ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

André Reinders

12.6.2008 - -OP- - 34726 shlédnutí
André Reinders - André Reinders boduje doma i v zahraničí.
André Reinders boduje doma i v zahraničí.reklama:
ICFM WHEY 100 protein Explomax už od 1170Kč za 3kg


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)André Reinders André Reinders André Reinders


3. května na turnaji Hell Cage v pražském Kongresovém centru porazil český MMA (Mixed Martial Arts) zápasník André Reinders z Hanuman Gymu mistra světa WUFC Rafaela Silvu z Portugalska pákou na ruku, technikou kterou Silva doposud nikdy neprohrál.

7. června se Reinders představil v německém Hannoveru na evropském motorkářském srazu Hells angels. Zde vyhrál čtyřčlennou pyramidu nazvanou Cage Fight Night 2. První zápas s mistrem Německa v boxu a freefightu Nordinem Asrihem vyhrál vzdáním soupeře, Asrih inkasoval tvrdé lowkicky a nebyl schopen nastoupit do prodloužení. Ve finále se potkal s Timurem Akbuletem, kterému nedal žádný prostor a porazil ho po dvou minutách pákou na rameno, tzv. americanou, zapsal si tak další důležité vítězství ve své profesionální zápasnické kariéře.

-OP-

www.andrereinders.com
André Reinders André Reinders
Věk: 27 let
Výška: 182 cm
Závodní váha: 83-85 kg

Profesionální rekord:

Vítězství: 13
Proher: 6
Remíz: 1

Tituly:

Vítěz turnaje ve free fightu "Best of Europe" organizace WFCA v roce 2007

Vícemistr republiky v submission wrestling 2006

První místo na mistrovství světa v thajském boxu asociace WPKA v roce 2003Minulá zpráva o úspěších André Reinderse je zde.Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty