ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Dasene (Michal) - stránky člena diskuse

10.1.2014 - Martin - 4359 shlédnutí
Dasene (Michal) - stránky člena diskuse - Dasene (Michal) se do diskuse přihlásil 07. 01. 2014 s 109kg na 184cm.
Dasene (Michal) se do diskuse přihlásil 07. 01. 2014 s 109kg na 184cm.reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Zdravím všechny.
Už tady na tyto stránky chodím asi přes rok, a stále jsem do říkal že to není nutné tu psát, že to zkusím prostě normálně. Jenže za ten rok jsem se dostal ze 103 na 109kg. Jsem tlustý už od mládí. Na začátku střední mi začaly navíc trochu růst prsa(teď by se za ně nestyděla i nějaká mladší slečna) od Té doby mne snad nikdo nikdy neviděl bez trička(krom doktorky). Byl jsem hloupý a schovával jsem se za marihuanu kterou jsem kouřil denně a kdo ví, tak ví jak je potom chuť po jídle. Teď jsem si ale uvědomil že takhle to nejde. Nemůžu se na sebe ani podivat. Najdu odvahu a vyfotim se, tak se nezhrozte.
Můj problém je tedy nerovnoměrne rozložení stravy - ráno nejim a večer se přecpávám. Začal jsem omezovat tučné jídla a sladké ale stejně to někdy nevydržím.
Pohyb nemám téměř žádný, začal jsem ale chodit po schodech (7patro) a v létě chci na kole do práce.

Takže měřím 184cm a váha mi dnes ukázala 109kg a 28% tuku. Míry mám 116-119-109.
Takže cíl je shodit všechno to sádlo, nejvíce mi vadí moje nafouknute bradavky, to ale nevím jistě jestli souvisí s obezitou, když je mi třeba zima jsou normální ale jinak jsou strašně nafoukle.
Fotky
Fotky leden 2014


Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty