Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Carnitine 3000 Holma 1 ampule ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Jarmilka - stránka člena diskuse


  24.4.2010 - Martin - 32033 shlédnutí

 Jarmilka se do diskuse přihlásila 20. 02. 2010 s 52kg na 164cm.Eshop s fitness doplňky výživy
Ahoj,
tak jsem se rozhodla a jdu do toho!!!
Doufám, že jsem ve správné "sekci" - klidně mě odsuňtě někam jinam ;-))

Je mi 28let, měřím 164cm a vážím tak 51,5kg

Už několik let chodím na spinning, tak dva roky plavat a tak dva roky posiluju doma na lavici. Nedávno jsem začala chodit 1xtýdně na squash.

Na tyhle stránky jsem narazila asi před dvěma roky a od té doby zhubla tak 15kg. Za tu dobu to sice není žádná sláva, ale nějak extra jsem to nikdy neřešila. Jen jsem se začala držet pár zásad, a šlo to uplně samo. Nikdy jsme si nevážila ani nepočítala co jím, to až poslední asi dva týdny. Nestačím se divit, kolik cukru má třeba chleba nebo kefír nebo mrkev.

Jsem moc ráda za to co jsem zhubla, ale nevím co dál. Osobně myslím, že bych měla víc posilovat, taky se poslední dobou snažim posilovat tak 2x - 3x týdně, zbytek pak zmíněný spinning, plavání a 1xtýdně squash. Nevadí mi žádný pohyb, jen mi přijde, že by to už chtělo zase nějakou změnu.
Udělala jsem si i fotky a podle nich míním, že je rozhodně co hubnout, zároveň bych chtěla ale i zpevnit. Se svoji výškou a váhou si myslím, že spíš do hubnoucích nepatřím.


Fotky
Fotky duben 2010


Fotky únor 2010

Deníček ke stránce


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: