E-SHOP    DISKUSE    RADY  

^^^ skrt ^^^
 E-shop
 Diskuse

 Hubnut
 Nabrn
 Rsovn
 Trninky
 Cviky
 Viva a doplky
 Ltky v doplcch
 Jdelnčky
 Recepty
 F-sport Team
 lenov diskuse
 Tabulky
 Seznam vech lnk
 Kontakty

     




  Hubnut Nabrn Rsovn Trninky Cviky Viva a doplky Ltky v doplcch Jdelnčky Recepty  F-sport Team  





Olympia weekend 2007

2.10.2007 - Martin - 34773 shldnut

Olympia weekend 2007 - Seznam nominovanch na Olypii 2007. Fotky a videa astnk. + podrobn vsledky a spousta fotek z Olympia 2006,2005 a 2004. Seznam vech vtz Mr. Olympia.
Seznam nominovanch na Olypii 2007. Fotky a videa astnk. + podrobn vsledky a spousta fotek z Olympia 2006,2005 a 2004. Seznam vech vtz Mr. Olympia.


 Ptejte se na FB,  odpovdme do 24hodin!


2007 Olympia

2007 Mr. Olympia se konal 27 a 30 z v Las Vegas.

Spustu fotek najdete na FlexOnline a na graphicmuscle.com. Nagraphicmuscle.com naleznete i videa.

Dokonal popis prbhu v anglitin najdete na mrolympia.com.


Vsledky Mr. Olympia 2007:

UmstnJmnoZem1+234Celkem
1Jay CutlerUSA148628
2Victor MartinezDominican Republic167932
3Dexter JacksonUSA30161662
4Ronnie ColemanUSA48212089
5Dennis WolfGermany502525100
6Melvin AnthonyUSA482930107
7Silvio SamuelSpain7637113
8Gustava BadellPuerto Rico7642118
9Johnnie JacksonUSA9247139
10David HenryUSA9846144
11Ronnie RockelGermany11057167
12Darrem CharlesTrinidad14057197
13Hidetada YamagishiJapan13071201
14Toney FreemanUSA13867205
15Will HarrisUSA14068208
16Mark DugdaleUSA160160
16Sergey Shelestov Russia160160
16Quincy TaylorUSA160160
16Bill WilmoreUSA160160
16Eddie AbbewUnited Kingdom160160
16Vince TaylorUSA160160
16Markus RuhlGermany160160
16Francisco BautistaSpain160160
16Marcus HaleyUSA160160

Vsledky Ms. Olympia 2007:
UmstnJmnoZem1+234Celkem
1Iris KyleUSA105520
2Dayana CadeauCanada20121042
3Yaxeni Oriquen-GarciaVenezuela40121668
4Lisa AuklandUSA30202070
5Heather ArmbrustUSA542824106
6Betty ParisoUSA623130123
7Bonny PriestUSA7032102
8Nicole BallCanada8644130
9Sarah DunlapUSA8846134
10Annie RivieccoUSA9848146
11Valentina ChepigaUkraine11052162
12Tazzie ColombUSA12866194
13Mah-Ann MendozaUSA13263195
14Stephanie KesslerUSA13665201
15Antoinette ThompsonUSA14473217

Vsledky Figure Olympia 2007:
UmstnJmnoZem12Celkem
1Jenny LynnUSA5510
2Gina AliottiUSA101020
3Sonia AdcockUSA171633
4Jennifer GatesUSA181937
5Amanda SavellUSA282654
6Amber LittlejohnUSA313061
7Monica Brant-PeckhamUSA383775
8Amy FryUSA373976
9Valerie WaugamanUSA444084
10Mary Elizabeth LadoUSA5050100
11Latisha WilderUSA6260122
12Zivile RaudonieneLithuania6062122
13Inga NeverauskaiteLithuania6865133
14Andrea DumonUSA6974143
15Chastity SloneUSA7180151
16Jeanette FreedUSA8074154
17Heather GreenUSA8075155
18Natalie BensonUSA8080160
18Suzanne BockGermany8080160
18Chandra CoffeyUSA8080160
18Mary Jo Cooke-ElliottUSA8080160
18Meriza DeguzmanUSA8080160
18Bernadette GalvanUSA8080160
18Celeste GonzalezSpain8080160
18Danielle HollanshadeUSA8080160
18Shannon MeteraudUSA8080160
18Nicole Pitcher-ScottUnited Kingdom8080160
18Felicia RomeroUSA8080160

Vsledky Fitness Olympia 2007:
UmstnJmnoZem1234Celkem
1Adela GarciaUSA67171242
2Kim KleinUSA98181550
3Jen HendershottUSA252251769
4Tanji JohnsonUSA1822172380
5Tracey GreenwoodUSA32303939140
6Julie PalmerUSA16165752141
7Oksana GrishinaRussia5664197146
8Julie LohreUSA40554447186
9Julie Shipley-ChildsUSA56434845192
10Mindi O'brienCanada58434849198
11Stacy SimonsUSA62474451204
12Bethany GaineyUSA40356173209
13Regiane DasilvaGermany73676458262
14Angela Monteleone-SemschUSA43668388280
15Heidi FletcherUSA74757268289
16Amy HuberUSA83877577322
17Stephanie WorsfoldCanada81867887332
18Mariam CapesCanada86889563332
19Rosi MenaSpain92928878350

Tabulka historickch vtz Mr. Olympia:
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
Jay Cutler
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Ronnie Coleman
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Dorian Yates
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Lee Haney
Samir Bannout
Chris Dickerson
Franco Columbu
Arnold Schwarzenegger
Frank Zane
Frank Zane
Frank Zane
Franco Columbu
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Sergio Oliva
Sergio Oliva
Sergio Oliva
Larry Scott
Larry Scott

Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
Las Vegas, NV
York, NY
Los Angeles, CA
Chicago, IL
Atlanta, GA
Atlanta, GA
Atlanta, GA
Helsinki, Finland
Orlando, FL
Chicago, IL
Rimini, Italy
Los Angeles, CA
Gothenburg, Sweden
Columbus, OH
Brussels, Belgium
New York, NY
Munich, Germany
London, England
Columbus, OH
Sydney, Australia
Columbus, OH
Columbus, OH
Columbus, OH
Columbus, OH
Pretoria, South Africa
New York, NY
New York, NY
Essen, Germany
Paris France
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY
New York, NY

2006 Olympia

2006 Mr. Olympia se konal v ptek, 29 a 30 listopadu v Orleans Arena v Las Vegas.

Spustu fotek najdete na FlexOnline a na graphicmuscle.com. Nagraphicmuscle.com naleznete i videa.

Dokonal popis prbhu v anglitin najdete na mrolympia.com.

Vsledky Mr. Olympia 2006:
1. Jay Cutler
2. Ronnie Coleman
3. Victor Martinez
4. Dexter Jackson
5. Melvin Anthony
6. Gustavo Badell
7. Toney Freeman
8. Markus Ruhl
9. Dennis James
10. Gunter Schlierkamp
11. Vince Taylor
12. Branch Warren
13. Johnnie Jackson
14. Darrem Charles
15. Troy Alves

Vsledky 2006 Figure Olympia
1. Jenny Lynn
2. Amber Littlejohn
3. Monica Brant
4. Christine Pomponio-Pate
5. Mary Elizabeth Lado
6. Gina Aliotti

Vsledky 2006 Ms. Olympia
1. Iris Kyle
2. Dayana Cadeau
3. Annie Rivieccio
4. Bonnie Priest
5. Lisa Aukland
6. Betty Pariso
7. Yaxeni Oriquen-Garcia
8. Helen Bouchard
9. Jitka Harazimova
10. Tazzie Colomb
11. Heather Foster
12. Colette Nelson
13. Dena Westerfield
14. Brenda Raganot

Vsledky 2006 Fitness Olympia
1. Adela Garcia
2. Kim Klein
3. Jenny Hendershott
4. Tanji Johnson
5. Tracey Greenwood
6. Julie Palmer
7. Julie Shipley-Childs
8. Mindi O'Brien
9. Angela Semsch
10. Regiane Da Silva
11. Deana Lee
12. Amy Haddad
13. Heidi Fletcher

Seznam astnk pro rok 2006 z 25.9.2006

2006 Olympia - soutc
V souasn dob se na Olympii 2006 kvalifikovalo 79 IFBB soutcch. 27 v kulturistice mu, 14 v kulturistice en, , 24 v Figure a 14 v Fitness en.


2006 Mr. Olympia
Mr. Olympia 2006 se bude konat v ptek 29.z (prejudging) a v sobotu ber 30.z (finle) v Orleans Arena v Las Vegas.

#JmnoZemZpsob kvalifikace
1Ronnie ColemanUSA2005 Mr. Olympia 1 msto
2Jay CutlerUSA2005 Mr. Olympia 2 msto
3Gustavo BadellPuerto Rico2005 Mr. Olympia 3 msto
4Gunter SchlierkampGermany2005 Mr. Olympia 4 msto
5Victor MartinezUSA2005 Mr. Olympia 5 msto
6Dennis JamesGermany2005 Mr. Olympia 6 msto
7Lee PriestAustralia2006 Ironman Pro 1 msto
8David Henry Jr.USA2006 Ironman Pro 2 msto
9Troy AlvesUSA2006 Ironman Pro 3 msto
10Dexter JacksonUSA2006 Arnold Classic 1 msto
11Branch WarrenUSA2006 Arnold Classic 2 msto
12Melvin AnthonyUSA2006 Arnold Classic 5 msto
13Mustafa MohammadJordan2006 San Francisco 4 msto
14Ronnie RockelGermany2006 Australia Pro 1msto
15Vince TaylorUSA2006 Australia Pro 3 msto
16Bob CicherilloUSA2006 Masters Pro 1msto
17Phil HeathUSA2006 Colorado Pro 1msto
18Darrem CharlesTrinidad2006 Colorado Pro 2 msto
19Bill WillmoreUSA2006 New York Pro 5 msto
20Toney FreemanUSA2006 Europa Super Show 1msto
21Quincy TaylorUSA2006 Europa Super Show 2 msto
22Johnnie JacksonUSA2006 Europa Super Show 3 msto
23King KamaliUSA2006 Montreal Pro 4 msto
24Rodney St. CloudUSA2006 Atlantic City Pro 3 msto
25Paco BautistaSpain2006 Santa Susanna Pro 1msto
26Markus RuhlGermany2006 Santa Susanna Pro 2 msto
27Dennis WolfGermany2006 Santa Susanna Pro 3 msto

2006 Figure Olympia
2006 Figure Olympia se kon v ptek 29.z v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas pro finle.

#JmnoZemZpsob kvalifikace
1Davana MedinaUSA2005 Figure Olympia 1msto
2Jenny LynnUSA2005 Figure Olympia 2msto
3Monica Brant-PeckhamUSA2005 Figure Olympia 3msto
4Amber LittlejohnUSA2005 Figure Olympia 4msto
5Mary Elizabeth LadoUSA2005 Figure Olympia 5msto
6Valerie WaugamanUSA2005 Sacramento Pro 2msto
7Amanda SavellUSA2006 Figure International 3msto
8Chastity SloneUSA2006 Figure International 4msto
9Jane AwadUSA2006 Figure International 5msto
10Christine Pomponio-PateUSA2006 Figure International 6msto
11Gina CamachoUSA2006 Sacramento Figure 2msto
12Andrea DumonUSA2006 Sacramento Figure 3msto
13Latisha WilderUSA2006 Pittsburgh Figure 2msto
14Jessica PaxsonUSA2006 Pittsburgh Figure 3msto
15Tara ScottiUSA2006 Colorado Pro Figure 4msto
16Gina AliottaUSA2006 California Pro Figure 4msto
17Jennifer SearlesUSA2006 New York Pro Figure 2msto
18Julie (D.J.) WallisUSA2006 Motor City Pro Figure 2msto
19Michelle FlakeUSA2006 Motor City Pro Figure 3msto
20Michelle AdamsUSA2006 Europa Super Show 2msto
21Julie (D.J.) WallisUSA2006 Europa Super Show 3msto
22Inga NeverauskaiteEngland2006 Montreal Pro Figure 2msto
23Nina LuchkaCanada2006 Montreal Pro Figure 3msto
24Sonia AdcockUSA2006 Tournament of Champions Figure 3msto

2006 Fitness Olympia
2006 Fitness Olympia se kon v Friday 29z v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas pro finle.

#JmnoZemZpsob kvalifikace
1Jen HendershottUSA2005 Fitness Olympia 1msto
2Kim KleinUSA2005 Fitness Olympia 2msto
3Adela GarciaUSA2005 Fitness Olympia 3msto
4Tracey GreenwoodUSA2005 Fitness Olympia 4msto
5Julie PalmerUSA2005 Fitness Olympia 5msto
6Julie ChildsUSA2005 Sacramento Pro 2msto
7Tanji JohnsonUSA2005 Sacramento Pro 3msto
8Heidi FletcherUSA2006 New York Pro 2msto
9Amy HaddadUSA2006 New York Pro 3msto
10Deana LeeUSA2006 All Star Pro 2msto
11Regiane DaSilvaGermany2006 All Star Pro 3msto
12Mindi O'BrienCanada2006 Europa Super Show 2msto
13Angela Monteleone-SemschUSA2006 Atlantic City Pro 2msto
14Stacy Simons USA2006 Atlantic City Pro 3msto

2006 Ms. Olympia
2006 Ms. Olympia se kon v ptek 29. z v expo pro prejudging a v Orleans Arena v Las Vegas finle.

#JmnoZemZpsob kvalifikace
1Yaxeni Oriquen-GarciaVenezuela2005 Ms. Olympia 1msto
2Iris KyleUSA2005 Ms. Olympia 2msto
3Dayana CadeauCanada2005 Ms. Olympia 3msto
4Jitka HarazimovaCzech2005 Ms. Olympia 4msto
5Brenda RaganotUSA2005 Ms. Olympia 5msto
6Bonny PriestUSA2005 Ms. Olympia 6msto
7Betty ParisoUSA2006 Ms. International 5msto
8Annie RiveiccioUSA2006 Ms. International 7msto
9Lisa AuklandUSA2006 Ms. International 8msto
10Heather FosterUSA2006 Europa Super Show 1msto
11Dena WesterfieldUSA 2006 Europa Super Show 2msto
12Colette NelsonUSA 2006 Europa Super Show 3msto
13Helen Bouchard Canada2006 Atlantic City 2msto
14Tazzie Colomb USA 2006 Atlantic City 3msto




2005 - Vsledky Mr. Olympia, Ms. Olympia, Fitness Olympia a Figure Olympia.

RONNIE COLEMAN ZNOVU VYHRL ! ! !
s 296 librami (134kg = stejn jako vloni) ist svalov hmoty se stal po osm Mr.Olympia. Tm se vyrovnalal s Lee Haneyem.

Za pozornost stoj fenomenln spch jitky Harazimov, kter obsadila 4 msto na Ms. Olympia !!!

Jako obvykle se rozpoutala debata estetika vs. objemy, troku paradoxni je, e se to pesunulo do kategorie 110 vs 130kg.

Vsledky Mr. Olympia 2005:
Fotky naleznete na Muscletime.com, kde jsou moc pkn fotky z celho prbhu soute. Dle na Flexonline.com a samozejm na Ronniem.

Uzavel jsem Vae tipy na to kdo vyhraje Mr. Olympia:
1.Ronnie Coleman156 hlas
2.Jay Cutler82
3.Markus Ruhl29

A realita:
PoziceKmnoZem1234Body
1Ronnie ColemanUSA755522
2Jay CutlerUSA810101038
3Gustavo BadellPuerto Rico2119161571
4Gunter SchlierkampGermany2016192075
5Victor MartinezDominican Republic2225262598
6Dannis JamesGermany313237100
7Melvin AnthonyUSA314031102
8Branch WarrenUSA463540121
9Darrem CharlesTrinidad405046136
10Mustafa MohammadJordan575048155
11Johnnie JacksonUSA595152162
12George FarahUSA606161182
13Chris CormierUSA517367191
14David HenryUSA716466201
15Markus RuhlGermany697568212
16Kris DimCambodia7778155
17Craig RichardsonUSA7980159
17Ronnie RockelGermany8079159
19Quincy TaylorUSA8080160
19Alexander FederovRussia8080160
19Mike SheridanUSA8080160
Vtz Challenge Round
Gustavo Badell
Vtz Best Wheels
Jay Cutler
Fotky vtzek Fitness a Figure a fotky Henryho Davida naleznete na Muscletime.


14. 10. 2005
Fotogalerie z tiskov konference na Flexonline

Podrobn informace o soutcch najdete na Flexonline.com.
Pokusil jsem se vypsat aktuln vku a vhu, pro zajimavost podle vhy.
Gunter Schlierkamp138kg185cm35rok
Ronnie Coleman134kg180cm41rok
Quincy Taylor132kg193cm36rok
Markus Ruhl129kg178cm33rok
Jay cutler127kg175cm32rok
Alexander Fedorov127kg185cm27rok
Mustafa Mohammad120kg173cm38rok
Cris Cormier119kg175cm38rok
Dennis James117kg173cm32rok
Gustavo Badel113kg173cm32rok
Victor Martinez113kg175cm32rok
Branch Waren109kg170cm30rok
Melvin Anthony109kg175cm32rok
Johnie Jackson107kg173cm34rok
Darrem Charles107kg175cm37rok
Ronny Rockel102kg170cm33rok
Graig Richardson100kg170cm31rok
Mike Sheridan98kg165cm36rok
George Farah98kg168cm34rok
Kris Dim96kg165cm32rok
Lee Priest93kg163cm33rok

Vhov rozdl 45kg je tedy obrovsk !

Pro zajmavost pr tabulek, nic sloitho, ekl bych kadodenn pouvan sla.

Jako prvni klasick pomr vha / vka:
Gunter Schlierkamp138kg185cm0,746 1.
Ronnie Coleman134kg180cm0,744 2.
Markus Ruhl129kg178cm0,727 3.
Jay cutler127kg175cm0,725 4.
Alexander Fedorov127kg185cm0,685 nen pty, jen pro zajmavost
Lee Priest93kg163cm0,572 nejhor

Jako druh, nadvha neboli kolik mm navc kg nad svou vku (nap. mm 178cm na 80kg, 178-100=78 mm mt 78kg a protoe mm 80kg tak to jsou 2kg nadvhy):
Ronnie Coleman134kg180cm53,9kg 1.
Gunter Schlierkamp138kg185cm52,9kg 2.
Jay cutler127kg175cm51,7kg 3.
Markus Ruhl129kg178cm51,5kg 4.
Craig Richardson100kg170cm29,6kg nejhor

A nakonec oblben BMI (vha lomeno vka na druhou):
Jay cutler127kg175cm41,35 1.
Ronnie Coleman134kg180cm41,28 2.
Markus Ruhl129kg178cm40,9 3.
Gunter Schlierkamp138kg185cm40,2 4.
Craig Richardson100kg170cm34,5 nejhor

Strnky tch nej:
Ronnie Coleman
Jay Cutler
Markus Ruhl
Vsledky Ms. Olympia 2005:
PoziceJmnoZem1234Body
1Yaxeni OriquenVenezuela565521
2Iris KyleUSA1111101042
3Dayana CadeauCanada2214151566
4Jitka HarazimovaCzech1520212278
5Brenda RagonotUSA22292722100
6Bonny PriestUSA334534112
7Betty VianaVenezuela383540113
8Betty ParisoUSA413646123
9Rosemary JenningsUSA503450134
10Antionette NormanUSA395541135
11Mah-Ann MandozaUSA575361171
12Tonia WilliamsUSA596361183
13Annie RivieccioUSA666356185
14Marja LehtonenFinland706567202
15Desiree EllisCanada717570216
Vsledky Fitness Olympia 2005:
Krtk pokec v anglitin is fotkama naleznete na Flexu.

2005 Fitness Olympia:
1) Jen Hendershott
2) Kim Klein
3) Adela Garcia
4) Tracey Greenwood
5) Julie Palmer
6) Debbie Czempinski
7) Julie Childs
8) Mindi O'Brien
9) Angela Monteleone-Semsch
10) Tanji Johnson
11) Stacy Simons

Vsledky Figure Olympia 2005:
Krtk pokec v anglitin is fotkama naleznete na Flexu.

2005 Figure Olympia:
PoziceJmnoZem12Body
1Davana MedinaUSA7714
2Jenny LynnUSA8917
3Monica Brant-PeckhamUSA151833
4Amber LittlejohnUSA241741
5Mary Elizabeth LadoUSA222547
6Christine Pomponio-PateUSA343266
7Valerie WaugamanUSA283866
8Amanda SavellUSA383775
9Jennifer SearlesUSA405191
10Monica GuerraUSA544397
11Chastity SloneUSA5657113
12Latisha WilderUSA6058118
13Michelle AdamsUSA6263125
14Tara ScottiUSA7675151
15Melissa FrabbieleUSA778155
16Jane AwadCanada7779156
17Anna LarssonSweden7979158
18Deborah LeungCanada8079159






15. 10. 2005
Divokou kartu vyhrl David Henry.


Bylo to jeho prvn celkov vtzstv v profisouti a opravdu se trefil, kdy vyhrt. Dostal ek na 10 000$ a hlavn divokou kartu na Mr. Olympia. S 92kg bude absolutn nejlehm astnkem Mr. Olympia take to bude mt opravdu tk.

Vsledky:
PoziceJmnoZem123Body
1David HenryUSA55515
2Brian ChamberlainUSA11101435
3Eddie AbbewEngland19192563
4Frank RobersonUSA24221864
5Rusty JeffersUSA25242473
6Armin SchultGermany27262881
7Luke WoodAustralia28343597
8Greg RandoUSA353636107
9Mike MorrisUSA454545135

A fotogalerie na Flexonline.


Oficiln strnky Mr. Olympia 2005

Videa kulturist

5. 10. 2005 - Na www.muscletime.com naleznete krtk videa s formou tsn pe Mr. Olympia:
- Charlotte Pro - Dennis James Routine
- Charlotte Pro - Mustafa Mohammad Routine
- Branch Warren in Texas
- Johnnie Jackson in Texas



Dennis James 13 tdn ped Mr. Olympia

















Mr. Olympia 2004 se konala:
30. jna 2004 v Mandalay Bay, Las Vegas

Dleit odkazy:
2004olympia.com - ofic. strnky
IFBB.com
Veker vsledky za vechny Olympie co se kdy udly.
RONNIE COLEMAN VYHRL ! ! !
s 296 librami (134kg) ist svalov hmoty se stal po sedm Mr.Olympia. Tm se stal druhm nejspnjm kulturistou za Lee Haneyem (8 vtzstv).

FOTKY
Super fotky jsou na Graphicmuscle.com.
Spousta fotek je na Flexonline.com.
Fotky ze setkn atlet, pi pjezdu jsou na Flexonline.com.
Na Muscletime.com je tak pkn kolekce a je tam i video !



Vae tipy na to, kdo vyhraje Mr. Olympia v roce 2004.
1. Ronnie Coleman
2. Jay Cutler
3. Dexter Jackson
4. Markus Ruhl
dal msta u byly plus/mnus stejn...
Byli jste neuviteln pesn !! Pokazil vm to jedin Badell.


vsledky:
(pro fotky klikni na obrzek)

Mr. Olympia


Flex
Pozice St. . Jmno Zem 1. kolo 2. kolo 3. kolo Celkem po tech kolech Pozice po tech kolech Vyzvac kolo
1 19 Ronnie COLEMAN USA 5 5 5 15 1 24
2 10 Jay CUTLER USA 10 10 10 30 2 21
3 13 Gustavo BADELL Portoriko 21 16 20 57 4 13
4 3 Dexter JACKSON USA 15 19 15 49 3 12
5 15 Markus RUHL Nmecko 40 28 25 93 5 10
6 1 Gunter SCHLIERKAMP Nmecko 28 43 30 101 6 1
7 5 Chris CORMIER USA 36 34 39 109 7 --
8 17 Dennis JAMES USA 33 37 42 112 8 --
9 18 Victor MARTINEZ Dominiknsk republika 37 35 46 118 9 --
10 11 Darrem CHARLES Trinidad & Tobago 50 49 43 142 10 --
11 7 Pavol JABLONICKY esk republika 57 63 58 178 11 --
12 2 Kris DIM Kamboda 60 61 63 184 12 --
13 4 Ahmad HAIDAR Libanon 67 60 64 191 13 --
14 12 Johnnie JACKSON USA 79 70 69 218 14 --
15 9 Troy ALVES USA 72 71 76 219 15 --
16 6 Craig RICHARDSON USA 71 82 82 235 16 --
17 16 Mustafa MOHAMMAD Jordn 85 85 84 254 17 --
18 8 Richard JONES USA 91 91 89 271 18 --
19 14 Claude GROULX Kanada 93 91 95 279 19 --


figure
Flex

Pozice St. . Jmno Zem 1. kolo 2. kolo Celkem
1 13 Davana MEDINA USA 6 6 12
2 12 Jenny LYNN USA 9 9 18
3 2 Monica BRANT USA 15 16 31
4 5 Jamie FRANKLIN USA 20 19 39
5 11 Amber LITTLEJOHN USA 27 25 52
6 15 Christine POMPONIO-PATE USA 31 30 61
710 Mari KUDLA-DONNELLY USA 38 38 76
8 6 Elaine GOODLAD Kanada 44 41 85
9 3 Zena COLLINS USA 49 42 91
10 8 Aleksandra KOBIELAK Polsko 43 57 100
11 4 Melissa FRABBIELE USA 54 54 108
12 14 Shannon METERAUD USA 56 58 114
13 1 Dinah AL-SABAH Kuvajt 66 58 124
14 9 Jaana KOTKANSALO Finsko 69 71 140
15 7 Lisbeth HALIKKA Finsko 73 74 147


fitness Flex

Pozice St. . Jmno Zem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 1Adela GARCIA-FRIEDMANSKY USA 5 5 18 16 44
2 4 Jenny HENDERSHOTT USA 18 27 10 13 68
3 13 Kelly RYAN USA 30 34 5 5 74
4 8 Kim KLEIN USA 23 20 29 19 91
5 2 Tracey GREENWOOD-KRAKOWIAK USA 10 10 39 45 94
6 12 Julie PALMER USA 20 16 49 50 135
7 5 Stacey HYLTON USA 39 46 28 26 139
8 6 Tanji JOHNSON USA 45 40 33 37 155
9 11 Mindy O'BRIEN Kanada 41 47 43 41 172
10 9 Anna LEVEL Venezuela 41 31 70 56 198
11 7 Klaudia KINSKA Slovensko 67 67 43 35 212
12 14 Stacy SIMONS USA 58 56 60 57 231
13 3 Jennifer HANKE USA 62 66 55 48 231
14 10 Teri MOONEY USA 62 63 50 70 245


WOMEN BODYBUILDING Lehk vha Flex

Pozice St. . Jmno Zem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 2 Dayana CADEAU Kanada 7 5 8 8 28
2 4 Denise MASINO USA 8 10 9 7 34
3 1 Marja LEHTONEN Finsko 23 15 20 14 72
4 7 Nancy LEWIS USA 21 21 21 -- 63
5 3 Desiree ELLIS Kanada 22 23 22 -- 67
6 8 Mah Ann MENDOZA Filipny 23 30 29 -- 82
7 9 Joanna THOMAS Anglie 37 35 40 -- 112
8 6 Valentina CHEPIGA Ukrajina 39 41 36 -- 116
9 5 Vilma CAEZ USA 45 44 40 -- 129


WOMEN BODYBUILDING Tk vha Flex

Pozice St. . Jmno Zem 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
1 15 Iris KYLE USA 5 8 5 5 23
2 10 Lenda MURRAY USA 10 7 10 10 37
3 12 Yaxeni ORIQUEN Venezuela 15 15 15 15 60
4 13 Betty PARISO-CARMICHAEL USA 22 22 24 -- 68
5 14 Betty VIANA Venezuela 23 24 24 -- 71
6 11 Lisa AUKLAND USA 32 30 32 -- 94
7 16 Bonny PRIEST USA 33 34 32 -- 99



   lenov diskuse Tabulky Seznam lnk na F-sportu Sitemap  Kontakty