ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Macko - žijící legenda

30.5.2006 - Martin - 32904 shlédnutí
Macko - žijící legenda - 66kg na 182cm - mistr v kladení nesmyslných dotazů a testování nejpodivnějších systémů - váhový přírustek za ro 4kg. Tedy už za 5 let nebude podvýživený :-)
66kg na 182cm - mistr v kladení nesmyslných dotazů a testování nejpodivnějších systémů - váhový přírustek za ro 4kg. Tedy už za 5 let nebude podvýživený :-)reklama:
One Stop Xtreme 4350g + NexGen Pro with digestive enzyme AKCE


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Macko se do diskuse přihlasil mnohokrát, ze začátku jako Tommy, pak jako Macko a pak ještě asi pod 10 přezdívkama. Nakonec u nás zůstal jako Macko. Jo a jmenuje se opravdu Tommy, neboli Tomáš a ne Marian. Macko se od začátku roku 2005 pohybuje okolo 66 kg na 182cm.

Macko hraje v létě tenis a basketbal a je ze Slovenska. A vlastně ani neví zda chce přibrat, protože chce být štíhly, ale svalnatý. Při hledání této chiméry položil tisíce dotazů na všechny fóra v ČR i SR a snad i v zahraničí. V naši diskusi jsem nechal jen jeho dotazy v deníčku Macko, ostatní mažu. A i tak to jako příklad zbytečného dumání nad nepodstatnými věcmi stačí.


Fotky
Macko poslal fotku 30. 6. 2005 při 66kg. Vypadá dobře na tenistu, v kulturistickém žargónu to je Mathausen na vycházce.Další pak z letoška. Jeho současná váha je 70kg najezený k prasknutí. Neboli komu není shůry dáno může se ptát do zblbnuti stejně nic nepochopí :-/

Deníček 1:
Deníček 2:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty