Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Tester Protein CFM 85 ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Obrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmoty


  18.10.2016 - Martin - 230149 shlédnutí

 Svalová hmota a obrovské svaly - jak je nabrat - účinné doplňky výživy pro nabrání svalové hmoty. Osobní doporučení zkušených. Neutrácejte peníze za nesmysly.Eshop s fitness doplňky výživy


   CO NEJLÉPE BRÁT PRO RŮST SVALŮ

Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o sestavení vhodného balíčku doplňků pro růst svalů.
 1. Dnes výrobce klidně nakoupí nekvalitní suroviny, dá to do krásné krabičky a prodává to - to laik nemůže poznat.
 2. Stejně tak se laik těžko orientuje v nepřeberném množství různých prostředků .
Přitom
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.


Mnoho lidí se mě ptá ptá, co je nejlepší brát pro růst svalové hmoty. Existuje i hodně rad a některé si dokonce i odporuji. Pojďme si tedy říct, co bude pro Vás nejlepší.

Další dotazy k tomuto tématu můžete klást v diskusi .

Diskusi k Veškerým zde zmíněným doplňků vyhledáte v Seznamu všech doplňků a tam se můžete konkrétně ptát.

Všeobecné dotazy pište do tématu Jak a kdy se má co brát ? CO mám koupit ?.

Tento článek navazuje na článek Co brát po tréninku.   FITNESS DOPLŇKY VÝŽIVY

Sepíšu tedy, co dnes nejlépe koupit pro nabrání brutální svalové hmoty. Seznam napíšu od nejdůležitějšího po nejméně důležité, takže, kdo má nižší rozpočet, začne nakupovat zhora. Navíc se tento článek budu snažit udržovat aktuální, aby se dalo vždy nakupovat to nejlepší v daný okamžik.


A je třeba si uvědomit, že nejde nabrat více než 5kg svalů úplně bez tuků. Takže kdo potřebuje nabrat čistých 10 nebo 15kg svalů, musí první nabrat 15 až 20kg tímto objemem. Zde s tímto výběrem naberou 15 nebo 20kg a pak to pročistí o 5kg. Tělo si už ty větší svaly "zapamatuje" a i po zhubnutí už budete mít větší svaly. Tak se dělají velké svaly rychle a efektivně!

Svaly rostou při hojnosti a přebytku
ne při hladovění a dietě ! 
Speciální "F-sport doporučuje" balíček:

Speciální balíček obsahuje to, co je zde níže doporučeno:
Gainer
NOčko
Creatin
HMB

Dávkování podle rozpisů níže v tomto článku. 
  Další objemové balíčky s výhodnou slevou
8kg Gaineru + 325g Nočka za skvělou cenu. Vynikající objemový balíček s Nitrix pumpou pro maximální trénink a růst svalů. Objemový balíček pro začátečníky Explomax obsahuje vynikající gainer 4000g, creatin 300g a BCAA 100kps - vše pro růst Vaších svalů. A to vše za skvělou cenu !!!

A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny :-)   GAINER

Takže základem je rozhodně a jednoznačně gainer, samozřejmě v kombinaci s pořádnou stravou a tvrdým tréninkem! (Jak správně jíst najdete ve článku Svalová hmota - jak ji získat, jak správně trénovat v článku Zlatá klasika - Základy správného tréninku.)

Z gainerů doporučuji vybrat si jedno z těchto řešení:
 
KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ:
CFM Nitro-Gain Explomax

CFM Profesional Nitro-Gain Sachets obsahuje kvalitní proteiny a k tomu mix látek pro maximální napumpování.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (40g) po tréninku a už obsahuje vše! Lze brát i ráno v den po tréninku pro udržení plné regenerace a podporu nárůstu svalové hmoty. Nebo častejí, v rámci denního energetického příjmu.LEVNÉ KVALITNÍ ŘEŠENÍ:
CFM Whey Gainer Professional Explomax

Gainer cca 13% CFM WHEY GAINER PROFESSIONAL patří mezi špičkové gainery s perfektním složením. Obsahuje vyváženou kombinaci mono a polysacharidů včetně palatinózy, která pomáhá optimalizovat vylučování inzulínu a tím i co nejefektivněji ukládádat glykogen do svalových buněk.

Dávkování: Bere se jedna dávka (150 až 200g) ihned po tréninku (už obsahuje creatin!). Lze brát i ráno v den po tréninku pro udržení plné regenerace a podporu nárůstu svalové hmoty. Nebo častejí, v rámci denního energetického příjmu.


KVALITNÍ ŘEŠENÍ:
Xtreme Mass Effect Fitness Authority

Gainer má vynikající chuť, snadno se rozmíchá, je instantní a velmi lehce ho strávíte. To je velmi důležité, protože gaineru musíte vypít opravdu hodně.

Dávkování: Jedna dávka je cca 150g (9 až 12 polévkových lžic). Bereme jednu dávku po tréninku (cca 16 tréninků za měsíc je 2400g) a další dávku vždy den po tréninku mezi snídani a svačinou (dalších 2400g za měsíc). Kdo šetří, tak mu tedy gainer vydrží na déle. Jinak je dobré brát gainer každý den mezi snídani a svačinou a v případě potřeby rychlého nabrání se bere další dávka na noc.KVALITNÍ OVĚŘENÉ ŘEŠENÍ:
Giant Mega Mass 4000 CARNIPURE Weider

Gainer má vynikající chuť, snadno se rozmíchá, je instantní a velmi lehce ho strávíte. To je velmi důležité, protože gaineru musíte vypít opravdu hodně. Navíc obsahuje ty nejkvalitnější složky a na nic si nehraje, funguje tak jak má - přímo a tvrdě - JE TO STARÁ ŠKOLA. Sachry ač pro laika vypadají jednoduše jsou namíchány zcela správně viz článek Potréninkové doplnění sacharidů. Stejně tak všechny další složky jsou tak, jak mají být, abyste svá kila nabrali co nejrychleji.

Dávkování: Jedna dávka je cca 150g (9 až 12 polévkových lžic). Bereme jednu dávku po tréninku (cca 16 tréninků za měsíc je 2400g) a další dávku vždy den po tréninku mezi snídani a svačinou (dalších 2400g za měsíc). Kdo šetří, tak mu tedy GMM4000 vydrží na déle. Jinak je dobré brát GMM4000 každý den mezi snídani a svačinou a v případě potřeby rychlého nabrání se bere další dávka na noc.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ:
CarboJet Mass Professional firmy Amix

Zajímavý gainer vylepšené chuti (upravené speciálně podle požadavků zákazníků F-sportu, přesto stále jde cítit to množství látek). Zajímavý je tím, že obsahuje vše !!! Perfektně stravitelný díky obsaženému multi-enzymovému komplexu DigeZyme®! Neobsahuje aspartam!

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (100g) po tréninku a už obsahuje vše! Lze brát i ráno v den po tréninku pro udržení plné regenerace a podporu nárůstu svalové hmoty. Nebo častejí, v rámci denního energetického příjmu.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!LEVNÉ KVALITNÍ ŘEŠENÍ:
CFM Gainer 20 -ECONOMIC PACK Explomax

Gainer cca 20%.

Dávkování: Bere se jedna dávka (150 až 200g) ihned po tréninku (už obsahuje creatin!). Lze brát i ráno v den po tréninku pro udržení plné regenerace a podporu nárůstu svalové hmoty. Nebo častejí, v rámci denního energetického příjmu.

 
Dávkování je u všech Gainerů víceméně stejné: Bere se dávka cca 10-20minut po tréninku, případně další dopoledne a během dne mezi jídly.
Podrobně je to popsáno v článku Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně.
    DOPLŇKY VHODNÉ PŘED TRÉNINKEM

Pro nabírání obrovských svalů a tvoření vaší svalové hmoty je klíčový okamžik po tréninku. V tu dobu se do svalů dostává ohromné množství živin. A aby se tam mohly dostat, musí být trénink na 100%, musí být tvrdý a musíte svaly dokonale prokrvit,
čím více krve ve svalech, tím více růstového potenciálu!

A výrobci nám relativně nově nabídli perfektní řešení a to NO pumpy.

Doporučuji vybrat si jedno z těchto NOček:
 
ŠPIČKOVÁ PUMPA:
Assassins Pump Explomax 600 g (60dávek)

Ultimativní NOčko, obsahující ty všechny potřebné látky v maximální dávce a v maximální kvalitě. Jednoduše, prostě a na základě zkušeností pro maximální pumpu.

Dávkování: Jedná dávka je 10g, bere se jen před tréninkem.PRUDKÁ STIMULACE A BRUTÁLNÍ PUMPA:
Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority 500g

Velmi SILNÉ NOčko s perfektní pumpou a přitom MAXIMÁLNÍ stimulaci. Jde-li Vám o NAKOPNUTÍ pak toto je ta správná volba.

Dávkování: Bere se 5g jen před tréninkem.
Balení 500g obsahuje nově 100 dávek a vydrží Vám na 100 tréninků.


 

VYVÁŽENÁ STIMULACE A PUMPA:
CellZoom Hardcore Activator Amix CellZoom Hardcore Activator Amix

NOčko které se prodává samo a dobře, ani jsme ho nijak nepropagovali ...

Dávkování: 2 miniodměrky (7g) asi 30-45 min před tréninkem. Rozmíchejte v 200-300ml vody.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!PRUDKÁ STIMULACE A BRUTÁLNÍ PUMPA:
Zorn IronMaxx

Poslední generace předtréninkového NO stimulantu Zorn obsahuje vysoce učinný matrix Krea7 formula, carnosine, beta-alanine, tyrosine, antioxidanty, vitaminy a mineraly - to vše je dotaženo k dokonalosti 400 mg čistého caffeinu.

Dávkování: Jedna dávka je 16g s 250-300ml vody. Berte 30-45 minut před tréninkem.


 

C4 Extreme Cellucor 360g (60dávek)

Využívá NO3 technologii a další účinné látky, včetně kreatin dusičnanu, Beta alaninu, argininu AKG. C4 Extreme je moderní pre-workout doplněk.

Dávkování: Jedná dávka je 5,7g, bere se jen před tréninkem.
Pokud máte cca 16 tréninku za měsíc, pak to tedy znamená, že Vám toto balení vydrží na tři a třičtvrtě měsíce.The Curse Cobra Labs 250 g (50 dávek)

Absolutně šílené a ultimativní NOčko - musíte vyzkoušet!

Dávkování: Jedná dávka je 5g, bere se jen před tréninkem.


 
Dávkování je u všech NOček víceméně stejné: Bere se jen dávka cca 10-20minut před tréninkem na prázdný žaludek.
Podrobně je to popsáno v článku N.O. Nitric oxide doplňky výživy.
 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   DOPLŇKY VHODNÉ PO TRÉNINKU

A jak už jsem se zmínil, klíčový okamžik nastává po tréninku,
po tréninku se svaly musí nacpat živinami až k prasknutí!

Jsou na to i speciální potréninkové směsi, ale pokud už máte gainer, tak stačí doplnit nějaké ty kreatiny pro lepší využití všech těch živin v gaineru.

Zde bych doporučil si vybrat jeden z těchto:
 
Crea-Trix Amix 824g Crea-Trix Amix 824g

Crea-Trix prostě obsahuje úplně vše co má kvalitní kreatinová směs obsahovat. Obsahuje to ve vysoké kvalitě a díky tomu i funguje. 13g sacharidů a z toho ani gram cukrů, 5000mg creatinové směsi (monohydrate, ethyl ester HCL, dvě formy malate a citrate), Beta-Aanin v chemické směsi s kre-alkalynem a Phospho matrix.

Tento doplněk se hodí pro kombinaci s gainerem anebo, pokud se rozhodnete rysovat a nechcete brát cukr ani po tréninku.

Dávkování: Berte 1 odměrku (cca 20,6g) po tréninku.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


Crea Core Fitness Authority

Špičková směs moderních forem creatinů. Obsahuje Kreatin HCL (hydrochlorid), Di-kreatin malát, Kreatin AKG, Beta-alanin a pro maximalizaci anabolického potenciálu i Pískavici řecké seno pro stimulaci testosteronu.
Toto je čistě creatin, takže se předpokládá kombinace s gainerem.

Dávkování: Bere se dávka (7g) ihned po tréninku. V netréninkové dny berte 1 dávku hned po probuzení a druhou po 12ti hodinách.

 

Creatin monohydrate micronized

Creatin monohydrate Micronized za velmi zajímavou cenu.

Dávkování: Ihned po tréninku berte 5 až 10g. Lze samozřejmě používat i v další doby nebo cyklovat, ale to najdete ve článku kreatin.Creapure Creatine Professional Explomax

Kreatin CREAPURE za neskutečnou cenu - 249 Kč.

Dávkování: Ihned po tréninku berte 5 až 10g. Lze samozřejmě používat i v další doby nebo cyklovat, ale to najdete ve článku kreatin.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyPro násobně lepší využití Gaineru i Creatinu je nutno použit Taurin. Více informací najdete ve článku Vše o Taurinu.

Taurin je taková tajná a přitom legální zbraň kulturistů:
 
Taurin Mega Caps Explomax

Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cisteinu za asistence vitaminu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitaminů rozpustných v tucích. Z hlediska sportu je taurin velice zajímavý díky své funkci „insulin mimickeru“ (napodobuje funkci silně anabolického hormonu insulinu, pod jehož vlivem se do svalových bunněk dostává energie a aminokyseliny, cirkulující v krvi).

Dávkování: Dospělí a děti od 15 let denně 1 - 4 kapsle ihned po zátěži zapít dostatečným množstvím vody nebo minerálky. Pro lepší využití lze vzít 2 kapsle před tréninkem.
Reakce spokojených zákazníků v diskusi.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!
 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   AMINOKYSELINY - ANABOLIZACE BĚHEM DNE

Aminokyseliny pomáhají s regeneraci. Pokaždé, když je vezmete, ihned převrátí stav metabolismu z katabolismu do anabolismu. Zároveň dokonale čisté aminokyseliny dokážou povzbudit vylučování hormonů a tak u mužů zvyšují hladinu testosteronu. Díky tomu urychlují regeneraci, pomáhají s nárůstem svalů, ale i zvyšují potenci a sexuální výkon.
POZOR: Nenechte se mást výrobci, aby aminokyseliny vskutku fungovaly, je třeba brát 3x denně cca 6 až 12gramů aminokyselin. Berou se vždy na prázdný žaludek, ráno, odpoledne a na noc. Dávka se vynechává, pokud ve stejnou dobu berete protein nebo gainer. Správná a fungující suplementace aminokyselinami patří mezi už dražší záležitosti.

Osobně bych doporučil vybrat si amina z těchto:
 
Beef Extra Amino Amix

Velmi kvalitní aminokyseliny s malými tabletami (což se dobře polyká).

Dávka: od 4 tablet u těch nejmenších dívek až po cca 6 tablet.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


Megabolic Fuel Sanas

Velmi kvalitní aminokyseliny slavné a nesmrtelné řady Sanas.

Dávka: jedna ampule.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!

Amino Pills Amix

Velmi kvalitní aminokyseliny s malými tabletami.

Dávka: od 4 tablet u těch nejmenších dívek až po cca 6 tablet.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


Xtreme Beef Amino Fitness Authority

Tyto kvalitní hovězí aminokyseliny s malými tabletami na sebe upozornili Vašimi nákupy a drzým srovnáním s legendou od Universalu. Jejich vysoká koncentrace a kvalitní suroviny tyto ambice jen potvrzuji.

Dávka: od 4 tablet u těch nejmenších dívek až po cca 6 tablet.
Reakce spokojených zákazníků v diskusi.


 
Dávkování je u všech aminokyselin stejné: Bere se 3x denně mezi jídly, vždy na prázdný žaludek.
Podrobně je to popsáno v článku Aminokyseliny - vše co o nich potřebujete vědět.
 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   ANABOLIZÉR a TRIBULUS

jejich úkolem je zvýšit hladinu testosteronu a tím umožnit nárůst větší svalové hmoty. Díky tom u také funguji pro zlepšení potence a sexuálního výkonu. Podle toho co obsahuji se dají volně kombinovat, je jich docela přehršel, pozor jen ať nekombinujete stejné látky - hlavně pozor na kofein a stimulanty.

K dispozici jsou i HMB, D-Aspartic Acid, Ecdysterone, a Diosgenin.
(HMB, tribulus i anabolizer jde brát najednou nebo různě kombinovat, stačí si jen prokontrolovat konkrétní složení)

Osobně bych doporučil vybrat si z těchto kvalitních a fungujících produktů:
 
Tribulus Terrestris 2000 120kps + 120kps ZDARMA

Přírodní stimulant testosteronu získaný z rostliny Tribulus Terrestris. Směs 40% zaměřená zejména na zlepšení libida (u obou pohlaví).

Dávkování: Berte 3 kapsle denně na večer.TT Ultra Strong IronMaxx

100% Tribulus, jediná tableta obsahuje Tribulus Terrestris 1600 mg !!! Z toho saponiny 1200 mg a z toho protodioscin 304 mg. K tomu 15mg zinku. Stačí tedy jediná tableta denně!

Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem.Tribulus 90 Extra Strong

High strength tribulus terrestris extract s 90% saponinů. 1000mg v jediné kapsli !!!

Dávkování: Berte 1 až 3 kapsle denně s jídlem.Tribulon Black Trec


Dávkování: Bere se 1 tableta na večer. Tribulon navíc zlepší regeneraci a zvýší výkonnost.

Reakce spokojených zákazníků v diskusi.


 
Dávkování je u všech tribulusů stejné: Bere se na každých 20 kg váhy užít 500mg jednou až dvakrát denně (ráno a na noc).
Podrobně je to popsáno v článku Tribulus Terrestris.
 


 
Anabol 5 Nutrex

Velmi úspěšný anabolický nesteroidní doplněk.

Dávkování: Bere se 2 kapsle ráno a 2 kapsle na noc.Test Matrix PhD Nutrition

Extrémně silný přírodní stimulant testosteronu obsahuje ověřený extrakt z Pískavice a D-asparagovou kyselinu, speciální mikro - matici a podpůrné látky Arginine AKG, 5-Methoxy-7-Methoxy-Isoflavone a Phosphatidyl Choline pro maximální stimulaci tvorby testosteronu.

Dávkování: Bere se 2 kapsle ráno a 2 kapsle před cvičením.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


CatuaBolix Amix

tzv Viagra bez předpisu - CatuaBolix je velice účinná kombinace extraktu Catuaba a extraktu Muira Puama. Silný přírodní afrodiziakální stimulant podporující zvyšování hladiny testosteronu a zlepšení libida.

Dávkování: Bere se 1 až 2 na noc.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


Maca Origin 800 IronMaxx

Maca Origin 800 obsahuje 100% vysoce čistý, certifikovaný Maca prášek.

Dávkování: Bere se 3 kapsle ráno.


DAA Ultra TREC

DAA ULTRA je přirozený modulátor syntézy endogenního testosteronu obsahující kyselinu D-asparagovou farmaceutické kvality.

Dávkování: Ber se 1 kapsle ráno, 1 kapsle odpoledne a 1 kapsle na noc.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


19 anabol Testo USN

19-Anabol Testo je svým složením unikátní preparát, který byl vyvinut za účelem zvyšování hladiny testosteronu přirozenou cestou na maximální úroveň.

Dávkování:až 4 kapsle 2 krát denně.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


HMB Trec

HMB Formula Caps obsahuje Hydroxymethylbutyrát (HMB) té nejvyšší kvality. Tato mastná kyselina s krátkým řetězcem vzniká z aminokyseliny (L-leucinu) po každé intenzivní fyzické zátěži nebo v důsledku dlouhodobého stresu.

Dávkování:Berou se 2kapsle v jedné dávce a to 2 až 3 krát denně.

Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


HMB Mega Caps Explomax

1 kapsle HMB MEGA CAPSULES obsahuje 900 mg HMB (calcium 2-hydroxy-2-methyl butyrate).

Dávkování:2 kapsle 1 krát denně. 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   BCAA A GLUTAMÍN

BCAA se používají zejména před a po tréninku, glutamin má více způsobů použití.

Zde bych doporučil:
 
  I BCAA Hardcore Professional Explomax 500 g


INSTANTNÍ BCAA 2:1:1 - instantní struktura těchto FREE BCAA pro vyšší a rychlejší účinek, snadnější přípravu a jemnější chuť. Dodatek GLUTAMÍNU pro vyšší účinnost. Maximální účinnost v řadě Professional.


BCAA Powder Professional 8:1:1 Explomax 500 g

BCAA s vyšší účinnosti 8:1:1 v maximální FREE kvalitě pro nejvyšší možný účinek. V práškové formě pro rychlejší vstřebání.


Xtreme BCAA 5000 +Shaker +Tester Napalm Fitness Authority 800 g


Xtreme BCAA 5000 je antikatabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Přípravek obsahuje volné formy těchto aminokyselin, které jsou tak podávány v dokonale vstřebatelné formě.


BCAA Professional 6:1:1 Explomax 300kps


Free BCAA v moderním a unikátně účinném složení 6:1:1 s obsahem 900mg BCAA v jediné kapsli.


Amino 1000 BCAA Mega Caps Explomax 240 kps


970mg FREE BCAA v jediné kapsli.


BCAA Elite Rate 500kps

Optimální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin 2:1:1 v FREE formě.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


BCAA 80000 Extra Strong 1000 ml

Špičkové volné BCAA te nejvyšší kvality v super ekonomickém balení.


BCAA Megaforte Sanas BCAA Megaforte Sanas 30x25ml


Extrémně kvalitní BCAA. Nejsou moderní a nejsou levné - jen jsou nejlepší.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


 
Dávkování je u všech BCAA stejné: Bere se nečastěji před tréninkem cca 2,5g a po tréninku cca 2,5g. Existuje i dávkování 3x denně mezi jídly, vždy na prázdný žaludek cca 5g. Podrobně je to popsáno v článku BCAA - vše co o nich potřebujete vědět.  
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky 
L-Glutamine Go Nutrition 500g

Dávkování: Bere se 5g po tréninku a 5g na noc.
L-Glutamine Micronized Hydrolyzed Explomax

Dávkování: Bere se 5g po tréninku a 5g na noc.    MULTIVITAMÍNY

A protože jsou tvrdé tréninky obrovský stres, je dobré si pořídit nějaké multivitaminy.

Zde bych doporučil:
 
Nexgen Pro Reflex Nutrition

Nenápadně vypadající multivitamíny, které pro svoji maximální kvalitu, čistotou a dostatečné množství účinných látek sklízejí nadšení a prodávají se čím dál tím lépe - vyzkoušejte je i Vy!

Dávkování: Berte 3x denně 1 kapsli.
Reakce spokojených zákazníků v diskusi.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!
Pro-Vit Sport Efectiv Nutrition

Multivitamíny obsahující vitamíny, minerály a phytonutrienty. 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   PITNÝ REŽIM


A ještě nezapomeňte na pitný režím:
 
Ionto Vita concentrate Explomax

Koncentrát až 1:60, z jednoho litru koncentrátu připravíte 60l nápoje. Vhodné při zvýšené tělesné zátěži. Nápoj určený pro doplnění minerálů, vitamínů a energie před, v průběhu a po sportovním výkonu v rámci pitného režimu.

Dávkování: 5 ml koncentrátu rozmícháme do 0,3 l (300 ml) vody. Poměr ředění 1:60. Za den spotřebujte maximálně 30 ml koncentrátu.Cytomax

Cytomax firmy Cytosport je KONCENTRÁT pro sportovní hypotonický iontový nápoj. Směs Alpha-L-PolylactateTM obsahuje bezkyselinový laktát vázaný na aminokyselinu L-Arginin. Tato patentovaná směs zajisti nejrychlejší dodání energie a zároveň snižuje kyselost svalových tkání.

Dávkování: 1 odměrku rozmíchejte v 4 dcl vody. Pijte 15 min před tréninkem a pak každých 15 minut až do hodiny po tréninku.


    ZÁVĚREM

Je to samozřejmě jen jeden koncept, dá se to skládat úplně jinak. Ale tento přímy postup se opravdu osvědčil, takže jsem to tentokrát napsal takto - berte to jen jako tip někoho, kdo má snadný přístup k výživě a hlavně ke spoustě informací o tom jak co v reálu zabírá.

   OBJEM - související články


Svalová hmota - jak získat svaly, návod pro začátečníkySvalová hmota - jak přibrat svalovou hmotu, základní informace a pojmy nabíraníObrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmotyPotréninkové doplnění sacharidů
Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádněNabírací jídelniček pro začátečníkyZlatá klasika Základy správného tréninku - díl.1PUMPing - jediná cesta k svalovým přírůstkům   DOPLŇKY - související články


Konkrétní účinné látky v doplňcích výživy.Seznam všech doplňků (v diskusi)Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmotyZhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí
Nejlepší protein pro hubnutíSpalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkemObrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmotyGainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně
Fitness doplňky výživy před tréninkemJaké doplňky nejlépe brát po tréninkuVýživa - shrnutí pro všechnyVitamíny a Minerály

   DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku (případně založit nové téma).
  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: