ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Recept - Diet Květáková Pizza

31.3.2015 - Mia198 - 4377 shlédnutí
Recept - Diet Květáková Pizza - Není to žádnej gurmánskej a estetickej zázrak,ale mně chutná a jsou tam jenom zdravý věci.
Není to žádnej gurmánskej a estetickej zázrak,ale mně chutná a jsou tam jenom zdravý věci.reklama:
CFM Gainer super balíček


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Postup:
Vzala jsem asi 3/4 květáku (bylo to tak 400g) a hodně ho povařila. Potom se slije voda, a květák se rozmixuje tyčovým mixérem. Přidá se nastrouhaný eidam 20% (na jednu porci mi stačilo cca 20g) a oregáno, popř.majoránka a sůl.

"Těsto" jsem nalila do kulaté dortové formy, resp. dvou forem, protože to nakonec byly dvě menší pizzy, takže dvě večeře. Do formičky jsem předtím dala pečící papír. Toto jsem pekla na 180 stupňů asi půl hodiny.

Nepočítejte s křupavým suchým těstem, není tam mouka Pak jsem výtvor vytáhla, potřela troškou kečupu slazeného stévií (mám Hellmans, na 100g má jen 11g cukru a dávám ho cca 15g) na to jsem nasypala koření na pizzu a pak už jenom velká plechovka Rio mare ve vlastní šťávě (takže na jednu porci 56g) a zasypala cibulí. Na jednu jsem dala i pár oliv. Není to žádnej gurmánskej a estetickej zázrak,ale mně chutná a jsou tam jenom zdravý věci.


Další zajímavé recepty naleznete v receptech.

DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!

Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty