Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Testery Proteinů I CFM 85 + I CFM 100 ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Mistrovství České republiky v tlaku na lavici 2010


  29.3.2010 - Karel Koldovský - 30093 shlédnutí

 V sobotu 10. dubna se v Novém Boru uskuteční mistrovství České republiky v tlaku na lavici.Eshop s fitness doplňky výživy


Tento vrcholný podnik se uskuteční na ne zcela typickém místě a to v prostorách jídelny podniku Crystalex Nový Bor. Závodit se bude v kategoriích ženy, junioři, teenageři, masters, open a RAW.

Očekává se účast kompletní české špičky tohoto sportu a svůj start již přislíbili i někteří zahraniční borci. Na startovní listině momentálně figuruje 75 jmen lifterů z celé republiky a ze Slovenska.

Celý program bude zahájen již v ranních hodinách prezentací a vážením, aby mohl být v 9.00 závod slavnostně zahájen. Závodníci budou rozřazeni do jednotlivých skupin a postupně se budou prezentovat na pódiu svými výkony. Ozdobou celého klání budou bezesporu v ženské kategorii Katka Kyptová, která má již zatlačeno 145kg a mezi muži český rekordman Jiří Havrda, který přítomným předvede překonání magických 300kg.

Závod by měl gradovat v odpoledních hodinách a zhruba na 17. hodinu je plánováno vyhlašování výsledků a dekorování těch nejlepších.

Tento podnik je zároveň nominačním závodem na letošní ME a MS. Na přípravě a realizaci se kromě SK Metalpower Nový Bor, působícího při Futcentru Zeus, podílí i město Nový Bor a záštitu nad mistrovstvím převzal náměstek hejtmana Libereckého kraje, Bc. Radek Cikl.
Diskuse ke stránce


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: