E-SHOP    DISKUSE    RADY  

^^^ skrýt ^^^
 E-shop
 Diskuse

 Hubnutí
 Nabírání
 Rýsování
 Tréninky
 Cviky
 Výživa a doplňky
 Látky v doplňcích
 Jídelníčky
 Recepty
 F-sport Team
 Členové diskuse
 Tabulky
 Seznam všech článků
 Kontakty

     
  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty  F-sport Team  

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

4.2.2017 - Martin - 10793 shlédnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty - Proteiny - jak vybrat ten nejlepší pro Vás. Osobní doporučení a informace o proteinech.

Proteiny - jak vybrat ten nejlepší pro Vás. Osobní doporučení a informace o proteinech.

 Ptejte se na FB,  odpovídáme do 24hodin!


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o doporučení vhodného proteinu. Je mi naprosto jasné, že nakupovat jen podle popisů se nedá! Proto vznikl tento článek, kde se pokusím vybrat proteiny tak, jak kladete často otázky - podle jednotlivých parametrů. Kdy pro každého z Vás je nejdůležitější jiný parametr.

Další články:
  1. Proteiny - vše co o proteinech potřebujete vědět.
  2. Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně.
  3. Gainery - rady a aktuální informace.
  4. ALL IN ONE potréninkové směsi.
Stránky www.F-sport.cz obsahuji velké množství článků na téma proteiny. Napoprvé se to může zdát nepřehledné, ale je to snadné. Ze začátku si stačí přečíst hlavní články s proteiny a teprve, když Vás to chytne, se můžete začíst do těch podrobnějších, abyste věděli, nejen JAK PROTEINY vybírat, ale i JAK je používat a PROČ to tak funguje.

   PROTEINY ROZDĚLENÍ

  1. typ suroviny
  2. kvalita
  3. koncentrace
  4. chuť a konzistence
  5. cena
Koncentrace
je někdy zbytečně přeceňováná. Pro účely hubnutí většinou stačí proteiny nad cca 60%, protože stačí, když neobsahuji moc tuků a sacharidů. Koncentrace okolo 75% lze použít pro lepší regenerační a blahodárné účinky. Vyšší koncentrace se používá jen v opravdu tvrdých dietách, kdy držíte sacharidy i tuky na minimu, většinou je i vykupená horší chuti.
Pro účely tvarování svalů s minimem tuků, takové to bežné dlouhodobé používání proteinů platí to samé co pro hubnuti výše s tím, že se rozsah se dle formy rozšířuje i na použití 50% proteinů.
Teprve pro tvrdé a přísné přípravy a útok na formu je třeba brát koncentraci proteinů evědomitě a zúžit výběr na 80% až 95% s tím, že proteiny okolo 80% jsou většinou chuťově lepší.

Typ suroviny
je také někdy zbytečně přeceňován. Krátce řečeno, nejlepší a nejuniverzálnější je syrovátka. Dále se používá hovězí (separát a ne libové maso), což někomu přináší lepší regenerační a vitalizující účinky a někdo to volit musí kvůli nesnášenlivosti laktózy. K ostatním surovinam se dost vyjadřuji marketingové oddělení jednotlivých výrobců a není potřeba k tomu dál něco psát - je to na dlouhé vysvětlování co ano a co ne. Shrnout se to dá tak, že důkladnou filtraci lze udělat kvalitní protein ze všeho.


A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny !   DOPORUČENÉ PROTEINY


 Instant CFM Whey Protein 100 Professional Explomax
  3000 g  1199Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 75% Špičkový INSTANTNÍ whey protein, nepění,lze snadno rozmíchat i lžičkou a samozřejmě je i snadno stravitelný.


I CFM Whey Protein 85 Professional Explomax
  3000 g  1189Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 85% plně INSTANTNÍ CFM WHEY Syrovátkový Protein lahodné chuti firmy Explomax řady Professional druhé generace a pořád za skvělou cenu. Aspartam FREE!


Efectiv Whey Professional Series Efectiv Nutrition
  2000 g  1099Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 70% Delikátní, jemná, úžasná chuť a přitom vysoká účinnost.


GN Whey Protein 80 GO Nutrition
  2500 g  999Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!
  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 80%. GN Whey Protein 80 obsahuje pouze CFM protein s velmi příznivými biologickými parametry. Používá pouze suroviny z německé mlékarny se zarukou GM a hormone FREE.


Protein 90 IronMaxx
  2350 g  849Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 75-85% 9-ti složkový protein je extrémně snadno rozpustný ve vodě a obsahuje jen 3% sacharidů.


Natural Whey Reflex Nutrition
  2270 g  1649Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 78%. Reflex Natural Whey podobně jako Instant Whey má nejvyšší biologické hodnoty na trhu díky excelentnímu profilu aminokyselin, obsahu proteinu a perfektní stravitelnosti. Reflex Natural Whey obsahuje nejvyšší koncentraci větvených aminokyselin (B.C.A.A.) v porovnání s ostatními zdroji proteinů. Tato vysoká koncentrace je zásadní, ...


Diet Whey PhD Nutrition
  1000 g  625Kč


BestSeller - nejvíc se podává Speciální protein pro hubnutí. Podporuje hubnutí a zároveň potlačuje hlad.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

   VÝPRODEJ


 CFM Whey Protein 100 Professional Economy Explomax
  1500 g  549Kč


Protein cca 75% CFM Whey Protein 100 Professional je moderní proteinový přípravek pro ty, kteří chtějí získat svalovou hmotu, udržet si ji. Je vhodný i do redukčních diet, jako plnohodnotný zdroj živočišných bílkovin. Obsahuje špičkové syrovátkové bílkoviny. NEobsahuje sóju a NEobsahuje Aspartam.


Protein Professional IronMaxx
  2350 g  649Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 63% Krémový šejk dodávající proteiny vysoké kvality s plným amino spektrem.


Trophix 5.0 Syntrax
  2270 g  825Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

Protein cca 71%. Trophix kombinuje čtyři různé zdroje bílkovin - kasein, vaječný albumin, syrovátkový protein a glutaminové peptidy do jednoho univerzálního produktu.


 
Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky

Dávkování je u všech proteinů víceméně stejné: Bere se dávka na noc a dopoledne mezi jídly. Každá dávka by měla obsahovat cca 30-40g bílkovin pro muže a 20-30g bílkovin pro ženy (viz kalkulačka správné dávky proteinu Kalkulačka pro dávkování proteinu a gaineru). Protein množstvím bílkovin nahrazuje dvě dávky aminokyselin viz nahoře. Je na Vás, zda tím pádem ony dvě dávky vynecháte nebo přesunete. Ale brát v jedné mezeře mezi jídly i protein i amina nemá smysl.
Podrobně je to popsáno v článku Proteiny - vše co o proteinech potřebujete vědět.


DISKUSE


Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článkuDOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


   Členové diskuse Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty