Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Tester Protein CFM 85 ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Gainery - rady a aktuální informace


  11.5.2016 - Martin - 41682 shlédnutí

 Gainery - to nejlepší pro velké svaly - rady a aktuální informace, co je zrovna nejlepší na trhu.Eshop s fitness doplňky výživy


   GAINERY PRO VELKÉ SVALY

Gainery obsahují velké množství sacharidů a menší bílkovin. Základní myšlenka je dodat svalům maximum energie a akorát bílkovin. Množství bílkovin v jedné dávce se stále pohybuje od 25 do 45g v jedné dávce, ať už jde o protein nebo gainer. Množství sacharidů se pak pohybuje od 0 do cca 150g v jedné dávce. Gainery se používají hlavně v tzv. sacharidovém okně a tomu by měla být přizpůsobená směs sacharidů - dle různých teorií 30 až 60% rychlých sacharidů a zbytek středních sacharidů. Nároky na bílkoviny jsou nižší, vzhledem k tomu, že jsou stejně smíchány se sacharidy.

Po tréninku patří Gainer!

Tak, jak je to popsáno výše funguje základní teorie od Arnolda po dnes. K tomu se za tu dobu přidalo spoustu nových teorií, z nichž některé už jsou zapomenuty, jiné právě kulminuji. A těmto teoriím odpovídá i bohatá nabídky gainerů s jiným poměrem sacharidů, případně lepšími bílkovinami. Osobně bych hlavně varoval, před snahou nahradit stravu gainerem. Gainer nemá být místo jídla, má být ještě navíc k jídlu, pak funguje jako Gainer. Podrobně je to popsáno v článku Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně. Hlavním cílem gaineru je dodat okamžitě po tréninku svalům spoustu živin a tak ihned nastartovat jejich růst a podpořit po tréninku vznikající anabolické procesy. Gainery dokážou, že z tréninku dostanete více užitku a můžete rychleji cvičit znovu.

Do objemové přípravy je Gainer nezbytný!

Nabídka produktů umožňuje zvolit po tréninku místo gaineru třeba creatinovou směs nebo All-In-One nebo jiné, dle Vašich názorů, cílů a preferencí. To vše je rozepsané v článku Co brát po tréninku.

Dotazy na Gainery můžete klást v diskuzi Gainery - to nejlepší na objemy - rady a co je nejlepší. Diskusi ke všem, zde zmíněným doplňkům - i k dalším, vyhledáte v Seznamu všech doplňků. Všeobecné dotazy k výživě pište do tématu .   MOMENTÁLNĚ NEJLEPŠÍ GAINERY NA TRHU
A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny :-)

 
CFM Whey Gainer Professional Explomax 4000g

Gainer cca 13% CFM WHEY GAINER PROFESSIONAL patří mezi špičkové gainery s perfektním složením. Obsahuje vyváženou kombinaci mono a polysacharidů včetně palatinózy, která pomáhá optimalizovat vylučování inzulínu a tím i co nejefektivněji ukládat glykogen do svalových buněk.

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g.
Gear Mass Shock 6800g

Gainer cca 20% Mass Shock je gainer nové generace. Je to gainer nejvyšších kvalit s obsahem komplexního spektra sacharidů a proteinovou směsí, který nabízí všechny živiny potřebné a důležité pro rychlý rozvoj svalové hmoty a síly.

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g. 
CFM Gainer 20 -ECONOMIC PACK 2000g

Klasický 20ti procentní gainer za vynikající cenu v praktických sáčcích.

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g.


Xtreme Mass Effect Fitness Authority 5000g - 929 Kč

Gainer má vynikající chuť, snadno se rozmíchá, je instantní a velmi lehce ho strávíte.

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g.


 
Giant Mega Mass 4000 firmy Weider Giant Mega Mass 4000 CREAPURE firmy Weider 7kg

Už dlouhé roky neotřesitelnou jedničkou.

Dokonale složení, skvělá chuť a trávicí enzymy umožňuji použit z něj až monstrózních 4000 kalorii denně ! To sice využije málo kdo, ale je to zárukou skvělé stravitelnosti. S tímto gainerem poroste snadno každý. Umožní Vám totiž "nenápadně vypít" ohromné množství živin.

Mírné obohacení o creatin a další látky je zde jen kvůli lepšímu využití živin a funguje to !

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


CarboJet Mass Professional firmy Amix 3kg

Extrémně zajímavý gainer, protože obsahuje vše !!!

Creatin Monohydrát, Kre-Alkalyn, Tri-Creatin Malát, L-Glutamín, L-Arginin-AKG, BCAA aminokyseliny, L-Citrulin, Beta-Alanin a další. Perfektně stravitelný díky obsaženému multi-enzymovému komplexu DigeZyme®! Neobsahuje aspartam!

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 100g.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


 
Mass Core Fitness Authority 7000g

Kvalitně postavený 20% gainer vynikající chuti.

Dávkování: Jedna dávka je 150g.


Mutant Mass NEW firmy PVL Mutant Mass NEW PVL 6800kg

se usadil na špičce díky skvělé chuti, snadné stravitelnosti a velmi rozumné ceně.

Dávkování: Jedna plnohodnotná dávka je 150g.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   SPECIÁLNÍ GAINERY

Na trhu existuji i dražší speciální gainery, většinou funguji naprosto perfektně až famózně. Nevýhodou ale je, že jsou dražší a tak si je kupuji většinou jen ti, co si to můžou dovolit. Nově vznikající ALL IN ONE produkty jsem pak podchytil v samostatném článku ALL IN ONE potréninkové směsi.
 
CFM Nitro-Gain Explomax

CFM Nitro-Gain Explomax je doplněk, který obsahuje VŠE. CFM Profesional Nitro-Gain Sachets obsahuje kvalitní proteiny a k tomu mix látek pro maximální napumpování.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (40g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


CarboJet Mass Professional Amix

Perfektní zástupce jednoho nápoje po tréninku, který obsahuje vše!
Už jako samotný gainer je to špička, obsahuje celých 30% vysoce kvalitních bílkovin (kombinace syrovátkových proteinů a hovězích aminokyselin!!!), sacharidy tvoří Palatinosa a Vitargo - dnes špička jak zásobit svaly energii bez rizika nárůstu tukových zásob!!!
A k tomu je zde Kreatinový matrix, Glutamínový matrix, BCAA matrix a Phosfátový Matrix. A abyste to vše využili na sto procent, tak i trávicí enzymy.

K tomuto doplňku už tedy nemusíte nic dokupovat.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (100g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!

 

Loaded Efectiv Nutrition

OPRAVDU SKVĚLÁ KRÉMOVÁ CHUŤ!!!
Loaded je All In One obsahující creatin, glutamín a beta alanin. Spolu s dostatečnou dávkou bílkovin i sacharidů.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (150g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


Cell Core

Složení Cell CORE bylo navrženo speciálně s ohledem na velmi náročné a tvrdé tréninky sportovců, a to na základě nejnovějších vědeckých poznatků.
Součástí popisuje tabulka dokazující superioritu nad oblíbeným CellTechem ;-)

Dávkování: Bere se cca 53g po tréninku. Toto je klasický creatinový suplement, obsahuje sachry, creatin a základní amina v množství 7g!
Po tréninku se tedy předpokládá kombinace s proteinem. Ten byste měli vzít tak 20-30minut po tomto doplňku.

 

Anabolic Masster

Obsahuje Creatinový matrix, NO matrix, amino matrix, testosteron matrix, a dalších látky.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


One Stop Xtreme

Obsahuje kreatin, glutamín, beta alanin, BCAA a další látky.
Pro lepší cenu je třeba být stálý zákazník!

 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   JAK GAINERY DÁVKOVAT

Základní dávkování je naprosto jednoduché. Jedna dávka cca 10min po cvičení (ale ne na ex - pijte postupně, třeba i 30minut). Podrobné rady najdete v článku Gainer a Protein - návod jak je brát pořádně. Navíc jsem pro Vás vyrobil jednoduchou kalkulačku, pro výpočet správné dávky: Kalkulačka pro dávkování proteinu a gaineru

Dále se gainer bere pro podporu růstu svalové hmoty po ránu mezi jídly. S tím jak roste vaše potřeba nabrat velkou svalovou hmotu roste i dávkování, až po maximum 3 dávky denně každý den.

  1. První úroveň je brát další dávku den po tréninku dopoledne mezi snídani a svačinou.
  2. Druhá úroveň je brát gainer každý den dopoledne (+ odpoledne, když tam máte trénink).
  3. Třetí úroveň je brát gainer každý den 2x denně (s tím, že v tréninkový den se jedna dávka přesune na dobu po tréninku).
  4. A maximální úroveň je brát gainer 3x denně (zase jednu dávku v tréninkový den přesuneme za trénink).

Vždy se gainer bere na prázdný žaludek, buď mezi jídly nebo po tréninku.

Nemám rád použití gaineru nebo proteinu před tréninkem, ale někteří výrobci to doporučuji. Nijak si neublížíte, ale asi to nevyužijete a můžete se přecukrovat, pak nastoupí slabost a malátnost po cca 15 minutách cvičení.   S ČÍM LZE GAINER KOMBINOVAT

Se vším - s proteiny, aminokyselinami, NOčky, tribulusy, anabolizery, carnitiny a dalším zcela volně a bez obav. Jen je docela škoda ho brát s aminokyselinami, trochu to pomáhá, ale aminokyseliny berte spíše v mezerách mezi jídly, kde neberete ani gainer ani protein. Běžně se gainery bere mezi jídly dopoledne a protein pak odpoledne. Ale v tvrdém objemu se bere gainer i před spaním a v tvrdé dietě se gainer zase bere jen po tréninku.   NAMÍCHAT SI GAINER SÁM

To je velmi oblíbený český způsob. Nakoupí se maltodextrin, šikovnější i další sacharidy a mícha se to. V 99,9% se z toho akorát pos....e. Je to způsobené nevhodným poměrem vody a jednotlivých forem sacharidů. Nikdy jsem nezažil, že by si doma někdo namíchal dobrý gainer. Pokud takový samodomo gainer končí žaludečními a střevními obtížemi, je to katastrofa pro růst a navíc je to pak drahé nadělení. Výsledkem je ztráta hmotnosti a svalů místo nárůstu.Gainery o kterých se zde mluví, můžete koupit v E-shopu v sekci GAINERY některé můžou být v sekci Gainery nad 25 a jiné v sekci Gainery pod 20.   DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku (případně založit nové téma).
   OBJEM - související články


Svalová hmota - jak získat svaly, návod pro začátečníkySvalová hmota - jak přibrat svalovou hmotu, základní informace a pojmy nabíraníObrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmotyPotréninkové doplnění sacharidů
Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádněNabírací jídelniček pro začátečníkyZlatá klasika Základy správného tréninku - díl.1PUMPing - jediná cesta k svalovým přírůstkům


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: