Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Olympia weekend 2007


  2.10.2007 - Martin - 34252 shlédnutí

 Seznam nominovaných na Olypii 2007. Fotky a videa účastníků. + podrobné výsledky a spousta fotek z Olympia 2006,2005 a 2004. Seznam všech vítězů Mr. Olympia.



Eshop s fitness doplňky výživy


2007 Olympia

2007 Mr. Olympia se konal 27 až 30 září v Las Vegas.

Spustu fotek najdete na FlexOnline a na graphicmuscle.com. Nagraphicmuscle.com naleznete i videa.

Dokonalý popis průběhu v angličtině najdete na mrolympia.com.


Výsledky Mr. Olympia 2007:

UmístěníJménoZemě1+234Celkem
1Jay CutlerUSA148628
2Victor MartinezDominican Republic167932
3Dexter JacksonUSA30161662
4Ronnie ColemanUSA48212089
5Dennis WolfGermany502525100
6Melvin AnthonyUSA482930107
7Silvio SamuelSpain7637113
8Gustava BadellPuerto Rico7642118
9Johnnie JacksonUSA9247139
10David HenryUSA9846144
11Ronnie RockelGermany11057167
12Darrem CharlesTrinidad14057197
13Hidetada YamagishiJapan13071201
14Toney FreemanUSA13867205
15Will HarrisUSA14068208
16Mark DugdaleUSA160160
16Sergey Shelestov Russia160160
16Quincy TaylorUSA160160
16Bill WilmoreUSA160160
16Eddie AbbewUnited Kingdom160160
16Vince TaylorUSA160160
16Markus RuhlGermany160160
16Francisco BautistaSpain160160
16Marcus HaleyUSA160160

Výsledky Ms. Olympia 2007:
UmístěníJménoZemě1+234Celkem
1Iris KyleUSA105520
2Dayana CadeauCanada20121042
3Yaxeni Oriquen-GarciaVenezuela40121668
4Lisa AuklandUSA30202070
5Heather ArmbrustUSA542824106
6Betty ParisoUSA623130123
7Bonny PriestUSA7032102
8Nicole BallCanada8644130
9Sarah DunlapUSA8846134
10Annie RivieccoUSA9848146
11Valentina ChepigaUkraine11052162
12Tazzie ColombUSA12866194
13Mah-Ann MendozaUSA13263195
14Stephanie KesslerUSA13665201
15Antoinette ThompsonUSA14473217

Výsledky Figure Olympia 2007:
UmístěníJménoZemě12Celkem
1Jenny LynnUSA5510
2Gina AliottiUSA101020
3Sonia AdcockUSA171633
4Jennifer GatesUSA181937
5Amanda SavellUSA282654
6Amber LittlejohnUSA313061
7Monica Brant-PeckhamUSA383775
8Amy FryUSA373976
9Valerie WaugamanUSA444084
10Mary Elizabeth LadoUSA5050100
11Latisha WilderUSA6260122
12Zivile RaudonieneLithuania6062122
13Inga NeverauskaiteLithuania6865133
14Andrea DumonUSA6974143
15Chastity SloneUSA7180151
16Jeanette FreedUSA8074154
17Heather GreenUSA8075155
18Natalie BensonUSA8080160
18Suzanne BockGermany8080160
18Chandra CoffeyUSA8080160
18Mary Jo Cooke-ElliottUSA8080160
18Meriza DeguzmanUSA8080160
18Bernadette GalvanUSA8080160
18Celeste GonzalezSpain8080160
18Danielle HollanshadeUSA8080160
18Shannon MeteraudUSA8080160
18Nicole Pitcher-ScottUnited Kingdom8080160
18Felicia RomeroUSA8080160

Výsledky Fitness Olympia 2007:
UmístěníJménoZemě1234Celkem
1Adela GarciaUSA67171242
2Kim KleinUSA98181550
3Jen HendershottUSA252251769
4Tanji JohnsonUSA1822172380
5Tracey GreenwoodUSA32303939140
6Julie PalmerUSA16165752141
7Oksana GrishinaRussia5664197146
8Julie LohreUSA40554447186
9Julie Shipley-ChildsUSA56434845192
10Mindi O'brienCanada58434849198
11Stacy SimonsUSA62474451204
12Bethany GaineyUSA40356173209
13Regiane DasilvaGermany73676458262
14Angela Monteleone-SemschUSA43668388280
15Heidi FletcherUSA74757268289
16Amy HuberUSA83877577322
17Stephanie WorsfoldCanada81867887332
18Mariam CapesCanada86889563332
19Rosi MenaSpain92928878350

Tabulka historických vítězů Mr. Olympia:
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
Jay Cutler
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Samir Bannout
Chris Dickerson
Franco Columbu
Arnold Schwarzenegger
Frank Zane
Frank Zane
Frank Zane
Franco Columbu
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Sergio Oliva
Sergio Oliva
Sergio Oliva
Larry Scott
Larry Scott

Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
York, NY
Los Angeles, CA
Chicago, IL
Atlanta, GA
Atlanta, GA
Atlanta, GA
Helsinki, Finland
Orlando, FL
Chicago, IL
Rimini, Italy
Los Angeles, CA
Gothenburg, Sweden
Columbus, OH
Brussels, Belgium
New York, NY
Munich, Germany
London, England
Columbus, OH
Sydney, Australia
Columbus, OH
Columbus, OH
Columbus, OH
Columbus, OH
Pretoria, South Africa
New York, NY
New York, NY
Essen, Germany
Paris France
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY

2006 Olympia

2006 Mr. Olympia se konal v pátek, 29 a 30 listopadu v Orleans Arena v Las Vegas.

Spustu fotek najdete na FlexOnline a na graphicmuscle.com. Nagraphicmuscle.com naleznete i videa.

Dokonalý popis průběhu v angličtině najdete na mrolympia.com.

Výsledky Mr. Olympia 2006:
1. Jay Cutler
2. Ronnie Coleman
3. Victor Martinez
4. Dexter Jackson
5. Melvin Anthony
6. Gustavo Badell
7. Toney Freeman
8. Markus Ruhl
9. Dennis James
10. Gunter Schlierkamp
11. Vince Taylor
12. Branch Warren
13. Johnnie Jackson
14. Darrem Charles
15. Troy Alves

Výsledky 2006 Figure Olympia
1. Jenny Lynn
2. Amber Littlejohn
3. Monica Brant
4. Christine Pomponio-Pate
5. Mary Elizabeth Lado
6. Gina Aliotti

Výsledky 2006 Ms. Olympia
1. Iris Kyle
2. Dayana Cadeau
3. Annie Rivieccio
4. Bonnie Priest
5. Lisa Aukland
6. Betty Pariso
7. Yaxeni Oriquen-Garcia
8. Helen Bouchard
9. Jitka Harazimova
10. Tazzie Colomb
11. Heather Foster
12. Colette Nelson
13. Dena Westerfield
14. Brenda Raganot

Výsledky 2006 Fitness Olympia
1. Adela Garcia
2. Kim Klein
3. Jenny Hendershott
4. Tanji Johnson
5. Tracey Greenwood
6. Julie Palmer
7. Julie Shipley-Childs
8. Mindi O'Brien
9. Angela Semsch
10. Regiane Da Silva
11. Deana Lee
12. Amy Haddad
13. Heidi Fletcher

Seznam účastníků pro rok 2006 z 25.9.2006

2006 Olympia - soutěžící
V současné době se na Olympii 2006 kvalifikovalo 79 IFBB soutěžících. 27 v kulturistice mužů, 14 v kulturistice žen, , 24 v Figure a 14 v Fitness žen.


2006 Mr. Olympia
Mr. Olympia 2006 se bude konat v pátek 29.září (prejudging) a v sobotu ber 30.září (finále) v Orleans Arena v Las Vegas.

#JménoZeměZpůsob kvalifikace
1Ronnie ColemanUSA2005 Mr. Olympia 1 místo
2Jay CutlerUSA2005 Mr. Olympia 2 místo
3Gustavo BadellPuerto Rico2005 Mr. Olympia 3 místo
4Gunter SchlierkampGermany2005 Mr. Olympia 4 místo
5Victor MartinezUSA2005 Mr. Olympia 5 místo
6Dennis JamesGermany2005 Mr. Olympia 6 místo
7Lee PriestAustralia2006 Ironman Pro 1 místo
8David Henry Jr.USA2006 Ironman Pro 2 místo
9Troy AlvesUSA2006 Ironman Pro 3 místo
10Dexter JacksonUSA2006 Arnold Classic 1 místo
11Branch WarrenUSA2006 Arnold Classic 2 místo
12Melvin AnthonyUSA2006 Arnold Classic 5 místo
13Mustafa MohammadJordan2006 San Francisco 4 místo
14Ronnie RockelGermany2006 Australia Pro 1místo
15Vince TaylorUSA2006 Australia Pro 3 místo
16Bob CicherilloUSA2006 Masters Pro 1místo
17Phil HeathUSA2006 Colorado Pro 1místo
18Darrem CharlesTrinidad2006 Colorado Pro 2 místo
19Bill WillmoreUSA2006 New York Pro 5 místo
20Toney FreemanUSA2006 Europa Super Show 1místo
21Quincy TaylorUSA2006 Europa Super Show 2 místo
22Johnnie JacksonUSA2006 Europa Super Show 3 místo
23King KamaliUSA2006 Montreal Pro 4 místo
24Rodney St. CloudUSA2006 Atlantic City Pro 3 místo
25Paco BautistaSpain2006 Santa Susanna Pro 1místo
26Markus RuhlGermany2006 Santa Susanna Pro 2 místo
27Dennis WolfGermany2006 Santa Susanna Pro 3 místo

2006 Figure Olympia
2006 Figure Olympia se koná v pátek 29.září v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas pro finále.

#JménoZeměZpůsob kvalifikace
1Davana MedinaUSA2005 Figure Olympia 1místo
2Jenny LynnUSA2005 Figure Olympia 2místo
3Monica Brant-PeckhamUSA2005 Figure Olympia 3místo
4Amber LittlejohnUSA2005 Figure Olympia 4místo
5Mary Elizabeth LadoUSA2005 Figure Olympia 5místo
6Valerie WaugamanUSA2005 Sacramento Pro 2místo
7Amanda SavellUSA2006 Figure International 3místo
8Chastity SloneUSA2006 Figure International 4místo
9Jane AwadUSA2006 Figure International 5místo
10Christine Pomponio-PateUSA2006 Figure International 6místo
11Gina CamachoUSA2006 Sacramento Figure 2místo
12Andrea DumonUSA2006 Sacramento Figure 3místo
13Latisha WilderUSA2006 Pittsburgh Figure 2místo
14Jessica PaxsonUSA2006 Pittsburgh Figure 3místo
15Tara ScottiUSA2006 Colorado Pro Figure 4místo
16Gina AliottaUSA2006 California Pro Figure 4místo
17Jennifer SearlesUSA2006 New York Pro Figure 2místo
18Julie (D.J.) WallisUSA2006 Motor City Pro Figure 2místo
19Michelle FlakeUSA2006 Motor City Pro Figure 3místo
20Michelle AdamsUSA2006 Europa Super Show 2místo
21Julie (D.J.) WallisUSA2006 Europa Super Show 3místo
22Inga NeverauskaiteEngland2006 Montreal Pro Figure 2místo
23Nina LuchkaCanada2006 Montreal Pro Figure 3místo
24Sonia AdcockUSA2006 Tournament of Champions Figure 3místo

2006 Fitness Olympia
2006 Fitness Olympia se koná v Friday 29září v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas pro finále.

#JménoZeměZpůsob kvalifikace
1Jen HendershottUSA2005 Fitness Olympia 1místo
2Kim KleinUSA2005 Fitness Olympia 2místo
3Adela GarciaUSA2005 Fitness Olympia 3místo
4Tracey GreenwoodUSA2005 Fitness Olympia 4místo
5Julie PalmerUSA2005 Fitness Olympia 5místo
6Julie ChildsUSA2005 Sacramento Pro 2místo
7Tanji JohnsonUSA2005 Sacramento Pro 3místo
8Heidi FletcherUSA2006 New York Pro 2místo
9Amy HaddadUSA2006 New York Pro 3místo
10Deana LeeUSA2006 All Star Pro 2místo
11Regiane DaSilvaGermany2006 All Star Pro 3místo
12Mindi O'BrienCanada2006 Europa Super Show 2místo
13Angela Monteleone-SemschUSA2006 Atlantic City Pro 2místo
14Stacy Simons USA2006 Atlantic City Pro 3místo

2006 Ms. Olympia
2006 Ms. Olympia se koná v pátek 29. září v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas finále.

#JménoZeměZpůsob kvalifikace
1Yaxeni Oriquen-GarciaVenezuela2005 Ms. Olympia 1místo
2Iris KyleUSA2005 Ms. Olympia 2místo
3Dayana CadeauCanada2005 Ms. Olympia 3místo
4Jitka HarazimovaCzech2005 Ms. Olympia 4místo
5Brenda RaganotUSA2005 Ms. Olympia 5místo
6Bonny PriestUSA2005 Ms. Olympia 6místo
7Betty ParisoUSA2006 Ms. International 5místo
8Annie RiveiccioUSA2006 Ms. International 7místo
9Lisa AuklandUSA2006 Ms. International 8místo
10Heather FosterUSA2006 Europa Super Show 1místo
11Dena WesterfieldUSA 2006 Europa Super Show 2místo
12Colette NelsonUSA 2006 Europa Super Show 3místo
13Helen Bouchard Canada2006 Atlantic City 2místo
14Tazzie Colomb USA 2006 Atlantic City 3místo




2005 - Výsledky Mr. Olympia, Ms. Olympia, Fitness Olympia a Figure Olympia.

RONNIE COLEMAN ZNOVU VYHRÁL ! ! !
s 296 librami (134kg = stejně jako vloni) čisté svalové hmoty se stal po osmé Mr.Olympia. Tím se vyrovnalal s Lee Haneyem.

Za pozornost stojí fenomenální úspěch jitky Harazimové, která obsadila 4 místo na Ms. Olympia !!!

Jako obvykle se rozpoutala debata estetika vs. objemy, trošku paradoxni je, že se to přesunulo do kategorie 110 vs 130kg.

Výsledky Mr. Olympia 2005:
Fotky naleznete na Muscletime.com, kde jsou moc pěkné fotky z celého průběhu soutěže. Dále na Flexonline.com a samozřejmě na Ronniem.

Uzavřel jsem Vaše tipy na to kdo vyhraje Mr. Olympia:
1.Ronnie Coleman156 hlasů
2.Jay Cutler82
3.Markus Ruhl29

A realita:
PoziceKménoZemě1234Body
1Ronnie ColemanUSA755522
2Jay CutlerUSA810101038
3Gustavo BadellPuerto Rico2119161571
4Gunter SchlierkampGermany2016192075
5Victor MartinezDominican Republic2225262598
6Dannis JamesGermany313237100
7Melvin AnthonyUSA314031102
8Branch WarrenUSA463540121
9Darrem CharlesTrinidad405046136
10Mustafa MohammadJordan575048155
11Johnnie JacksonUSA595152162
12George FarahUSA606161182
13Chris CormierUSA517367191
14David HenryUSA716466201
15Markus RuhlGermany697568212
16Kris DimCambodia7778155
17Craig RichardsonUSA7980159
17Ronnie RockelGermany8079159
19Quincy TaylorUSA8080160
19Alexander FederovRussia8080160
19Mike SheridanUSA8080160
Vítěz Challenge Round
Gustavo Badell
Vítěz Best Wheels
Jay Cutler
Fotky vítězek Fitness a Figure a fotky Henryho Davida naleznete na Muscletime.


14. 10. 2005
Fotogalerie z tiskové konference na Flexonline

Podrobné informace o soutěžících najdete na Flexonline.com.
Pokusil jsem se vypsat aktuální výšku a váhu, pro zajimavost podle váhy.
Gunter Schlierkamp138kg185cm35roků
Ronnie Coleman134kg180cm41roků
Quincy Taylor132kg193cm36roků
Markus Ruhl129kg178cm33roků
Jay cutler127kg175cm32roků
Alexander Fedorov127kg185cm27roků
Mustafa Mohammad120kg173cm38roků
Cris Cormier119kg175cm38roků
Dennis James117kg173cm32roků
Gustavo Badel113kg173cm32roků
Victor Martinez113kg175cm32roků
Branch Waren109kg170cm30roků
Melvin Anthony109kg175cm32roků
Johnie Jackson107kg173cm34roků
Darrem Charles107kg175cm37roků
Ronny Rockel102kg170cm33roků
Graig Richardson100kg170cm31roků
Mike Sheridan98kg165cm36roků
George Farah98kg168cm34roků
Kris Dim96kg165cm32roků
Lee Priest93kg163cm33roků

Váhový rozdíl 45kg je tedy obrovský !

Pro zajímavost pár tabulek, nic složitého, řekl bych každodenně používané čísla.

Jako prvni klasický poměr váha / výška:
Gunter Schlierkamp138kg185cm0,746 1.
Ronnie Coleman134kg180cm0,744 2.
Markus Ruhl129kg178cm0,727 3.
Jay cutler127kg175cm0,725 4.
Alexander Fedorov127kg185cm0,685 není páty, jen pro zajímavost
Lee Priest93kg163cm0,572 nejhorší

Jako druhé, nadváha neboli kolik mám navíc kg nad svou výšku (např. mám 178cm na 80kg, 178-100=78 mám mít 78kg a protože mám 80kg tak to jsou 2kg nadváhy):
Ronnie Coleman134kg180cm53,9kg 1.
Gunter Schlierkamp138kg185cm52,9kg 2.
Jay cutler127kg175cm51,7kg 3.
Markus Ruhl129kg178cm51,5kg 4.
Craig Richardson100kg170cm29,6kg nejhorší

A nakonec oblíbený BMI (váha lomeno výška na druhou):
Jay cutler127kg175cm41,35 1.
Ronnie Coleman134kg180cm41,28 2.
Markus Ruhl129kg178cm40,9 3.
Gunter Schlierkamp138kg185cm40,2 4.
Craig Richardson100kg170cm34,5 nejhorší

Stránky těch nej:
Ronnie Coleman
Jay Cutler
Markus Ruhl
Výsledky Ms. Olympia 2005:
PoziceJménoZemě1234Body
1Yaxeni OriquenVenezuela565521
2Iris KyleUSA1111101042
3Dayana CadeauCanada2214151566
4Jitka HarazimovaCzech1520212278
5Brenda RagonotUSA22292722100
6Bonny PriestUSA334534112
7Betty VianaVenezuela383540113
8Betty ParisoUSA413646123
9Rosemary JenningsUSA503450134
10Antionette NormanUSA395541135
11Mah-Ann MandozaUSA575361171
12Tonia WilliamsUSA596361183
13Annie RivieccioUSA666356185
14Marja LehtonenFinland706567202
15Desiree EllisCanada717570216
Výsledky Fitness Olympia 2005:
Krátký pokec v angličtině is fotkama naleznete na Flexu.

2005 Fitness Olympia:
1) Jen Hendershott
2) Kim Klein
3) Adela Garcia
4) Tracey Greenwood
5) Julie Palmer
6) Debbie Czempinski
7) Julie Childs
8) Mindi O'Brien
9) Angela Monteleone-Semsch
10) Tanji Johnson
11) Stacy Simons

Výsledky Figure Olympia 2005:
Krátký pokec v angličtině is fotkama naleznete na Flexu.

2005 Figure Olympia:
PoziceJménoZemě12Body
1Davana MedinaUSA7714
2Jenny LynnUSA8917
3Monica Brant-PeckhamUSA151833
4Amber LittlejohnUSA241741
5Mary Elizabeth LadoUSA222547
6Christine Pomponio-PateUSA343266
7Valerie WaugamanUSA283866
8Amanda SavellUSA383775
9Jennifer SearlesUSA405191
10Monica GuerraUSA544397
11Chastity SloneUSA5657113
12Latisha WilderUSA6058118
13Michelle AdamsUSA6263125
14Tara ScottiUSA7675151
15Melissa FrabbieleUSA778155
16Jane AwadCanada7779156
17Anna LarssonSweden7979158
18Deborah LeungCanada8079159






15. 10. 2005
Divokou kartu vyhrál David Henry.


Bylo to jeho první celkové vítězství v profisoutěži a opravdu se trefil, kdy vyhrát. Dostal šek na 10 000$ a hlavně divokou kartu na Mr. Olympia. S 92kg bude absolutně nejlehčím účastníkem Mr. Olympia takže to bude mít opravdu těžké.

Výsledky:
PoziceJménoZemě123Body
1David HenryUSA55515
2Brian ChamberlainUSA11101435
3Eddie AbbewEngland19192563
4Frank RobersonUSA24221864
5Rusty JeffersUSA25242473
6Armin SchultGermany27262881
7Luke WoodAustralia28343597
8Greg RandoUSA353636107
9Mike MorrisUSA454545135

A fotogalerie na Flexonline.


Oficiální stránky Mr. Olympia 2005

Videa kulturistů

5. 10. 2005 - Na www.muscletime.com naleznete krátká videa s formou těsně pře Mr. Olympia:
- Charlotte Pro - Dennis James Routine
- Charlotte Pro - Mustafa Mohammad Routine
- Branch Warren in Texas
- Johnnie Jackson in Texas



Dennis James 13 týdnů před Mr. Olympia

















Mr. Olympia 2004 se konala:
30. října 2004 v Mandalay Bay, Las Vegas

Důležité odkazy:
2004olympia.com - ofic. stránky
IFBB.com
Veškeré výsledky za všechny Olympie co se kdy udály.
RONNIE COLEMAN VYHRÁL ! ! !
s 296 librami (134kg) čisté svalové hmoty se stal po sedmé Mr.Olympia. Tím se stal druhým nejúspěšnějším kulturistou za Lee Haneyem (8 vítězství).

FOTKY
Super fotky jsou na Graphicmuscle.com.
Spousta fotek je na Flexonline.com.
Fotky ze setkání atletů, při příjezdu jsou na Flexonline.com.
Na Muscletime.com je také pěkná kolekce a je tam i video !



Vaše tipy na to, kdo vyhraje Mr. Olympia v roce 2004.
1. Ronnie Coleman
2. Jay Cutler
3. Dexter Jackson
4. Markus Ruhl
další místa už byly plus/mínus stejné...
Byli jste neuvěřitelně přesní !! Pokazil vám to jedině Badell.


výsledky:
(pro fotky klikni na obrázek)

Mr. Olympia


Flex
Pozice St. č. Jméno Země 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem po třech kolech Pozice po třech kolech Vyzývací kolo
1 19 Ronnie COLEMAN USA 5 5 5 15 1 24
2 10 Jay CUTLER USA 10 10 10 30 2 21
3 13 Gustavo BADELL Portoriko 21 16 20 57 4 13
4 3 Dexter JACKSON USA 15 19 15 49 3 12
5 15 Markus RUHL Německo 40 28 25 93 5 10
6 1 Gunter SCHLIERKAMP Německo 28 43 30 101 6 1
7 5 Chris CORMIER USA 36 34 39 109 7 --
8 17 Dennis JAMES USA 33 37 42 112 8 --
9 18 Victor MARTINEZ Dominikánská republika 37 35 46 118 9 --
10 11 Darrem CHARLES Trinidad & Tobago 50 49 43 142 10 --
11 7 Pavol JABLONICKY Česká republika 57 63 58 178 11 --
12 2 Kris DIM Kambodža 60 61 63 184 12 --
13 4 Ahmad HAIDAR Libanon 67 60 64 191 13 --
14 12 Johnnie JACKSON USA 79 70 69 218 14 --
15 9 Troy ALVES USA 72 71 76 219 15 --
16 6 Craig RICHARDSON USA 71 82 82 235 16 --
17 16 Mustafa MOHAMMAD Jordán 85 85 84 254 17 --
18 8 Richard JONES USA 91 91 89 271 18 --
19 14 Claude GROULX Kanada 93 91 95 279 19 --


figure
Flex

Pozice St. č. Jméno Země 1. kolo 2. kolo Celkem
1 13 Davana MEDINA USA 6 6 12
2 12 Jenny LYNN USA 9 9 18
3 2 Monica BRANT USA 15 16 31
4 5 Jamie FRANKLIN USA 20 19 39
5 11 Amber LITTLEJOHN USA 27 25 52
6 15 Christine POMPONIO-PATE USA 31 30 61
710 Mari KUDLA-DONNELLY USA 38 38 76
8 6 Elaine GOODLAD Kanada 44 41 85
9 3 Zena COLLINS USA 49 42 91
10 8 Aleksandra KOBIELAK Polsko 43 57 100
11 4 Melissa FRABBIELE USA 54 54 108
12 14 Shannon METERAUD USA 56 58 114
13 1 Dinah AL-SABAH Kuvajt 66 58 124
14 9 Jaana KOTKANSALO Finsko 69 71 140
15 7 Lisbeth HALIKKA Finsko 73 74 147


fitness Flex

Pozice St. č. Jméno Země 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 1Adela GARCIA-FRIEDMANSKY USA 5 5 18 16 44
2 4 Jenny HENDERSHOTT USA 18 27 10 13 68
3 13 Kelly RYAN USA 30 34 5 5 74
4 8 Kim KLEIN USA 23 20 29 19 91
5 2 Tracey GREENWOOD-KRAKOWIAK USA 10 10 39 45 94
6 12 Julie PALMER USA 20 16 49 50 135
7 5 Stacey HYLTON USA 39 46 28 26 139
8 6 Tanji JOHNSON USA 45 40 33 37 155
9 11 Mindy O'BRIEN Kanada 41 47 43 41 172
10 9 Anna LEVEL Venezuela 41 31 70 56 198
11 7 Klaudia KINSKA Slovensko 67 67 43 35 212
12 14 Stacy SIMONS USA 58 56 60 57 231
13 3 Jennifer HANKE USA 62 66 55 48 231
14 10 Teri MOONEY USA 62 63 50 70 245


WOMEN BODYBUILDING Lehká váha Flex

Pozice St. č. Jméno Země 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 2 Dayana CADEAU Kanada 7 5 8 8 28
2 4 Denise MASINO USA 8 10 9 7 34
3 1 Marja LEHTONEN Finsko 23 15 20 14 72
4 7 Nancy LEWIS USA 21 21 21 -- 63
5 3 Desiree ELLIS Kanada 22 23 22 -- 67
6 8 Mah Ann MENDOZA Filipíny 23 30 29 -- 82
7 9 Joanna THOMAS Anglie 37 35 40 -- 112
8 6 Valentina CHEPIGA Ukrajina 39 41 36 -- 116
9 5 Vilma CAEZ USA 45 44 40 -- 129


WOMEN BODYBUILDING Těžká váha Flex

Pozice St. č. Jméno Země 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 15 Iris KYLE USA 5 8 5 5 23
2 10 Lenda MURRAY USA 10 7 10 10 37
3 12 Yaxeni ORIQUEN Venezuela 15 15 15 15 60
4 13 Betty PARISO-CARMICHAEL USA 22 22 24 -- 68
5 14 Betty VIANA Venezuela 23 24 24 -- 71
6 11 Lisa AUKLAND USA 32 30 32 -- 94
7 16 Bonny PRIEST USA 33 34 32 -- 99



  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: