ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

F-sport.cz Team

26.10.2018 - Martin - 35905 shlédnutí
F-sport.cz Team - Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim. Album aktuálních i starších členů F-sport TEAMu. NOVĚ - Představení Daniela Mullera. Staň se i ty na čas členem F-sport Teamu!

Atleti a sportovci, kteří nám pomáhají a my zase pomáháme jim. Album aktuálních i starších členů F-sport TEAMu. NOVĚ - Představení Daniela Mullera. Staň se i ty na čas členem F-sport Teamu!reklama:
L-carnitin pro spalování tuků jen 1,2Kč na dávku. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)F-SPORT.CZ SPOLUPRACUJE SE ŠPIČKOVÝMI ATLETY


F-sport Team tvoří parta sportovců, kteří žijí kulturistikou a díky tomu i vznikl projekt F-sport.cz Páteři projektu F-sport.cz jsou Jirka a Martin - dva nadšenci, kteří se rozhodli své zkušeností využít. V poslední době jsme do projektu zapojili i naše známe a kamarády a tak postupně vzniká náš F-sport Team. A dokonce i ty se můžeš stát součásti F-sport Teamu! A to nejen svými připomínkami k produktům Explomax PROFESSIONAL, ale i přímo! Zúčastni se naší soutěže o tvář F-sportu a staň se i ty jedním z našeho F-sport Teamu. Hledáme tvář F-sportu

Výsledkem naši společné práce a zkušeností je řada Professional od firmy Explomax, která vám nabízí jen účinné látky v účinných koncentracích pro zisk maximálních výsledků. To vše v chutné a cenově přijatelné formě.
ĆLÁNEK JSEM SPOJIL S ČLÁNKEM HLEDÁME TVÁŘ F-SPORTU
Hledáme tvář F-sportu


Daniel MullerMartin Vojáček
Ahoj jmenuji se Martin Vojáček a je mi 23 let. Poprvé jsem vešel do posilovny v 15 letech a to s učitelem tělesné výchovy který mě naučil základy, za které jsem rád, protože to on mi ukázal ten správný směr. Od té doby pravidelně cvičím . Na střední jsem měl období, kdy mi rodiče zakazovali cvičit a mohl jsem jen dvakrát týdně dojet později ze školy domu. Nemohl jsem si ani vařit to co jsem si koupil za svoje peníze a tak jsem si vajíčka vařil u kamaráda a tvaroh jedl než jsem došel domů. Proto jsem začal cvičit i doma v jedné šopce, kde jsem měl sice zimu, ale tam jsem mohl trénovat. Pamatuju si, jak jsem měl udělanou kladku z lana a kýble a do toho jsem dával staré kusy železa abych měl závaží. Takže motivaci jsem měl opravdu obrovskou a možná proto cvičím dodnes.
Jinak chci poděkovat F-sportu za sponzoring a všem popřát mnoho úspěchu jak ve fitku, tak i v životě :)
naturální kulturista a trenér
Martin Vojáček


Jiří Hylš
Jmenuji se Jiří Hylš, jsem z Boskovic a je mi 28let, cvičení už se věnuji pár let. Začátky byly těžké, cvičení mě nikdy nebavilo,stále jsem se přemlouval a nutil. S cvičením jsem začal z důvodu velmi nízké tělesné váhy. Mým cílem bylo pouze nabrat pár kg svalové hmoty a vypadat a cítit se lépe. Postupem času jsem registroval změny a větší progress. Svaly a síla se zvětšovala a motivace i nároky rostly až jsem si cvičení natolik oblíbil, že bych už bez cvičení nemohl žít. Ze začátku jsem posilování přímo nesnášel a ted je naopak miluji! Momentálně zvažuji přípravu na podzimní soutěž men's physique.


Klára Lukačová
Ahoj, Jmenuji se Klára a jsem maminkou 4letého chlapečka. Fitness se věnuji přibližně 3 roky. K posilování mě přivedl bývalý přítel, který mě naučil, že cvičení není jen o tom abychom si odbyly to, co musíme. Naučil mě disciplíně, která je v tomhle sportu, stejně jako i v jinych sportech, důležitá. Stalo se to každodenní součástí mého života a doufám že do budoucna se budu posouvat dál a dál. Děkuji firmě F-sport.cz za možnost odebírat tak skvělé doplňky.


Michal Soukup likvidace F-sport trika
Jak sundat F-sport.cz triko jedním pohybem,
ale záruka se na to opravdu nevztahuje :-D

Andrea Švábová
Ahoj :)
Jmenuji se Andrea, ale všichni mi říkají Ája. Je mi 23 let a bydlím v Příbrami. Posilování se věnuji 3 roky a momentálně mám za sebou 2 závodní sezóny v kategorii bikini fitness.
K posilování mě přivedl můj přítel - Jan Bláha, který je zároveň mojí obrovskou motivací. Už od prvního dne v posilovně jsem si nejvíc oblíbila tréninky nohou a ramen. Nikdy bych nevěřila že mě posilovna tak moc chytne. Veškeré začátky mě naučil právě on, takže od prvopočátků mám svého osobního trenéra :D :) V jeho šlépějích jsem pokračovala od začátku až na závodní prkna. Za své největší úspěchy považuji 1. místo -FFF Cup 2018 a 3. místo Mistrovství Čech juniorů 2018. Momentálně mám před sebou rok tvrdé dřiny, s úmyslem vylést znovu na jaře 2019 v mnohem lepší formě a jsem nesmírně ráda že zrovna f-sport mi umožnil odebírat jejich suplementy, které v podstatě s přítelem již využíváme delší dobu.Sabina Zelinková
Ahoj jmenuji si Sabina Zelinková je mi 19 let a pocházím z Chomutova od nového roku původem jsem z Brna a věnuji se posilování, posiluju od 13ti let (7 let). Moje oblibená partie jsou nohy.
Tady je můj příběh: začalo to když jsem vážila skoro 100kg prošla jsem si velkým peklem,bolesti, psychickými depresemi prostě vším možným...když jsem začala hubnout nikdo mi nevěřil ze zhubnu natož ze me cvičení bude tak dlouho bavit...jenže já mela cíl a šla si za nim...bohužel hubnutí se stalo moji závislosti a i díky psychické šikaně na škole jsem spadla az do anorexie...norexie se semnou táhla dlouho...přestala jsem skoro jist a cvičila jsem 3xdenne + 2 hodiny běhu denne...neustále jsem se vážila a přihlížela se v zrcadle jestli jsem nekde nepřibrala....pote jsem přešla na střední školu ale to jsem zase trpěla na zachovátové přejídání...takže jsem pribrala...potom jsem si říkala ze to tak dal nejde a zase jsem spadla do anorexie (bohužel) pote jsem přešla na jinou školu a začala chodit do posilovny( předtím jsem cvičila doma) a viděla jsem tam slečny se svalama a hrozne se mi to líbilo tak jsem si řekla ze chci taky svaly a postupne jsem začínala jist...stala se z toho moje závislost když jsem videla jak mi ty svaly rostou...občas ještě sem tam jsem trpěla na zachvatove přejídání ale už to tak hrozne nebylo...nyní 2 roky jim normálně a konecne se mi i srovnal metabolismus už nemám problémy s trávením a cítím se dobře a o to tu jde :) ted už jen budu nabírat a těšit se na moje první zavody :) ale jak můžete vidět z mého příběhu nikdy jsem to nevzdala a vždy bojovala...takže pokud někdo něčím takovým prochází at je to obezita,anorexie nevzdavejte to! Bojujte proti tomu...protoze zdraví mate jen jedno a hlavně to co děláte delejte protože vas to baví ne protože musíte ????a kdyby měl někdo taky nějaký takový problém nebojte se me kontaktovat na fb: Sabina Zelinková nebo na inszagramu: sabinkax33 :) na fb i na instagramu naleznete moji přeměnu:)


Ella Elis - trénink v 49 sekundách
Ella Elis
Ahoj, jmenuji se Eliška, na internetu vystupuji pod přezdívkou Ella Elis. je mi 20let. Od mala se věnuji sportu od různých tanců až přes fotbal a atletiku, bohužel v 11 letech jsem utrpěla úraz, který mě ještě do nedávna omezoval a působil bolesti. Začátkem roku 2017 jsem podstoupila operaci a od té doby se věnuji na plno cvičení a zdravému životnímu stylu, bez toho aniž by mě něco omezovalo. Ráda motivuji lidi a pomáhám jim dosáhnout vyšších cílů.


Vladimír Žižka - kontrola formy
Ondřej Jílek
Ahoj, jmenuji se Ondřej Jílek je mi 28 let, cvičím v podhorském městečku Vrchlabí v Krkonoších. Makám zhruba 4 roky s progresem 25 kg začínal jsem na 70 kg. Chtěl bych motivovat všechny okolo sebe s čím mě právě teď pomáhá i F-sport za to velké díky.... Proto sledujte moji cestu na instagramu s tagem #chci100killo.. Kde bude určitě zdokumentovana i moje příprava na závody.... Stay strong


Kuba Jirásek
Ahoj, jmenuji se Jakub Jirásek a je mi 30 let, sport mám rád od malička a věnoval jsem se různým sportům, od florbalu až po bojové sporty, takže jsem vždy se snažil cvičit a udržovat se aspoň trochu v kondici. Nejvíce mě bavilo posilovat s vlastním tělem a zhruba před 5 lety jsem se dozvěděl o calisthenice a hrozně mě to nadchlo, sledoval jsem videa na youtube. Tam jsem viděl i videa od CzechWorkout a strašně jsem se jim chtěl vyrovnat. Později jsem poznal zakladatele Ladě Přidala a začal s ním trénovat, hlavně diky němu se brzo dostavili výsledky.


Kateřina Procházková se špičkovým proteinem Whey I CFM 100
Kateřina Procházková
Ahoj, jmenuji se Kačka a je mi 22 let. Je to téměř dva roky co jsem se začla zajímat o fitness a zdravý životní styl. Postupem času jsem přidala ještě streetworkout, thajský box a momentálně se připravuji na závod Spartan race.


Michal Soukup - dřina v posilovně
Michal Soukup
Ahoj, jmenuju se Michal Soukup, je mi 41 let. Miluju cvičení od klasického posilování, přes trojboj až po tahání různých břemen. Občas si zkusím nějakou stromgmanskou soutěž. Strašně mě to baví a chtěl bych motivovat mladý lidi všeobecně ke sportu.


Milan Krupička - vítězství na MČR 2017 v mrtvém tahu do open 75kg RAW
Petra Kuncová
Sportu se věnuji od malička, ale až před pár lety jsem poznala vůni železa. Od té doby mě svět fitness doslova pohltil. Velké svaly, těžké váhy, překonávání svých limitů, překračování komfortní zóny. Na jaře 2017 jsem se třikrát postavila na pódium v kategorii Bodyfitness, kdy jsem si jednou vybojovala bronzové umístění. Přesto, že sport je to občas tvrdý a krutý, od další přípravy mě to neodradí. Kromě toho působím jako osobní trenér v GymFit-Krupka. Samozřejmě do kvalitní přípravy patří nejen tvrdý trénink, ale i spoustu doplňků stravy. Díky F-sportu mám skvělý výběr nejen důležitých vitamínů, ale i proteinů a samozřejmě i zdravého mlsání.


Heřman Veselý
Mám 32 let fitness je muj zivotni styl od 15 let a jsem moc rad kdyz svym vzhledem nebo radou mohu motivovat dalsi lidi do tohoto skveleho sportu. Za zaklad povazuji kvalitni stravu a tvrdy trenink. 2009 -3 misto Mistrovstvy Moravy a Slezka. Z doplnku pouzivam hlavne kvalitni protein,Bcaa,hmb a kreatin.


Milan Krupička
Jmenuji se Milan Krupička,je mi 28 let a věnuji se silovému trojboji. Pro ty,kteří mě neznají a říkají si,ze nejsem zrovna souměrnej,tak je to proto,že jako malého mě postihla DMO (Dětská mozková obrna).Celá pravá strana mého svalstva je zkrácená a tak nemaká,jak by měla.Ale i přesto me to neodradilo od toho abych šel za svým snem a dokázal hlavně sobě,ze když je silna vůle,tak jde všechno!Zacal jsem chodit do fitka jen tak,abych nabral nejakou tu hmotu a dobre vypadal,ale zaujal me powerlifting a tak jsem se mu zacal venovat více.Objel jsem pár závodů a postupně se zaradil mezi nejlepší ve své váhové kategorii.Závodím v kategorii Open 75kg a mezi mé nejlepší výsledky zatím patří 3.místo na Mistrovstvi Ceske a Slovenske republiky v silovem trojboji a 3.misto na Mistrovství Světa v silovem trojboji.Nyní jsem v přípravě na posledni letošní zavod a to listopadové Mistrivstvi České republiky v mrtvém tahu.Tohle je jen začátek,makam na sobě a půjdu co možná nejvýš,tak mě sledujte! ;)


Andreas Dobsa - nejlepší video
Andreas Dobsa
Má 27 let, kalistenice a fitness se věnuji už 6 let točím videa, motivuji druhé k lepším výkonům a k lepšímu stylu života.


Láďa Přidal - promovideo z tréninku

A post shared by Lada Pridal (@czechworkout) on

František Zbahna
František má 21 let a pochází z Hořovic. Cvičení se pořádně věnuje od 17 let. Má za sebou první závody v kategorii mens physique (2016). Mnozí z vás ho znají pod pseudonymem Beton Svaly. Jedná se o Youtube kanál, kde začal přidávat videa v roce 2015 a pokračuje v tom dodnes.


Vladimír Žižka - video formy z tréninku

A post shared by Vladimír Žižka (@dumplex) on

Vladimír Žižka - úspěšně se věnuje kulturistice
Má 19let, pochází z Vyškova a cvičení se věnuje 5let, z toho 3roky závodí.
2014 kondiční soutěž v dorostu - 1. místo
2015 jarní mistrovské soutěže
2015 podzim 1 a 2 místo
2017 Mistrovství Moravy a Slezka - 3. místo v nejtěžší kategorii


Josef Grmolec a Tomáš Brablc - video z tréninku
Milan Kinc - úspěšně se věnuje kulturistice
2010- mistrovství ČR - mladší dorost 1. místo
2012- mistrovství Moravy a Slezska - dorost+junioři 1. místo, absolutní vítěz soutěže
2014- Mr.Univers - 2. místo
2014- Mezinárodní mistrovství České Republiky - junioři+muži obě kategorie 1. místo + absolutní vítěz soutěže
2015- Mistrovství světa - junior 1. místo
2015- Mr.Universe WFF - 2. místo
2016- mezinárodní mistrovství Německa - 1. místo junioři + absolutní vítěz soutěže mezi všemi kategoriemi.

Milan se aktívně podíli na vylepšování řady Explomax PROFESSIONAL, aktivně používá I CFM 100, Assassins Pump a BCAA.


Tomáš Hron - úspěšně se věnuje Thaiboxu
Známý a úspěšný Thaiboxer Tomáš Hron (Tino) se na své zápasy připravuje s námi. Vzhledem k tomu, že máme hodně dotazů ze strany boxerů (všech druhů a kategorií), jiných zápasníků, ale i atletů, na doplňky výživy a silový trénink, rozhodli jsme se, že Vám zpřístupníme náhled do toho, jak taková příprava vypadá. Možná má někdo dojem, že doplňky výživy jsou jen pro kulturisty, ale je to naopak sportovní doplňky výživy dokáží značně zlepšit a zkvalitnit přípravu každého atleta a zlepší jeho výkon, sílu, ale i samotné tréninky a případně i zápasy.

Doplňky pro zlepšení výkonu v atletice


Martina Ryszava - úspěšně se věnuje bodyfitness
Kulturistika je finančně, časově, fyzicky někdy i psychicky náročný sport a co si za to odneseme? Jen dobrý pocit a protein, ale podle toho se potom poznají ti, kteří to dělají pro sebe nebo jen proto, že je to moderní. V současnosti jsem pod vedením úžasné Marie Bouchalové a půjdu do kategorie bodyfitness (junioři), myslím že za rok a kousek jsem udělala obrovský progress a konečně se to alespoň minimálně přiblížilo k tomu abych si na to závodění troufla. Chtěla bych aby moje forma byla co nejlepší a já z podia odešla z pocitem, že jsem do toho dala všechno.

www.facebook.com/ryzsava


Jindřich Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Soutěžní fotku posílám z mojí první soutěže v Karviné, pod naturální federací INBA (dnes již ICN - iCompete) kde jsem se při prvním startu umístil na 4. místě v kategorii Mr. Physique juniorů do 23 let. Momentálně se chystám startovat na Mezinárodním MČR a pravděpodobně i na Agrofert Natural Cup, ve stejné federaci, taktéž stejné kategorii. :) Na tyhle soutěže se chystáme společně s bráchou a celou přípravou si projdeme společně. S přípravou nám samozřejmě bude pomáhat F-sport.cz, za což jsme neuvěřitelně vděční.

Mezi doplňky co užívám v mimosoutěžním období, je klasicky protein, kde nejspíš nemám žádnou oblíbenou značku, ale na chuť mi přišel MyProtein čoko-oříšek a zachutnali mi vzorky od Explomaxu. Dalším produktem na který nedám dopustit je Glutamin, nejlépe bez příchuti, který dávám do proteinu, nebo večerního jídla. BCAA užívám pouze v dietě. Dále samozřejmě creatin a pre-workout suplementy.


Jan Zvolánek - úspěšně se věnuje kulturistice
Honza za svůj nejvyšší úspěch považuje vítězství na Grand Prix v Karviné, pod naturální federací iCompete/INBA, které se konalo 1.10.2016. Nyní se připravuje na ICompete Mezinárodní MČR 2017 v naturální kulturistice a fitness. Honza působí jako osobní trenér v Olympia Fitness Vršovice.

Jeho nejoblíbenější doplňky výživy jsou:
Explomax - Instant CFM Whey Protein 100 Professional
Fitness Authority - Xtreme Napalm Igniter Shot
Myprotein - BCAA a Glutamin


Adéla Chalupková - úspěšně se věnuje bodyfitness
17-tiletá studentka gymnázia v Orlové. Sportu se věnuje od malička a s fitness začala před 2 a půl lety. Na soutěži v bodyfitness byla poprvé na jaře 2016, kde jskončila na 3. místě mezi juniorkami na Moravě a Slezsku a na mistrovství ČR byla ve své kategorii dorostu také 3.
Cvičí 5-6x týdně a dodržuje přesnou stravu (nyní objem), protože se chystá na další bodyfitness soutěž toto jaro.

Aleš Réman - úspěšně se věnuje kulturistice

František Heribán - úspěšně se věnuje crossfitu
K největším úspěchům patří:
3. místo Performance Games
4. místo No Excuse
1. místo Don´t Quit Challenge
2. místo Performance Games týmy
1. a 2. místo Summer Games and Winter Games České Budějovice
2. místo CFT Battle Brno
1. místo Bestie Open tým
2. místo Don´t Quit Challenge
Nyní se hlavně připravuje na sezónu masters, která pro něho začne od srpna.
 více informací ...
Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty