E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

31.10.2017 - Martin - 13024 shlédnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty - Proteiny - jak vybrat ten nejlepší pro Vás. Osobní doporučení a informace o proteinech. A 5 proteinů v EXPIRACI za super cenu!

Proteiny - jak vybrat ten nejlepší pro Vás. Osobní doporučení a informace o proteinech. A 5 proteinů v EXPIRACI za super cenu!


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o doporučení vhodného proteinu. Je mi naprosto jasné, že nakupovat jen podle popisů se nedá! Proto vznikl tento článek, kde se pokusím vybrat proteiny tak, jak kladete často otázky - podle jednotlivých parametrů. Kdy pro každého z Vás je nejdůležitější jiný parametr. Stránky www.F-sport.cz obsahuji velké množství článků na téma proteiny. Napoprvé se to může zdát nepřehledné, ale je to snadné. Ze začátku si stačí přečíst hlavní články o proteinech a teprve, když Vás to chytne, se můžete začíst do těch podrobnějších článků, abyste věděli, nejen JAK PROTEINY vybírat, ale i JAK je používat a PROČ to tak funguje.

PROTEINY ROZDĚLENÍ

U proteinů jsou důležité tyto parametry:
  1. typ suroviny
  2. kvalita
  3. koncentrace
  4. chuť a konzistence
  5. cena
Koncentrace
je někdy zbytečně přeceňováná. Pro účely hubnutí většinou stačí proteiny nad cca 60%, protože stačí, když neobsahuji moc tuků a sacharidů. Koncentrace okolo 75% lze použít pro lepší regenerační a blahodárné účinky. Vyšší koncentrace se používá jen v opravdu tvrdých dietách, kdy držíte sacharidy i tuky na minimu, většinou je i vykupená horší chuti. Pro účely tvarování svalů s minimem tuků, takové to bežné dlouhodobé používání proteinů platí to samé co pro hubnuti výše s tím, že se rozsah se dle formy rozšířuje i na použití 50% proteinů.
Teprve pro tvrdé a přísné přípravy a útok na formu je třeba brát koncentraci proteinů evědomitě a zúžit výběr na 80% až 95% s tím, že proteiny okolo 80% jsou většinou chuťově lepší.

Typ suroviny
je také někdy zbytečně přeceňován. Krátce řečeno, nejlepší a nejuniverzálnější je syrovátka. Dále se používá hovězí (separát a ne libové maso), což někomu přináší lepší regenerační a vitalizující účinky a někdo to volit musí kvůli nesnášenlivosti laktózy. K ostatním surovinam se dost vyjadřuji marketingové oddělení jednotlivých výrobců a není potřeba k tomu dál něco psát - je to na dlouhé vysvětlování co ano a co ne. Shrnout se to dá tak, že důkladnou filtraci lze udělat kvalitní protein ze všeho.


A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny !DOPORUČENÉ PROTEINY


Instant CFM Whey Protein 100 Professional Explomax
  3000 g  1199Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 75% Špičkový plně INSTANTNÍ CFM metodou za STUDENA vyrobený WHEY protein nejvyšší kvality. Nepění, lze snadno rozmíchat i lžičkou, má jemnou konzistenci a samozřejmě je i snadno stravitelný a tím více využitelný v organismu..


I CFM Whey Protein 85 Professional Explomax
  3000 g  1239Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 85% plně INSTANTNÍ CFM WHEY Syrovátkový Protein lahodné chuti firmy Explomax řady Professional druhé generace a pořád za skvělou cenu. Aspartam FREE!


GN Whey Protein 80 GO Nutrition
  2500 g  999Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!
  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 80%. GN Whey Protein 80 obsahuje pouze CFM protein s velmi příznivými biologickými parametry. Používá pouze suroviny z německé mlékarny se zarukou GM a hormone FREE.


Diet Whey PhD Nutrition
  1000 g  679Kč


BestSeller - nejvíc se podává Speciální protein pro hubnutí. Podporuje hubnutí a zároveň potlačuje hlad.


Iso Prime CFM Amix
  2000 g  1499Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 90%. IsoPrime CFM Amix Nutrition obsahuje 90% čistého proteinu vyrobeného metodou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Tato metoda zaručuje maximální čistotu, lehkou stravitelnost. Je jedinečný přirozeně vysokým obsahem aminokyselin BCAA, L-Arginin a L-Glutamin. Neobsahuje Aspartam. Slazeno značkovou sukralózou Splenda. Lépe stravitelný dí ...


70% Whey protein Fitco
  2200 g  790Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

Protein cca 70%. Špičkový syrovátkový protein.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

VÝPRODEJ


CFM Whey Protein 100 Professional Economy Explomax
  1500 g  549Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 75% CFM Whey Protein 100 Professional je moderní proteinový přípravek pro ty, kteří chtějí získat svalovou hmotu, udržet si ji. Je vhodný i do redukčních diet, jako plnohodnotný zdroj živočišných bílkovin. Obsahuje špičkové syrovátkové bílkoviny. NEobsahuje sóju a NEobsahuje Aspartam.


GN Whey Protein 80 GO Nutrition
  2500 g  699Kč


BestSeller - nejvíc se podává Výprodej špičkového CFM proteinu s expiraci leden až duben 2018.


Blade Fusion 4 BladeSport
  2270 g  899Kč


Protein cca 71% Kvalitní směs 4 druhů proteinů pro dokanalé aminokyselinové spektrum.


Impact Whey Protein Myprotein
  2500 g  849Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 82% známý a oblíbený syrovátkový koncentrát Impact Whey Protein od firmy Myprotein.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Dávkování je u všech proteinů víceméně stejné: Bere se dávka na noc a dopoledne mezi jídly. Každá dávka by měla obsahovat cca 30-40g bílkovin pro muže a 20-30g bílkovin pro ženy (viz kalkulačka správné dávky proteinu Kalkulačka pro dávkování proteinu a gaineru).


DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článkuDOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty