ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Laktose Free

19.6.2014 - Martin - 3777 shlédnutí
Laktose Free - Bezlaktózové Laktose Free doplňky stravy.
Bezlaktózové Laktose Free doplňky stravy.reklama:
One Stop Xtreme 4350g + NexGen Pro with digestive enzyme AKCE


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Tímto logem Bezlaktózové - Laktose Free jsou označený výrobky neobsahující laktózu.

Speciální sekce v E-shopu pro Bezlaktozové doplňky stravy.

Tyto loga k produktů teprve postupně doplňujeme, pokud tedy sami víte o dalších bezlaktozových produktech v našem E-shopu, které toto logo ještě nemají, tak mi to prosím napište na f-sport@f-sport.cz
děkuji


Intolerance laktózy je neschopnost organismu strávit mléčný cukr.
zdroj:cs.wikipedia.org.

Intolerance laktózy je zapříčiněna nedostatkem enzym laktáza (neschopnosti těla jej vytvářet). Intolerance laktózy je něco jiného než alergická reakce na mléko.

Tvorba laktázy i u zdravých lidí klesá po 5 roku života. Tvorba laktázy je silně individuální - u některých je nízká už od narození u jiných zůstane vysoká až do pozdního věku. Tvorba laktázy se může snížit i při celiakii nebo při uživání antibiotik.

Když se netvoří dostatek laktázy, tak se laktóza nestraví a zůstává ve střevech, kde se jim živí střevní bakterie, ty produkují plyny a další látky, tím tlusté střevo a způsobují nadýmání, střevní koliky, průjmy až zvracení.


Řešením laktózové intolerance je buď doplňování trávicích enzymů (proto je některé doplňky stravy už obsahuji) anebo výběr stravy a doplňků stravy bez laktózy.


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty