ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Zdeněk - stránky člena diskuse

31.5.2005 - Martin - 32003 shlédnutí
Zdeněk - stránky člena diskuse - Zdeněk potřebuje zhubnout, má 50 roků a 118kg na 188cm.
Zdeněk potřebuje zhubnout, má 50 roků a 118kg na 188cm.reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Zdenek se přihlásil 30.5.2005 s cca 118kg na 188cm výšky.

Toto mé rozhodnutí podpořil fakt,že jsem se musel objednat k pedikérce,abych měl pořádně ostříhané nehty na nohou,protože sám už to nezvládnu.

Je mi už přes 50 a s nadváhou jsem se potýkal celý život. Při výšce 188cm nebylo těch 100-103 kg nic moc, ale dalo se. Dneska už je to bohužel víc,víc let,a začínají i zdravotní problémy. Ráno v 7.00 hod vstanu, po 150 m nastoupím do autobusu, po 2 km vystoupím a po dalších 500 metrech jsem v kanceláři, koupím si 2-3 sojové rohlíky, nějakou paštiku (sekanou,salám) a tam sedím u počítače. V 11,30 hod na oběd do hospody - takže nabídka stále stejná a převážně knedlíky + pivo (když mám auto tak pito) v 17,00 stejnou cestou domů. Potom opět počítač,televize a lenošení. Spát chodím kolem půlnoci.

Je mi jasné,že tento způsob není to pravé ořechové, takže se snažím o nějaké "vylepšení" - tak cca 6 let nesladím cukrem (ale přijde obchodní partner a dáme si slivovici nebo dvě), pijí jen neslazenou vodu, vyhýbám se bílému pečivu (ale v obchodě občas jiné nemají), vepřové a hovězí maso nejím, milované škvarky jsem také opustil, bábovky a koláče nemusím, miluji ovšem solené arašídy (chipsy jsem už taky nechal). Problém je v tom, že docela slušně vařím a nejsem líný vařit i složitá "překvapení". Takže nás o víkendech navštěvují už samostatné děti i s partnery a nechávají se "hýčkat" mojí kuchyní ať v bytě nebo na chatě.

Jediný pohyb jsou pravidelné pěší výlety-trasy 20-30 km jednou o víkendu, když není "návštěvní den" a jednou za rok "pěší" týden v Jeseníkách,Tatrách, letos přechod Orlických hor apod. Z fyzické práce vlastně pouze nutné práce na zahrádce a chatě v zahrádkářské osadě - pokud se běhání za motorovou sekačkou s pojezdem dá říci fyzická práce.

Moje žena drží "svoji "dietu,stále si drží svoji váhu . Samozřejmě by přivítala ,kdybych se sebou "už konečně"začal něco dělat.

Nevím, nechtěl bych asi jít cestou Blechy (tedy aspoň zatím), spíše změnit jídelníček, odbourat každodenní pivo, alkohol, uzeniny, arašídy apod. jsem "všežravec" takže by to neměl být až takový problém. Myslím si, že to hlavní by bylo začít se hýbat - každý den. Cvičit doma,rotoped,činky apod a až se rozhýbám teprve přejít do posilovny. Musím přihlédnout k tomu, že takových 15 let už jenom "chátrám".Fotky:
30.5.2005 - 118kg
Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty