženy kulturistika výsledky



Eshop s fitness doplňky výživy


Dorian Yates Nox pump je zdraví škodlivý a je zakázaný k prodeji!


SZPI Dorian Yates Nox pump obsahuje zdraví škodlivé látky a jeho prodej je zákazaný.



Spoustu fotek i článečky najdete na Flexonline.com.


2007 Europa Super Show ženy kulturistika výsledky
10.srpen 2007, Dallas, Texas

pozicejménozemě1+23celkem
Overall
1Mah-Ann Mendoza
Heavyweight (135 lbs and over)
1Tazzie ColombUSA14519
2Th-ressa BostickUSA201030
3Beth RobertsUSA281543
4Sherry SmithUSA402060
5Marika JohanssonSweden542579
6Maryse ManiosFrance643195
7Zoraida Figueroa RiveraPuerto Rico6836104
8Maria CaloArgentina8641127
9Jana Linke-SippiAustria9243135
10Aurelia GrozajovaSlovakia10240142
11Desiree DumpellNetherlands9653149
Lightweight (Under 135 lbs)
1Mah-Ann MendozaUSA12517
2Debbie BramwellUSA201030
3Debi LaszewskiUSA301545
4Dena WesterfieldUSA402161
5Angela DebatinUSA502474
6Claudia PartenzaItaly623092
7Guisy CaputoItaly7035105
8Karen ZarembaUSA8441125
9Emery MillerUSA8851139
10Mary Ellen JerumboUSA9647143
11Elizabeth GomezMexico10852160
Výsledky starších soutěží.



2007 Europa Super Show Figure výsledky
10.srpen 2007, Dallas, Texas
pozicejménozemě12celkem
1Shannon MeteraudUSA5510
2Natalie BensonUSA101020
3Chandra CoffeyUSA151530
4Lisa MortonUSA202040
5Kristal RichardsonUSA282856
6Michelle AdamsUSA292857
7Paola AlmericoUSA374784
8Amy PetersUSA384987
9Andrea DumonUSA474289
10Petra MertlCzech514899
11Melissa PearoUSA5154105
12Darlina BrownUSA6055115
13Jamie SenukCanada6664130
14Kate ShelbyUSA6966135
15Inez JimenezCosta Rica8069149
16Krissy ChinUSA7577152
17Liane SeiwaldUSA8076156
18Aida AragonUSA8080160
18Claire ParmleyUSA8080160
Výsledky starších soutěží.



2007 Europa Super Show Fitness výsledky
10.srpen 2007, Dallas, Texas
pozicejménozemě1234celkem
1Adela GarciaUSA558826
2Tanji JohnsonUSA121071039
3Mindi O'BrienCanada2213241170
4Julie LohreUSA1920262287
5Amy HaddadUSA19244945137
6Brenda SantiagoPuerto Rico37444643170
7Amy Villa-NelsonUSA44364965194
8Kendra EliasUSA57644472207
9Angela EnglishUSA43415668208
10Nicole DuncanUSA40597439212
11Michelle MayberryUSA41367665218
12Amy HuberUSA80445862244
13Sandra WickhamCanada80804857265
14Susan GroshekUSA59578079275
15Stephanie WorsfoldCanada70706474278
16Oksana GrishinaRussia80804978287
16Jennifer BecerraUSA80806073293
16Myriam CapesCanada80807956295
16Lori KimesUSA69807080299
16Shannon DeyUSA68728080300
16Lisa McCormickUSA80807075305
16Tami OughUSA80808068308
16Bridgette MurrayUSA80807780317
16Jennifer CassettyUSA80807880318
16Sandie WardUSA80808080320
DNFMandy PolkUSA808080
Výsledky starších soutěží.



2007 Europa Super Show 210 a pod muži kulturistika výsledky
10.srpen 2007, Dallas, Texas
pozicejménozeměRd 1+2Rd 3Rd 4celkems
1Silvio SamuelSpain105520
2Ricky "Tricky" JacksonUSA20101040
3Guy DucasseUSA30131558
4Nathan WonsleyUSA46162082
5Pablo ArevaloPeru44212590
6Derik FarnsworthUSA6833101
7Jimmy CanyonUSA7036106
8Eryk BuiUSA7639115
9Jeffrey LongUSA9647143
10Marc JacobsUSA10046146
11Michael KindredCzech10049149
12Patrick RichardsonUSA12259181
13Roland HuffUSA13267199
14Joseph PalumboUSA13668204
15Anthony FinocchiaroUSA14876224
16Steven BurkeUSA15880238
17Randy Jackson, Sr.USA16082242
Výsledky starších soutěží.



2007 Europa Super Show muži kulturistika výsledky
11.srpen 2007, Dallas, Texas
pozicejménozeměRd 1+2Rd 3Rd 4celkem
1Silvio SamuelSpain105520
2Will HarrisUSA20101040
3Bill WilmoreUSA30161561
4Quincy TaylorUSA40192079
5Omar DeckardUSA502825103
6Evgeny MishinUSA602989
7Francisco 'Paco' BautistaSpain7033103
8Joel StubbsBahamas7838116
9Ricky "Tricky" JacksonUSA9448142
10Guy DucasseUSA10052152
11Aiman FaourGermany11056166
12Marc JacobsUSA12463187
13Derik FarnsworthUSA13669205
13Michael KindredCzech13867205
14Mike ErgasUSA14668214
15Nathan WonsleyUSA1576232
16Jeffrey LongUSA158158
17Eryk BuiUSA160160
17Anthony FinocchiaroUSA160160
17Huntington GlanvilleEngland160160
17Roland HuffUSA160160
17Jerry NichollsBarbados160160
17Patrick RichardsonUSA160160
17Heinz SeniorVenezuela160160
17Simon VoyerCananda160160
DNFPablo ArevaloPeru
Výsledky starších soutěží.






Diskuse k článku:


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: