ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Erzha - člen diskuse

13.5.2005 - Martin - 32948 shlédnutí
Erzha - člen diskuse - Erzha nabírá svalovou hmotu.
Erzha nabírá svalovou hmotu.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Erzha se přihlásil 24.4.2005 s 75kg na 175cm výšky.

S posilováním jsem začal v listopadu 2003 se 79kg, většinou sádla než svalů. (fotku budu muset naskenovat, je to fakt otřesný pohled). Fotku pošlu před i po třech měsících, kdy jsem se přihlásil "Do formy s M&F. Ze začátku jsem dělal zpoustu začátečnických chyb, jako, že jsem při hubnutí moc nejedl atd a myslel jsem si, že korba budu hlavně z proteiňáku. Postupně jsem přecházel na 5 jídel denně s menším množstvím sacharidů a po půl roce, jsem si začal i počítat množství živin.

Postupně jsem se dopracoval k postavě, která vypadá docela k světu, oproti tomu, co bylo před rokem a půl. Řekl jsem si, že by to chtělo trochu přibrat. Stále se mi to nedařilo, až dokud jsem nenarazil na stránky f-sport a neobjevil tajemství 8 jídel denně a nezjistil, že opravdu, čím častěji jíte, tím více máte hlad. S novou érou objemovky ala Martin, jsem začal před měsícem na váze 75kg, dnes mám 76kg a uvidíme, jak to půjde dále. Takže jdeme na to...7.5.2005 - 75,6kg
9.5.2005 - 76kg


Fotky:
Fotky ze současnosti po roce intenzivního tréninku většinou 4x týdně tyto jsou z prosince 2004, kdy jsem měl 75kg, většinou již svalů, to bylo před maxi výkrmem a vánoční "objemovkou".

tato je z ledna 2005

tato je z března 2005

další fotky pošlu, až se dostanu na kýžených 80kg, což bude, doufám, hodně brzy.
Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty