Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

ALL IN ONE potréninkové směsi


  13.6.2016 - Martin - 24411 shlédnutí

 V sekci Gainery nad 25% je pár výrobků, které jsou obohaceny o kreatin a taurin (případně i další látky) a tak se stávají dokonalým VŠE V JEDNOM neboli ALL IN ONE produktem. Stačí Vám jediný doplněk na vše. V tomto článku je jejich výběr a krátký popis.Eshop s fitness doplňky výživy


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o doporučení toho nejlepšího All-In-One.
 1. Dnes výrobce klidně nakoupí nekvalitní suroviny, dá to do krásné krabičky a prodává to - to laik nemůže poznat.
 2. Stejně tak se laik těžko orientuje v nepřeberném množství různých doplňků.
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.

Související články:
 Všechny doplňky (jejich seznam a popisy) najdete v článku Seznamu všech doplňků
 Tento článek souvisí s články Co brát po tréninku (více univerzální článek shrnuje vše, co se dá brát po tréninku)
 a Potréninkové speciální kreatinové směsi (článek čistě o směsích creatinů a sacharidů, ALL IN ONE tam jsou jen okrajově zmíněny).   CO NEJLÉPE PO TRÉNINKU

V tomto článku si vybereme produkty obsahující VŠE. Ty se hodí po tréninku. A dají se použit i dopoledne (na prázdný žaludek) pro urychlení regenerace.

Po tréninku patří creatinová potréninková směs !!!


ALL IN ONE potréninková směs obsahuje malé množství sacharidů, ty by měly být správně namíchané, určité množství bílkovin, různé formy creatinu a další látky s cílem nacpat do svalů po tréninku co nejrychleji co nejvíce živin. Obsahuji i taurin pro povzbuzení inzulinové reakce nebo další látky pro podporu napumpování živin do svalových buněk. Díky kvalitní potréninkové směsi můžete lépe a rychleji regenerovat a růst ihned po tréninku. Dostanete tedy z tréninku více užitku a můžete rychleji cvičit znovu.

Související články:
 ALL IN ONE koupíte u nás v E-shopu, v sekci Gainery nad 25 nebo v sekci Creatinové směsi.
 Proč vlastně je nutno přijmout sacharidy najdete ve článku Potréninkové doplnění sacharidů.
 O tom co se děje ve Vašich svalech po tréninku a jak je důležité ihned svaly zásobit živinami pojednává článeček Potréninkové doplnění sacharidů.

Pro správné využití tréninku se kvalitní potréninková směs stává nezbytnou !A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny :-)   VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH ALL IN ONE PRODUKTŮ

 
CFM Nitro-Gain Explomax

CFM Nitro-Gain Explomax je doplněk, který obsahuje VŠE. CFM Profesional Nitro-Gain Sachets obsahuje kvalitní proteiny a k tomu mix látek pro maximální napumpování.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (40g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


CarboJet Mass Professional Amix

Perfektní zástupce jednoho nápoje po tréninku, který obsahuje vše!
Už jako samotný gainer je to špička, obsahuje celých 30% vysoce kvalitních bílkovin (kombinace syrovátkových proteinů a hovězích aminokyselin!!!), sacharidy tvoří Palatinosa a Vitargo - dnes špička jak zásobit svaly energii bez rizika nárůstu tukových zásob!!!
A k tomu je zde Kreatinový matrix, Glutamínový matrix, BCAA matrix a Phosfátový Matrix. A abyste to vše využili na sto procent, tak i trávicí enzymy.

K tomuto doplňku už tedy nemusíte nic dokupovat.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (100g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!

 

Loaded Efectiv Nutrition

OPRAVDU SKVĚLÁ KRÉMOVÁ CHUŤ!!!
Loaded je All In One obsahující creatin, glutamín a beta alanin. Spolu s dostatečnou dávkou bílkovin i sacharidů.

Dávkování: Bere se jen jedna dávka (150g) po tréninku a už obsahuje vše! Ale lze brát i ráno na lačno, pro nastartování růstu a regenerace.


Cell Core

Složení Cell CORE bylo navrženo speciálně s ohledem na velmi náročné a tvrdé tréninky sportovců, a to na základě nejnovějších vědeckých poznatků.
Součástí popisuje tabulka dokazující superioritu nad oblíbeným CellTechem ;-)

Dávkování: Bere se cca 53g po tréninku. Toto je klasický creatinový suplement, obsahuje sachry, creatin a základní amina v množství 7g!
Po tréninku se tedy předpokládá kombinace s proteinem. Ten byste měli vzít tak 20-30minut po tomto doplňku.

 

Anabolic Masster

Obsahuje Creatinový matrix, NO matrix, amino matrix, testosteron matrix, a dalších látky.
Pro lepší cenu je třeba se v E-shopu přihlásit!


One Stop Xtreme

Obsahuje kreatin, glutamín, beta alanin, BCAA a další látky.
Pro lepší cenu je třeba být stálý zákazník!

 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky
   DÁVKOVÁNÍ, POUŽÍTÍ A KOMBINACE ALL-IN-ONE


Nejlepší je se držet dávkování doporučeného výrobcem. Směsi mají natolik různé látky, že nelze dat nějakou všeobecnou radu pro dávkování, aniž bych riskoval, že se jinou látkou předávkujete.

Určitě zkuste použít tyto All-In-One směsi ráno hned po probuzení. Spánek má hodně podobných atributů jako trénink a ráno je v těle docela podobná situace jako po tréninku. Reakce těla na potréninkový suplement, hned po probuzení je tedy skvělá. Zkuste si to sami.

Kombinovat All-In-One s dalšími doplňky je skoro zbytečné, jsou to přece ALL IN ONE. Tak jedině důkladně prostudovat složení. Pak jde přidat třeba tribulus nebo anabolizér, někdy i HMB. Protože se ALL IN ONE dají použit i při formování a dolaďování postavy, tak se často kombinuji i s doplňky pro hubnutí - jen se neberou úplně najednou. Takže vždy spalovací doplňky dejte do jiné mezery mezi jídly, než tento ALL IN ONE produkt.   ALL IN ONE SUPLEMENT A TRÁVENÍ


Zejména creatin a sacharidy umí v prázdném žaludku udělat rychlý pořádek. Zejména pokud je už ve střevech málo živin a pokud jste dehydrovaní. Proto je třeba dodržet několik správných zásad (které byste měli dodržovat, tak jako tak):
  1. Dostatek tekutin celý den.
  2. Rovnoměrný příjem sacharidů (v pevné stravě a obsahující vlákninu).
  3. Nápoj připravujeme v přesném poměru*.
  4. Nápoj pijeme na 3x postupně po 5 až 10 minutách.
  5. Klidně mezi tím doplňujeme tekutiny.
Takový All In One nápoj opravdu ihned začne natahovat vodu. Ve směsi je skoro vždy více látek, které potřebuji (a navazuji na sebe) vodu. Množství vody, ve kterém nápoj připravíte, není dostatečné! Ale zase řidší se nápoj dělat nedá, nebyl by poživatelný.
* Klidně vodu dolívejte do šejkru z nádoby umožňující odměření (třeba druhý šejkr) a také pozor na vlastní odměrky a prášek! Už jsem se setkal s tím, že výrobce tvrdí, že 100g jsou 3 odměrky, ale v reálu mají 3 odměrky 120g!


Oblíbený český způsob smíchat si to sám, opravdu nedoporučuji. Výroba správné ALL IN ONE směsi je natolik kritická, že i profesionální směsi jsou náročnější na "udržení", doma vyrobené směsi můžou skončit úplnou kastrofou, předávkováním nebo přinejmenším nevyužitím plného potenciálu jednotlivých látek.
   DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku (případně založit nové téma).   DOPLŇKY - související články


Konkrétní účinné látky v doplňcích výživy.Seznam všech doplňků (v diskusi)Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmotyZhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí
Nejlepší protein pro hubnutíSpalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkemObrovské svaly - jaké fitness doplňky výživy dnes nejlépe koupit pro nabrání svalové hmotyGainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně
Fitness doplňky výživy před tréninkemJaké doplňky nejlépe brát po tréninkuVýživa - shrnutí pro všechnyVitamíny a Minerály


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: