E-SHOP    DISKUSE    RADY  

SLOVENSKO
Podmínky dodání pokud si zboží z českého E-shopu přejete poslat na Slovensko.

Jste v Českém E-shopu, nákupy tedy probíhají dle českých zákonů.

Jsme plátci DPH.

Ceny: Cena je zatím v Kč koeficient přepočtu je kurz krát 1,06 - vzhledemk vyššímu DPH a poplatkům PPL za převod z Eura na Kč.
V E-shopu se nově zobrazuje malým písmem cenav Euro (je to včetně kurzu PPL, poplatků a vyššího DPH).
Objednávku platíte v Euro, při převzetí.

Dodání: Zboží Vám dojde do 3-7 pracovních dnů, při zpoždění nebo jakýchkoliv nejasnostech se s důvěrou obraťte na adresu f-sport@f-sport.cz. Informace o stavu na skladě jsou zde (klikni sem).

Platba: Probíhá na dobírku, zboží a případné poštovné platíte při dodání v Euro.
My zadáváme cenu pro PPL v ČR v KČ. PPL si to na Slovensku sama přepočítá a vybere částku v PPL. Je tedy možné, že cena bude mírně odlišná. Snažili jsme se nastavit E-shop co nejpřesněji dle PPL, rozdíly by tedy měly být minimální.

Doprava: Používáme POUZE PPL.

Poštovné a balné: Program obsahuje ceník, a spočítá Vám poštovné ještě před odesláním, při objednávce nad 100 Euro je poštovné i balné zdarma.
Dokud nekliknete na tak můžete vklidu sledovat, na kolik Vás poštovné příjde v sekci objednávka do které se dostanete tlačítkem OBJEDNAT.
Tak jako tak F-sport.cz ceny poštovného dotuje !
objednávkaPPL
do 80 Euro8 Euro
do 100 Euro4 Euro
100 Euro a víc0 Euro

DPH: Jsme plátci DPH, ceny na webu jsou uvedeny včetně DPH. Pokud chcete posílat zboží bez DPH, musíte nás kontaktovat dopředu (f-sport@f-sport.cz), pro český finanční úřad si potřebujeme první ověřit, že jste plátcem DPH ve své zemi a na odpočet máte nárok.Dič: SK3021226274

Vše ostatní se řídí dle českých podmínek viz česká nápověda.

 Nápověda   Kontakty