ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

D-Aspartic Acid - vše co o této aminokyselině potřebujete vědět

19.6.2019 - Martin - 14534 shlédnutí
D-Aspartic Acid - vše co o této aminokyselině potřebujete vědět - D-Aspartic Acid - D-asparagové kyselina neboli DAA působí velmi účinně na růstový hormón.

D-Aspartic Acid - D-asparagové kyselina neboli DAA působí velmi účinně na růstový hormón.reklama:
L-carnitin pro spalování tuků jen 1,2Kč na dávku. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)D-AA


D-Aspartic Acid -D-Aspartic Acid je je biogenní aminokyselina.

Podrobný článek najdete na Examine.com.
Dále pak je zdrojem:
Wikipedia.org
cs.Wikipedia.org
Google.cz

Kyselina asparagová je neesenciální aminokyselina, tělo si ji tedy neumí vyrobit a musí se přijímat ve stravě nebo doplňky.

Jako doplněk výživy se používá kvůli schopnosti fungivat jako neurotransmiter a stimulant, ale hlavně jako prekursor NDMA. NDMA se vyskytuje ve vyšším množství v organismech při růstu tedy v nízkém (růstovém) věku. Čím starší je organismus tím nižší je hladina NDMA. NDMA stimuluje luteinizační hormon, folikuly stimulující hormon, a přímo působí na receptory stimulující růstový hormón. Kyselina asparagová s dále účastní tvorby testosteronu ve varlatech a tím dále nepřímo působí na produkci testosteronu (pomáha odstranit limit tvorby testosteronu).

Zatím byl prokázan vliv na testosteron při dávkách 2 a 3g denně, bez vedlejších účinků. Vliv na plodnost a kvalitu spermatu byl prokázan pouze u můžů s problémy.

Akumulace D-asparagové kyseliny (a NMDA) v adenohypofýze (Anterior Pituitary) způsobí zvýšení sekrece gonadotropin uvolňujícího hormonu (GnRH), hormonu uvolňujícího růstový hormon (GHRH) a prolaktin uvolňující faktory (PRFs), které způsobují produkci luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH), růstového hormonu (GH) a prolaktinu, resp.

Perorální příjem 500mg/kg a 1g/kg jsou spojeny se zvýšením o 12 a 20% 3?-HSD, respektive (u potkanů).
Oxid dusnatý (NO) je zvýšen o 30% na 500mg/kg, ale nedokáže být zvýšen na 1g/kg (u potkanů).

Předávkování (zjištěno u potkanů a přepočteno na lidi) je 80-160mg/kg, takže cca 6,4g až 12,8g na 80kg muže.
Po konzumaci 2,66 g Kyseliny asparagové po dobu 90 dnů, nebyly hlášeny abnormality zaznamenány při měření. Tato studie měřila elektrolyty, jaterní enzymy, glukózu, urea, kreatinin, a funkci červených i bílých krvinek.


DAA - DÁVKOVÁNÍ


Doporučené dávkování je cca 30mg/kg aktivní hmoty.
Bere se před spaním a po tréninku - v době přirozeného vyplavování růstového hormónu. Bere se vždy delší dobu - cca 40 až 60dnů, aby se účinek zvýšeného růstového hormónu projevil i na formě.Doporučená DAA
D-AA Amix
  100 tbl  528Kč


D-AA Max Pure je nový revoluční doplněk výživy založený na základě účinků D-Asparagové kyseliny.Tato D-forma Asparagové kyseliny je jedním z nejnovějších „***“ na trhu. Jedná se o neesenciální, přirozeně se vyskytující aminokyselinu. V lidském těle vyskytuje nejvíce ve varlatech, hypofýze a hypotalamu, kde hraje klíčovou roli při (cenzurováno EU).


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji


Další nabídka DAA v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty