ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Recept - Tuňákové placky

28.5.2019 - Jana Příborská - 4668 shlédnutí
Recept - Tuňákové placky - Recept na jemné a chutné Tuňákové placky.

Recept na jemné a chutné Tuňákové placky.reklama:
One Stop Xtreme 4350g + NexGen Pro with digestive enzyme AKCE


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Stránky F-sport.cz obsahuji velké množství článků. Napoprvé se to může zdát nepřehledné, ale je to snadné. Ze začátku si stačí přečíst hlavní články a teprve, když Vás to chytne, se můžete začíst do těch podrobnějších, abyste věděli, nejen JAK se změnit, ale i PROČ to tak funguje.

Doporučuji si stránku nejdříve projet až na konec, ať získáte přehled, co vše zde je. Vše si důkladně pročtěte a pokud Vám neni něco jasné, ptejte se.

Sledujte Recepty na naší FB stránce.

Recept - Tuňákové placky1 malá plechovka tuňáka (je jedno jestli v oleji nebo nálevu)
1 vejce
1 menší cibule
sůl, pepř

Z tuňáka vylijeme tekutinu a dáme do misky. Přidáme vajíčko, jemně pokrájenou cibuli, osolíme, opepříme. Na lívanečníku upečeme placičky.

Můžeme podávat s vařenými bramborami.Další zajímavé fitness recepty najdete v sekci
Fitness recepty.Recept poskytla Jana Příborská z FB skupiny Zdravá nezbedná kuchyně.


F-sport doporučuje
tip:
Správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.

Pořiďte si i Vy doplňky se kterými dosáhnete svých cílů.Kvalitní protein ICFM 100 pro podporu spalování tuku. Pro zlepšení stravy a ochranu svalové hmoty.

Synephrine (extrakt z Citrus Aurantium) je vysoce účinnou funkční látkou používanou pro efektivní podporu redukce hmotnosti a snižování tělesného tuku. Stimuluje a urychluje metabolismus a zvyšuje termogenezi (tvorbu tepla) v organismu.

Vysoce kvalitní L-carnitine pomáhá při spalování tuků jeho uvolňováním a transportem ke spalování.Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty