Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Carnitine 3000 Holma 1 ampule ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

Recept - Rýžová kaše


  28.7.2004 - Mlsná huba - 40032 shlédnutí

 Rýžová kaše vhodná na snídaniEshop s fitness doplňky výživy


Snídaně, by měla obsahovat minimum tuků a minimum jednoduch. cukrů (dočetla jsem se :) - u těch co chtějí zhubnout by to němělo platit jen u snídaně, ale bohužel pořád - a jíst dokola vločky a vločky a vločky je dost stereotypní. Proto jsem snídani obměnila použila jsem cca 15-20g rýže, kterou jsem měla ještě schovanou v mrazáku (to je množ. v syrovém stavu). V hrnku jsem ji rozmrazila a potom přilila 80 ml mléka a vařila v mikrovlnce tak dlouho, dokud to nezhoustlo a nevytvořila se mi rýžová kašička - to jsem nakonec posypala trochou skořice.

Pro ty, co hubnout nepotřebují se nabízí možnost přidat tam rozinky nebo jiné sušené ovoce, nakrájet tam nějaké čerstvé ovoce (třeba banán) a podobně.

Jinak je lepší používat nějakou celozrnou rýži než obyčejnou. Používám rýži Natural - je zdravější a lépe zasytí něž klas. rýže.

Výživové hodnoty jsou následující:
20g rýže N. + 80 ml mléka přibližně 400Kj 4g bílkovin, 18,5g sacharidů a pouze 0,5g tuku

Oproti ovesné kašičče má sice o něco méně bílkovin a o něco více sacharidů, ale skoro 4x menší množství tuku. Takže je dobré snídaně prostřídat, jednou vločky, jednou rýže - ať tělo nedostává pořád to samé dokola.
Diskuse k článku:


  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: