ČLÁNKY    E-SHOP   
Hlasuj pro náš Eshop v soutěži!   Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Explomax Nutrition 2018

7.10.2013 - Martin - 4738 shlédnutí
Explomax Nutrition 2018 - Explomax Nutrition - sportovní doplňky nejvyšší kvality, vyráběné pod přímým dohledem F-sport Teamu. Zajišťujeme pro Vás nejen špičkovou kvalitu, ale i chuť konzistenci. A v neposlední řadě i příjemnou cenu!

Explomax Nutrition - sportovní doplňky nejvyšší kvality, vyráběné pod přímým dohledem F-sport Teamu. Zajišťujeme pro Vás nejen špičkovou kvalitu, ale i chuť konzistenci. A v neposlední řadě i příjemnou cenu!reklama:
AKCE Nexgen Pro + Omega 3 Reflex Nutrition


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Firma Explomax vznikla v roce 2013 a už při svém vzniku měla na co navázat. Bohaté zkušeností majitele firmy se zúročily zejména ve skvělých produktech firmy Explomax.

Díky úzké spolupráci s F-sport.cz se Explomax postupně přetavil v extra kvalitní produkty s nejkratším možným obchodním řetězcem Výroba-Zákazník. Dnes jsou produkty vyráběný pod naším dohledem v nejvyšší kvalitě za stále výborné ceny. Naším cílem není prodávat výhodně šrot, ale právě naopak získat si zkušené zákazníky bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena.

Explomax Nutrition v E-shopuEXPLOMAX NUTRITION 2018


V tomto roce pro Vás chystáme další produkty a zároveň stále pracujeme na udržení vysoké kvality těch stávajících. A nejde nám jen o kvalitu (i když to je základ), ale i o snadnou rozpustnost, příjemnou konzistenci a lahodnou chuť - teprve, když produkt toto vše splňuje, teprve potom je puštěn do výroby.


EXPLOMAX NUTRITION 2017


Rok 2017 probíhal ve znamení vylepšování receptur na základě zkušeností a vytvoření několika dalších špičkových produktů tak, abychom Vám mohli nabídnout opět špičkové produkty za skvělou cenu. Anaboličtější BCAA 8:1:1, špičkové NOčko Assassins Pump a tekuté verze pro vyšší účinnost.
EXPLOMAX NUTRITION 2016


V roce 2016 přišla nová řada PROFESSIONAL vyrobená v maximální kvalitě a účinnosti. Díky spolupráci mnohá profesionálů v ČR byla vyvinuta řada, kterou má smysl používat a která je nejen fungující, ale i chutná. A přitom všem je zachována nízká cena a to díky krátkému distribučnímu řetězci výroba->F-sport a díky absenci marketingu a nákladů na reklamu.


V polovině roku 2016 se v řadě PROFESSIONAL objevilo I, jako INSTANT, což znamená zase o kousek lepší účinnost, o kus lepší chuť a o mnoho dokonalejší rozpustnost.

EXPLOMAX NUTRITION 2013


Explomax uvádí na trh spoustu nových inovovaných produktů produktů 2013, na zcela nové úrovni.
Spolu s novou (případně inovovanou) řadou, vydává Explomax i nový katalog:Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty