Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Testery Proteinů I CFM 85 + I CFM 100 ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Janiac - stránka člena diskuse


  18.1.2010 - Martin - 31222 shlédnutí

 Janiac se do diskuse přihlásila 28. 5. 2009 s 75kg na 165cm.Eshop s fitness doplňky výživy


Janiac se do diskuse přihlásila 28. 5. 2009 s 75kg na 165cm.


Zdravím všechny,

dovolte, abych se Vám trochu představila. Jmenuju se Janka, je mi 23 let, studuji čtvrtým rokem právnickou fakultu a k tomu pracuju jako sekretářka.
Oba "úvazky" zvládám relativně v pohodě, ale sezení v práci a nad učením už si vybírá svou daň nejen v podobě přibývajících kilogramů, ale také v podobě naprosto příšerných a nesmyslných stravovacích návyků, které bych chtěla odbourat.

Zhubnout chci ze dvou důvodů- jednak je to už dlouho můj sen- být šlank, hezká holka bez spousty zbytečností, které často proklínám a taky bych se chtěla líbit svému novému příteli a trochu ho namotivovat- po úrazu s nohou potřebuje zhubnout možná víc než já.

Co se týče hubnutí, zařadila bych se mezi "falešné začátečníky"- mám načteno, "diety" z časopisů atp. nedržím ze zásady a už několikrát se mi povodlo vcelku úspěšně zhubnout, nicméně v krizových obdobích naberu vše zpátky. Po těchto zkušenostech mi chybí motivace cokoliv dodržet a také víra v úspěch.


Fotky
Fotky leden 2010

Deníček ke stránce


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: