ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Zuzanad - stránky člena diskuse

29.1.2015 - Martin - 3960 shlédnutí
Zuzanad - stránky člena diskuse - Zuzanad se do diskuse přihlásila 16. 1. 2015.
Zuzanad se do diskuse přihlásila 16. 1. 2015.reklama:
AKCE Iontovita


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)
Ahoj Sporťáci ,
Tak se k vám do diskuze přidávám a to s přáním upravit jídelníček tak,aby nadále nedocházelo k unavě po cvičení . Převážně problém pocituji na druhý den ráno , je mi slabo , i 8 h spánku je pro mě strašně málo , dokud se vydatně nenasnídám , stav se nezlepší , ale často mi unava zůstane po celý den ,pokud k tomu docílím 3-5kg z váhy dolů , zlobit se nebudu . Něco k mým nejčastějším sportovním aktivitám : běh , fitko , kolo .
Ve fitku trávím čas cca 3krát týdně po 1,5h – 2h , většinou doplním cvičení během na páse , kde se snažím trénovat rychlost , v ostatní dny běhám , někdy 3km , někdy 13 km , záleží jak jsem na tom s časem či unavou … v zimních měsících se kolu téměř nevěnuji … pokud na kolo sednu např.v létě vypadá často muj den takto : 17km na kole do fitka , tam si dám min 1h cvičení na celé tělo ( nohy nejedu vždy –bývají dost unavené ) , dokončím cvičení během na pásu ,sedám na kolo a čeká mě cesta opět 17 km ..po takovém to dnu pak bývám dost unavená , bohužel nemohu si pomoci , baví mě to . Budu tedy ráda , pokud mě obohatíte vašemi zkušenostmi s tréninkem a jídelníčkem .
Zuzana
Fotky
Fotky léto 2014

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty