E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Fitness doplňky výživy před tréninkem

15.2.2018 - Martin - 67268 shlédnutí

Fitness doplňky výživy před tréninkem - Jaké fitness doplňky výživy brát nejlépe před tréninkem. Jak brát tyto doplňky výživy, aby fungovaly správně. Aktuální informace a doporučení, které doplňky výživy jsou zrovna nejlepší.

Jaké fitness doplňky výživy brát nejlépe před tréninkem. Jak brát tyto doplňky výživy, aby fungovaly správně. Aktuální informace a doporučení, které doplňky výživy jsou zrovna nejlepší.


CO NEJLÉPE BRÁT PŘED TRÉNINKEM

Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o sestavení vhodného balíčku doplňků pro co nejlepší trénink.
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.


Mnoho lidí se mě ptá ptá, co je nejlepší brát před tréninkem. Existuje i hodně rad a některé si dokonce i odporuji. Pojďme si tedy říct, co bude pro Vás nejlepší.

Související články:
 Tento článek navazuje na článek Co brát po tréninku.FITNESS DOPLŇKY VÝŽIVY PŘED TRÉNINKEM

Před silovým tréninkem jsou dnes nejlepší NOčka. Obsahuji malé množství sacharidů, moderní co nejúčinnější formy argininu (či jeho prekursorů) pro větší napumpování a často i kreatiny a stimulanty. Klíčová je ta NO funkce. Už pár let dozadu došly nezávislé výzkumy k tomu, že klíčový stimul pro růst svalů je napumpování svalů a prohánění krve napumpovanými svaly. To je klíč, který spouští vlastní anabolické procesy vedoucí k růstu svalové hmoty.
Podrobnosti najdete v článku PUMPing - jediná cesta k svalovým přírůstkům.

Před tréninkem je tedy klíčové NO napumpování a stimulace

Jsou i teorie, které zdůvodňuji příjem sacharidů, bílkovin a dalších látek. Ovšem vzhledem k tomu, že:
  1. Trénink by měl trvat méně než 60 minut,
  2. při tréninku je žaludek odkrvený a netráví,
  3. a doplnit živiny do svalů je třeba cca 48-72hodin před tréninkem,
se budu soustředit zejména na NOčka a stimulaci.

Pro nesilové výkony stačí pouze stimulace, bez prokrvení. Stimulace je dvojiho druhu. Za prvé, přímo různými kofeiny a stimulanty. A za druhé, dodaním síly. Dodat sílu se dá více doplňky, zejména Creatinem, ale i třeba Diosgeninem a dalšími anabolickými stimulanty. Ovšem vliv těchto silových stimulantů bývá nižší, než vliv toho základu = Nočka a kofeinového stimulantu.

Produkty NO tedy dokáži, že z tréninku dostanete více užitku. Dnešní NO produkty navíc obsahuji celý komplex látek a proto je, v mnoha případech, NOčko dostačující doplněk před tréninkem a již se nemusí s ničím kombinovat.

A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny !MOMENTÁLNĚ NEJLEPŠÍ PŘEDTRÉNINKOVÉ DOPLŇKY NA TRHU

Je jich víc, protože NOčka opravdu fungují a tak je velká konkurence. Navíc každému zabírá jiná směs a tak je třeba najít si tu svou nejlepší. Označení bestseller napoví, které se nejvíc prodávají.
Assassins Pump Explomax
  600 g  499Kč


BestSeller - nejvíc se podává Ultimativní NOčko, obsahující všechny potřebné látky v maximální dávce a v maximální kvalitě. Jednoduše, prostě a na základě zkušeností - pro maximální pumpu.


Assassins Pump Explomax
  12 x 60 ml  249Kč


NO svalová pumpa Assassins Pump v tekuté formě pro lepší dávkování. Ověřený Bestseller nyní v komfortním balení.


Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority
  500 g  525Kč


BestSeller - nejvíc se podává DRUHÁ GENERACE našeho nejsilněji a nejprudčeji fungujicího NOčka je zde v super KONCENTRACI. 100 DÁVEK zajistí 100 dokonalých tréninků. Xtreme Napalm Pre-Contest je ULTIMATIVNÍ verze nejsilnějšího NOčka a to bez cukru a s podporou regenerace!


Beast Virus Czech Virus
  395 g  749Kč


BestSeller - nejvíc se podává BEAST VIRUS je jednoduše nejlepší před tréninkový suplement na českém trhu se suplementy. Obsahuje 9 perfektních synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách (nebo dokonce vyšších, pokud nám to zákon dovolil!!) pro tvůj nejlepší trénink všech dob! Všechny látky použité do BEAST VIRU jsou laboratorně te ...


N1 Pre-Workout Nutrend
  510 g  599Kč


BestSeller - nejvíc se podává Nutrend zvolil při vývoji Pre-Workoutu opačný přístup než konkurence. Zaměřili se na maximální možnosti evropské legislativy, spojili nejúčinnější látky, které uznává odborná veřejnost a pokusili se všechno spojit do jediného výrobku pod názvem N1. Písmeno N znázorňuje identifikaci společnosti Nutrend a jednička je předpokládané umístění mezi prewo ...


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Akce v EXPIRACI:
MuscleCore DW - MyoCell 5 Phase Amix
  500 g  749Kč


MyoCell 5 Phase je předtréningový doplněk s obsahem kreatinu, L-Argininu, volných aminokyselin BCAA v kombinaci s taurinen, kofeinem a guaranou.


Legend Cutler
  140 g  499Kč


Legend Pre-Workout Energy je předtréninkový NO doplněk.


Myo-Blitz RonnieColeman
  240 g  599Kč


NOčko ultimativní kvality Ronnie Coleman Series - jediný produkt, který je natolik dobrý, že může na sobě nést jméno Ronnie Coleman.


Raging Full Anabolic Design
  876g  499Kč


Raging Full je zaměřen na zvýšení výkonnosti svalů, dodává postupnou, ale silnou energii pro Váš maximální výkon. Slazeno Stevii.


Exceed Myprotein
  600 g  499Kč


Exceed je moderní směs aminokyselin obsahujících aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L leucin, L Isoleucin a L valin), beta alanin, citrulin Malate a vitamin B5, což dělá z Exceed jednu z nejvyspělejších formulí, které ne-stimulují, ale zvýšují sílu, vytrvalost a doplňují energii, na trhu.


Muscle Bomb Reflex Nutrition
  600 g  649Kč


Muscle Bomb je kvalitní předtréninková stimulace a NOčko od Reflex Nutrition.


Pre-Workout Reflex Nutrition
  300 g  399Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

Pre Workout - špičkové NOčko v kvalitě Reflex Nutrition.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Dávkování je u všech NOček víceméně stejné: Bere se jen dávka cca 10-20minut před tréninkem na prázdný žaludek. Podrobně je to popsáno v článku N.O. Nitric oxide doplňky výživy.


DALŠÍ KVALITNÍ PŘEDTRÉNINKOVÉ NO DOPLŇKY


Xtreme Napalm Igniter Shot Fitness Authority
  12x60 ml  288Kč


Xtreme Napalm se používá před tréninkem. Obsahuje N.O. aktivátory. Xtreme Napalm rozšíří vaše cévy, prokrví svalstvo a umožní brutální trénink.


CellZoom Hardcore Activator Amix
  315 g  531Kč


Amix CellZoom je fantastický vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement. Podporuje zvýšení explosivní síly, výbušnosti, zvýšení objemu tréninkových dávek, napumpování svalů a vyšší odolnost proti únavě při vysilujícím tréninku. Je typický silnými stimulačními účinky na nervovou soustavu, takže vás dokonale namotivuje na fyzický výkon a podpoří k ...


Muscle Pump Explomax
  650 g  349Kč


Muscle Pump je komplexní NO produkt obsahující AAKG, Creatin monohydrát spolu s TCM, Citrulin, Taurin a ALA.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Dávkování je u všech NOček víceméně stejné: Bere se jen dávka cca 10-20minut před tréninkem na prázdný žaludek. Podrobně je to popsáno v článku N.O. Nitric oxide doplňky výživy.

BCAA - OBLÍBENÝ DOPLNĚK PŘED TRÉNINKEM

Nejznámnější teorie je o ochraně svalů a proto se bere BCAA před i po tréninku. Vzhledem k tomu, že po BCAA máte více síly v tréninku, tak si to někdo posouvá tak, že dává celou dávku před tréninkem, často společně s NOčkem. Nejolíbenější je dnes prášková forma pro přípravu nápoje. Má dobrý nástup, silný účinek a cena je mírnější než u tekuté verze.
Assassins Pump + Instant BCAA 8:1:1 Professional Explomax
  600 g + 500 g  949Kč


BestSeller - nejvíc se podává BCAA a NOčko do tréninku v ultimativním MIXu. Smíchej, vypij a zboř posilovnu jako nikdy předtím!


I BCAA Hardcore Professional Explomax
  500 g  444Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává INSTANTNÍ BCAA 2:1:1 jedna dávka obsahuje 5000 mg čistých BCAA a 3500mg L-Glutamínu. Instantní struktura těchto FREE BCAA pro vyšší a rychlejší účinek, snadnější přípravu a jemnější chuť. Dodatek GLUTAMÍNU pro vyšší účinnost. Maximální účinnost v řadě Professional. Lahodná chuť, pro dokonalé rozpuštění stačí rozmíchat lžičkou.


Instant BCAA 8:1:1 Professional Explomax
  500 g  499Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Špičkové instantní BCAA se zvýšenou anabolickou odezvou díky zesílenému poměru 8:1:1. Instantní směs pro maximální rozpustnost a jemnou chuť.


BCAA Synergy Prom-in
  550 g  719Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává BCAA Synergy Prom-In je specifická kombinace klíčových aminokyselin určena na zlepšení výkonu, ochranu svalové hmoty před odbouráváním a podporu zotavení. Obsahuje optimální dávku aminokyselin obohacenou o vit. B6, pro podporu vstřebávání.


BCAA 84720 + Glutamine Liquid Explomax
  1200 ml  299Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Špičkové tekuté BCAA s L-Glutamínem pro maximální výkon. Slazeno sukralozou.


BCAA 4080 liquid + Glutamine Explomax
  12 x 60 ml  299Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

1 Ampule BCAA+L-Glutamine stačí pro jeden trénink - obsahuje 2400mg BCAA + 1680mg L-Glutaminu. Tekutá forma zajistí maximální účinek a maximální rychlost účinku.


BCAA Liquid +500ml Nutrend
  1000 ml + 500 ml  422Kč


BestSeller - nejvíc se podává AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje 80 000 mg kvalitních aminokyselin (BCAA) pro ochranu a budování svalové hmoty. Tekutá forma AMINO BCAA MEGA STRONG zajišťuje optimální vstřebatelnost volných větvený aminokyselin L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin.


BCAA Professional 6:1:1 Explomax
  300 kps  549Kč


BestSeller - nejvíc se podává Free BCAA v moderním a unikátně účinném složení 6:1:1 s obsahem 900mg BCAA v jediné kapsli.


BCAA Elite Rate Amix
  500 kps  720Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává Optimální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin 2:1:1


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Dávkování je u všech BCAA stejné: Bere se 2,5g před tréninkem a 2,5g po tréninku.
Podrobně je to popsáno v článku BCAA - vše co o nich potřebujete vědět.

PITNÝ REŽÍM

A nezapomeňte na pitný režím:

Ionto Vita Explomax
  1200 ml  249Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává 1000 ml + 200 ml ZDARMA Koncentrát pro přípravu až 77litrů nápoje. Obsahuje potřebné minerály a vitamíny v koncentraci vhodné pro tělesný výkon. Lahodná chuť. ASPARTAME FREE


Unisport koncentrát Nutrend
  1000 ml  333Kč


BestSeller - nejvíc se podává UNISPORT je hypotonický iontový nápoj s minerály, obohacen o L-Carnitin, glycin, taurin. UNISPORT pro přípravu středně energetického hypotonického nápoje určeného k náhradě ztracených tělních tekutin, podpoře regenerace a přirozené energizaci orgasnismu.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Akce v EXPIRACI:
IsoLyte Sport Amix
  510 g  215Kč


Řada Amix Performance. Instantní prášek pro přípravu osvěžujícího iontového nápoje s obsahem sacharidů, minerálů a vitamínů.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyDOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály

DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!
Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty