E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Beta Ecdysterone

6.11.2013 - Martin - 6863 shlédnutí

Beta Ecdysterone - Beta Ecdysterone - vše co o tomto legálním, přírodním anaboliku, bez vedlejších účinků, potřebujete vědět.

Beta Ecdysterone - vše co o tomto legálním, přírodním anaboliku, bez vedlejších účinků, potřebujete vědět.


Beta Ecdysterones


Beta Ecdysterones oficiální název je 20-Beta-Hydroxyecdysterone, lze najít i pod názvy ecdisten, ecdysone, isoinokosterone, 20-hydroxyecdysone a ecdysterone.

Beta Ecdysterones najdete i v E-shopu.

O Beta Ecdysterones můžete diskutovat v diskusi.

Zdroje článku: www.bodybuilding.com, www.insectscience.org

Beta Ecdysterone je přirozeně se vyskytující "rostlinný steroid", který se nachází v rostlinách. Nachází se rovněž u hmyzu, kde byl nalezen jako polyhydroxylated sterolic růstový hormón. Často se Beta Ecdysterone prezentuje jako legální steroid. Komerčně se Beta Ecdysterone často získává z kořene Cyanotis arachnoidea (ale lze použít dalších cca 150rostlin včetně brazilského gingsengu).

Poprvé se testoval v roce 1988 v Rusku, ale pro vysokou cenu se nezačal používat masivně. Dnes Beta Ecdysterone dokážou výrobci extrahovat na 97% za rozumnou cenu a začal se objevovat i v dostupných doplňcích výživy.

Beta Ecdysterone - hlavní přínosy:Beta Ecdysterones - DÁVKOVÁNÍ


Doporučené dávkování je minimální 5mg denně, běžně 75-100mg denně, maximální použiváná dávka je 500mg Beta Ecdysterone denně.Beta Ecdysterone nemá žádné prokázané vedlejší účinky. Beta Ecdysterone prošel cca 50-ti studiemi.

Various in vivo tests with animals and clinical tests performed on athletes mainly in the former Soviet Union and Russian Federation countries proved a significant positive effect of R. carthamoides extracts and ecdysteroid constituents (especially of 20E) on the increase of protein synthesis and working capacity of tested subjects, subsequently leading to the development of several formulations used to increase strength, endurance and promote muscle growth of athletes
(Gadzhieva et al., 1995; Azizov, 1997; Azizov et al., 1997, 1998).

Ecdysterone compared to methandrostenolone (D-bol): The action of methandrostenolone and ecdysterone on the physical endurance of animals and on protein metabolism in the skeletal muscles. Author: Chermnykh NS ; Shimanovski¨i NL ; Shutko GV ; Syrov VN Farmakol Toksikol, 51(6):57-60 1988 Nov-Dec Abstract: The results of the comparative study on the myotropic activity of methandrostenolone and ecdysterone and their effects on physical endurance of animals suggested that ecdysterone possessing a wider spectrum of the anabolic action on the contractile proteins of the skeletal muscles exerts a more pronounced influence on physical endurance of animals without their preliminary training.

Practical uses for ecdysteroids in mammals including humans: and update Lafont R. and Dinan L - strana 11 prokazuje u myší významný růst svalové hmoty při dávkování 5mg/kg.
Doporučené Beta EcdysteronesBeta Ecdysterone 95% VemoHerb
  90 kps  799Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

VemoHerb Ecdysterone – originální Beta-Ecdysteron ( 95% extrakt ). Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku (vhodné pro sportovce, potravina určená pro zvláštní výživu).


Ecdy Sterones Amix
  90 tbl  833Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

AMIX Ecdy Sterones je svým složením doslova legální bezpečnou náhradou anabolických steroidů. Jedná se o efektivní směs silně anabolických stimulátorů, určená zejména pro silové a silově vytrvalostní sporty, zaručující maximální podporu vašeho tréninkového snažení. Podporuje růst svalové hmoty a zároveň urychluje metabolismus a odbourávání tuků. V ...


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky


Další nabídka Beta Ecdysterones v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty