E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Hledáme tvář F-sportu - LISTOPAD 2018

3.11.2018 - Martin - 12939 shlédnutí

Hledáme tvář F-sportu - LISTOPAD 2018 - Získej sponzoring na F-sport.cz - soutěž pro amatéry, nadšence i profíky - a to nejen pro kulturisty, ale pro všechny sportovce. PŘIHLAS SE I TY LISTOPAD UŽ JEDE!!! V tomto článku najdeš i GALERII účastníků.A ke dvěma vyzývatelům už je tu první přihlášený - Radek Nečas.

Získej sponzoring na F-sport.cz - soutěž pro amatéry, nadšence i profíky - a to nejen pro kulturisty, ale pro všechny sportovce. PŘIHLAS SE I TY LISTOPAD UŽ JEDE!!! V tomto článku najdeš i GALERII účastníků.A ke dvěma vyzývatelům už je tu první přihlášený - Radek Nečas.


Hledáme tvář F-sportu - LISTOPAD 2018

#FsportCZsponzoring
Případné otázky k soutěži mi pište na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuse.

HLASTE SE !

Pište přihlášky na F-sport@F-sport.cz

Galerie soutěžících za listopad 2018


Galerie soutěžících za říjen 2018další informace o výsledcích a unboxingy jsou dole (klik)Soutěž je určená pro ty, kteří mají čas a chuť plodit motivační fotky po celou dobu naší spolupráce. NEMUSÍ TO BÝT JEN KULTURISTÉ, bereme všechny sporty, kde se uplatní naše doplňky výživy. Motivační fotky můžou být z kuchyně, z posilovny, s našimi produkty s Vaši aktuální formou a další, co Vás napadne.


GALERIE AKTUÁLNÍHO F-SPORT TEAMU


Více o členech týmu v článku F-sport TEAM
DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!


PRAVIDLA SOUTĚŽE O SPONZORING

PoloProfi soutěž pro kluky i pro holky
1/ Vytvořte pěknou fotku. Na fotce musí být vidět Vaše forma Na fotce musí být vidět nějaký náš produkt.
2/ Pošlete mi fotku mailem na f-sport@f-sport.cz
3/ Tým F-sport.cz jednou za měsíc fotky projde a vybereme vítěze.
4/ Do soutěže bude automaticky zařazen i minulý vítěz, který by jinak v daném měsící skončil.
5/ Je výhodou mít FB stránky pro veřejnost, nastavené tak , aby Vaše příspěvky byly vidět pro všechny.
6/ Napište mi, pokud máte Instagram a FB, adresy Vašich stránek do mailu.
7/ Vítěz výběru obdrží produkty značky EXPLOMAX z F-sport.cz za 1500Kč dle vlastního výběru !!!
8/ Další 2 měsíce pak vítěz dostane produkty značky EXPLOMAX vždy za 1500Kč měsíčně za další spolupráci s naší stránkou*.
9/ Samozřejmosti je, že po dobu spolupráce nebudete propagovat konkurenci.

Ukázka vhodných fotek do soutěže
(ty nápisy a loga samozřejmě nemusí být, to už jsem přidal já)


Forma další spolupráce
* další spolupráce obnáší:
1/ každý týden zveřejnit 1 fotku na Facebooku s naším produktem a krátkým textem.
Nejdokonaleji pak i na Instagramu (kdo má Instagram v mobilu, tak zná, jak se zveřejňuje na Instagramu a hned najednou i na Facebooku, stačí si do Instagramu přidat FB účet).
2/ Jednou za měsíc hezkou fotku, která půjde i nadále použit. Například jako fotka k článku nebo k propagaci.
3/ Používat ve fitness příspěvcích podpis člen F-sport.cz Teamu @f-sport (to po překliknuti FB promění v odkaz na nás F-sport.cz)

Ukázka hezké fotky


Tvář F-sportu


Září 2018.

Tak pro změnu zase žena - Veronika Mašková. Nakonec tentokrát rozhodly dva faktory: Opět náš produkt ma fotce - špičkové NOčko Assassins PUMP a taky, že zase pro změnu dáme šanci ženě.


Srpen 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání vyhrál Daniel Miller. Nakonec tentokrát rozhodlo, že použil pro fotku náš produkt - triko. Bylo to opravdu těsné.


Červenec 2018.
Album s fotkami soutěžících ČERVENEC 2018 najdete na VK
Po dlouhém a složitém vybírání pro změnu vyhrál Martin Vojáček.


Červen 2018.
Album s fotkami soutěžících ČERVEN 2018 najdete na VK
Po dlouhém a složitém vybírání pro změnu vyhrály hrubé svaly - Jiří Hylš.


Květen 2018.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem V Kontakte: Galerie Sponzoring Květen 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání zase vyhrála dívka, byla vybrána Klára Lukačová.


Duben 2018.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Duben 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Andrea Švábová.


Březen 2018.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Březen 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Sabina Zelinková.


Únor 2018.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Únor 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Eliška Šťastková (na FB jako Ella Elis).


UNBOXING - Balíček dorazil - Ondřej Jílek.
F-sport.cz Sponzoring Ondřej Jílek - unboxing


Leden 2018.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Leden 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Ondřej Jílek.


Prosinec 2017.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Prosinec 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Kuba Jirásek.


UNBOXING - Balíček dorazil - Kateřina Procházková.
F-sport.cz Sponzoring Kateřina Procházková - unboxing


Listopad 2017.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring listopad 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Katka Procházková. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


UNBOXING - Balíček dorazil - Michal Soukup.
F-sport.cz Sponzoring Heřman Veselý - unboxing


Říjen 2017.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring říjen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Michal Soukup. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


Balíček dorazil - Heřman Veselý.
F-sport.cz Sponzoring Heřman Veselý - unboxing


Září 2017.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring září 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Heřman Veselý. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


12.9.2017 srpnové kolo skončilo 10.9.2017 (bylo prodloužené).
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring srpen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Milan Krupička. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


21.8.2017 červencové kolo skončilo 26.7.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring červenec 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Petra Kuncová. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


26.7.2017 Balíček dorazil - Andreas Dobsa.
První dárečky od F-sport.cz už se těším na kokosový gainer.
Už se těšíme na zkušeností Andrease s:
CFM Whey Gainer Professional
BCAA Mega Caps 2:1:1
Assassins Pump
Carni Strong24.7.2017 červnové kolo skončilo 26.6.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring červen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Andreas Dobsa. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


26.6.2017 květnové kolo skončilo 26.5.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring květen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán František Zbahna. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


27.5.2017 Balíček dorazil - Lukáš Hladík.21.5.2017 dubnové kolo skončilo 26.4.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring duben 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Lukáš Hladík. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


Vladimír Žižka a video jeho formy.


6.4.2017 březnové kolo skončilo 26.3.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring březen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Vladimír Žižka. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


9.3.2017 Balíček dorazil - Adéla Chalupková.8.3.2017 Třetí kolo skončilo 23.2.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring únor 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Michal Václavík. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 2000Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


14.2.2017 Balíček dorazil - Monika Hladká.11.2.2017 Balíček dorazil - Adéla Chalupková.7.2.2017 Po úvaze se Team F-sport rozhodl, že z tohoto kola výjde "vítězů" více a do F-sport.cz Teamu tak přibude i Adéla Chalupková.7.2.2017 Po úvaze se Team F-sport rozhodl, že z tohoto kola výjde "vítězů" více a do F-sport.cz Teamu tak přibude i Monika Hladká.6.2.2017 Druhé kolo skončilo 23.1.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring leden 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Vladislav Dvořák. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 2000Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


6.1.2017 Balíček dorazil.
Spolupráce v rámci akce #FsportCZsponzoring se rozjíždí, vítěz prosincového kola Lukasz Kantor už má doma produkty, dle jeho vlastního výběru. Byly z toho takové pozdní vánoce.


23.12.2016 První kolo skončilo v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring prosinec 2016.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Lukasz Kantor. Roli hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Zaváděcí kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 3500Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty