ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

LucyLuci - stránky člena diskuse

17.1.2017 - Martin - 33287 shlédnutí
LucyLuci - stránky člena diskuse - LucyLuci 66/175 se do diskuse přihlásila 24. 10. 2016.
LucyLuci 66/175 se do diskuse přihlásila 24. 10. 2016.reklama:
IMUNITA


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Jsem obyčejná ženská, 29let, momentálně 175cm/66,5kg (dříve 72kg). Jelikož mám doma 2děti je občas problém jít cvičit, kdy potřebuji, ale jelikož činky jsou moje vášeň, chodím cvičit, kdykoli mám čas.

Cvičím cca 2,5roku, zpočátku mě bavilo jet tréninky na sílu (maximálky kdysi MT 120kg, Bench 70kg, Dřep 90kg - dnes už bych to asi nedala :-)

Jenže pak jsem se začala zajímat i o stravu, změnila tréninky a vlastně cvičím tak, abych neubírala na nynějších vahách a zároveň bych se chtěla trochu prorýsovat. Takový malý cíl 58kg, ale váha není až tak důležitý ukazatel pro mě.

Mým cílem je především užívat si tréninky a vypnout od dětí, domácnosti a všeho okolí. Činky prostě miluji - u mě je to vážně nemoc.


Sledujte Fitness profily na naší FB stránce.

DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!
Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty