Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Testery Proteinů I CFM 85 + I CFM 100 ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Cimba - stránky člena diskuse


  21.11.2011 - Martin - 5770 shlédnutí

 Cimba se do diskuse přihlásil 14. 11. 2011 s 109kg na 176cm.Eshop s fitness doplňky výživyZdravím všechny ze zdejší komunity!
Říkají mi Cimba, a je mi 33 let. Na tyto stránky jsem narazil náhodou. Celý život, dá se říct, bojuji s nadváhou. Všechny negativní aspekty dnešního života mě v roce 2008 dovedly až k hmotnosti 141 kg. V tu dobu jsem se přiměl k radikálnímu rozhodnutí, změnil zaměstnání, čímž jsem se zbavil stresu a rozhodl se se sebou "něco dělat"... Během roku jsem se změnou jídelníčku dostal na cca 110 kilo. Na této hmotnosti však od té doby +- stagnuji. Nyní mi váha ukazuje 109 kilo. Jsem pracovitý a odhodlaný se zase v mém snažení posunout. Výsledkem by mohl být titul "docent", tzn. cca 10 kg shodit, a to zejména z tuků. ATH letos na jaře 82 kg. Efko, zejména články o hubnutí a diskuse, sleduji již asi dva měsíce, takže mám odsud snad dost načtené. Od začátku října jsem na základě informací z těchto stránek přišel o 5 kg. Mezi mé největší záliby patří kolo, v chladých obdobích spinning. Posilovnu jsem navštěvoval cca před 10 lety a tehdejší výsledky byly fajn. Nyní jsem znovu začal, a to před dvěmi týdny. Píšu a tisknu si i jídelníčky. Rád bych mezi vás zapadl a také využil vašich zkušeností a poznatků v mé snaze.
Těším se na spolupráci s vámi všemi!
Fotky
Fotky listopad 2011

Deníček ke stránce


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: