Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Potréninkové speciální kreatinové směsi


  24.6.2016 - Martin - 15493 shlédnutí

 Potréninkové speciální kreatinové směsi - to nejlepší po tréninku - rady a co je nejlepšíEshop s fitness doplňky výživy


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o doporučení toho nejlepšího All-In-One.
 1. Dnes výrobce klidně nakoupí nekvalitní suroviny, dá to do krásné krabičky a prodává to - to laik nemůže poznat.
 2. Stejně tak se laik těžko orientuje v nepřeberném množství různých doplňků.
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.

Související články:
 Všechny doplňky (jejich seznam a popisy) najdete v článku Seznamu všech doplňků
 Tento článek souvisí s články Co brát po tréninku (více univerzální článek shrnuje vše, co se dá brát po tréninku)
 a ALL IN ONE potréninkové směsi (ten je čistě o produktech obsahujících VŠE, minimálně sacharidy, bílkoviny, creatin a taurin).   POTRÉNINKOVÉ SPECIÁLNÍ DOPLŇKY

Potréninková směs obsahuje malé množství sacharidů, ty by měly být správně namíchané, některé směsi dokonce i určité množství bílkovin. Hlavně však obsahuji různé formy creatinu a další látky s cílem "nacpat" do svalů po tréninku co nejrychleji co nejvíce živin. Proto často obsahuji i taurin pro povzbuzení inzulinové reakce nebo další látky pro podporu napumpování živin do svalových buněk.
  1. Díky kvalitní potréninkové směsi můžete lépe a rychleji regenerovat a růst ihned po tréninku.
  2. Dostanete tedy z tréninku více užitku a můžete rychleji cvičit znovu.

Potréninkové creatinové směsi koupíte u nás v E-shopu, v sekci creatinové směsi, ale díky různým nápadům a kombinacím výrobců je spousta doplňků vhodných po tréninku i v jiných sekcích.

Po tréninku patří creatinová potréninková směs !!!

O tom co se děje ve Vaších svalech po tréninku a jak je důležité ihned svaly zásobit živinami pojednává článeček Potréninkové doplnění sacharidů.
A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny :-)

   MOMENTÁLNĚ NEJLEPŠÍ POTRÉNINKOVÉ SMĚSI NA TRHU

Komplexní All-In-One řešení se sacharidy a dalšími látkami.

 
CFM Nitro-Gain Explomax

CFM Nitro-Gain Explomax je doplněk, který obsahuje VŠE. CFM Profesional Nitro-Gain Sachets obsahuje kvalitní proteiny a k tomu mix látek pro maximální napumpování.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (40g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


CarboJet Mass Professional Amix

Perfektní zástupce jednoho nápoje po tréninku, který obsahuje vše!
Už jako samotný gainer je to špička, obsahuje celých 30% vysoce kvalitních bílkovin (kombinace syrovátkových proteinů a hovězích aminokyselin!!!), sacharidy tvoří Palatinosa a Vitargo - dnes špička jak zásobit svaly energii bez rizika nárůstu tukových zásob!!!
A k tomu je zde Kreatinový matrix, Glutamínový matrix, BCAA matrix a Phosfátový Matrix. A abyste to vše využili na sto procent, tak i trávicí enzymy.

K tomuto doplňku už tedy nemusíte nic dokupovat.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (100g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!

 

Loaded Efectiv Nutrition

OPRAVDU SKVĚLÁ KRÉMOVÁ CHUŤ!!!
Loaded je All In One obsahující creatin, glutamín a beta alanin. Spolu s dostatečnou dávkou bílkovin i sacharidů.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (150g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


Cell Core

Složení Cell CORE bylo navrženo speciálně s ohledem na velmi náročné a tvrdé tréninky sportovců, a to na základě nejnovějších vědeckých poznatků.
Součástí popisuje tabulka dokazující superioritu nad oblíbeným CellTechem ;-)

Dávkování: Bere se cca 53g po tréninku. Toto je klasický creatinový suplement, obsahuje sachry, creatin a základní amina v množství 7g!
Po tréninku se tedy předpokládá kombinace s proteinem. Ten byste měli vzít tak 20-30minut po tomto doplňku.

 

Anabolic Masster

Obsahuje Creatinový matrix, NO matrix, amino matrix, testosteron matrix, a dalších látky.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


One Stop Xtreme

Obsahuje kreatin, glutamín, beta alanin, BCAA a další látky.
Pro lepší cenu je třeba být stálý zákazník!

 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   CREATINOVÉ SMĚSI

S málo nebo žádnými sacharidy.

 
Crea-Trix Amix 824g Crea-Trix Amix 824g

Crea-Trix prostě obsahuje úplně vše co má kvalitní kreatinová směs obsahovat. Obsahuje to ve vysoké kvalitě a díky tomu i funguje. 13g sacharidů a z toho ani gram cukrů, 5000mg creatinové směsi (monohydrate, ethyl ester HCL, dvě formy malate a citrate), Beta-Aanin v chemické směsi s kre-alkalynem a Phospho matrix.

Tento doplněk se hodí pro kombinaci s gainerem anebo, pokud se rozhodnete rysovat a nechcete brát cukr ani po tréninku.

Dávkování: Berte 1 odměrku (cca 20,6g) po tréninku.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


Crea Core Fitness Authority

Špičková směs moderních forem creatinů. Obsahuje Kreatin HCL (hydrochlorid), Di-kreatin malát, Kreatin AKG, Beta-alanin a pro maximalizaci anabolického potenciálu i Pískavici řecké seno pro stimulaci testosteronu.
Toto je čistě creatin, takže se předpokládá kombinace s gainerem.

Dávkování: Bere se dávka (7g) ihned po tréninku. V netréninkové dny berte 1 dávku hned po probuzení a druhou po 12ti hodinách.

 

Creatin monohydrate micronized

Creatin monohydrate Micronized za velmi zajímavou cenu.

Dávkování: Ihned po tréninku berte 5 až 10g. Lze samozřejmě používat i v další doby nebo cyklovat, ale to najdete ve článku kreatin.Creapure Creatine Professional Explomax

Kreatin CREAPURE za neskutečnou cenu - 249 Kč.

Dávkování: Ihned po tréninku berte 5 až 10g. Lze samozřejmě používat i v další doby nebo cyklovat, ale to najdete ve článku kreatin.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   AMINOKYSELINOVÉ SMĚSI

Obsahující Glutamín, BCAA nebo další aminokyseliny pro speciální použití.

 
I BCAA Hardcore Professional Explomax 500 g NOVINKA

INSTANTNÍ BCAA 2:1:1 - instantní struktura těchto FREE BCAA pro vyšší a rychlejší účinek, snadnější přípravu a jemnější chuť. Dodatek GLUTAMÍNU pro vyšší účinnost. Maximální účinnost v řadě Professional.Xtreme Anticatabolix +Shaker +Tester Napalm Fitness Authority 800 g NOVINKA

Kombinace Free Form BCAA a L-Glutaminu dává XTREME ANTICATABOLIX až drastickou schopnost akcelerovat Vaší regeneraci a tím i další zlepšování.


BCAA - Synergy Prom-in 550g

Rozpustná forma aminokyselin BCAA.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!BCAA G Power Premium Nutrition 500 g

Rozpustná forma aminokyselin BCAA s Glutamínem.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   DÁVKOVÁNÍ, POUŽÍTÍ A KOMBINACE POTRÉNINKOVÝCH SMĚSÍ

Zde je nejlepší se držet velikosti dávky doporučené výrobcem. Směsi mají různé látky, celkově se dávka pohybuje mezi 1 až 5g.

Tyto směsi lze použít i ráno hned po probuzení na lačno. On totiž spánek má hodně podobných atributů jako trénink a ráno je v těle podobná situace jako po tréninku. Reakce těla na potréninkový suplement je tedy skvělá. Zkuste si to sami. Většinou stačí použit poloviční dávku.

Creatinovou směs lze kombinovat prakticky se vším - s proteiny, aminokyselinami, NOčky, tribulusy, anabolizery, carnitiny, gainery, creatiny a dalším zcela volně a bez obav. Po tréninku se dá uvažovat zda brát potréninkovou creatinovou směs nebo gainer. Ale správně by se mělo vzít obojí, aby jste nakonec měli po tréninku vše. Aminokyselinová směs se nemá míchat s gainerem nebo proteinem, je třeba nechat free aminům čas zabrat, takže se berou na prázdný žaludek bez dalších komplikovanějších bílkovin.
   DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku (případně založit nové téma).   DOPLŇKY - související články


Konkrétní účinné látky v doplňcích výživy.Seznam všech doplňků (v diskusi)Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmotyZhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí
Nejlepší protein pro hubnutíSpalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkemObrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmotyGainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně
Fitness doplňky výživy před tréninkemJaké doplňky nejlépe brát po tréninkuVýživa - shrnutí pro všechnyVitamíny a Minerály


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: