E-SHOP    DISKUSE    RADY  

^^^ skrýt ^^^
 E-shop
 Diskuse

 Hubnutí
 Nabírání
 Rýsování
 Tréninky
 Cviky
 Výživa a doplňky
 Látky v doplňcích
 Jídelníčky
 Recepty
 F-sport Team
 Členové diskuse
 Tabulky
 Seznam všech článků
 Kontakty

     
  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty  F-sport Team  

Aragorn - stránky člena diskuse

23.10.2007 - Martin - 31446 shlédnutí

Aragorn - stránky člena diskuse - Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvl᚝ nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám.
Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvl᚝ nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám.


 Ptejte se na FB,  odpovídáme do 24hodin!


Aragorn se do diskuse přihlasil 21. 10. 2007 s 108kg na x cm.
Jmenuji se Láďa. Z vašich stránek jem čerpal spousty výborných rad co se cvičení a stravy týče. Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvl᚝ nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám. Doplňky výživy nevedu i když to nejsou špatné věci a jak vidím na svém okolí fakt zabírají. Anabolika doporučuji jenom těm co chtějí mít problémy s pletí, vypadané vlasy a v postely nešastnou přítelkyni. Jde to hezky i bez toho, jenom je to o cosi větší dřina. Na konec by jsem chtěl pozdravovat všechny lidi kteří píšou na f-sportu veškeré rozsáhlé články o posilování, jídelníčcích, hubnutí, příbírání a prostě veškeré rady. Moc se mi líbí, konečně někdo kdo má na posilování a věci stím související střizlivý a zdravý názor. Tak se mějte a pokračujte takhle dál... fandím.
Fotky
Fotky léto 2007

Járo léto 2007

Deníček ke stránce


   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty