E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Macko - žijící legenda

30.5.2006 - Martin - 32313 shlédnutí

Macko - žijící legenda - 66kg na 182cm - mistr v kladení nesmyslných dotazů a testování nejpodivnějších systémů - váhový přírustek za ro 4kg. Tedy už za 5 let nebude podvýživený :-)
66kg na 182cm - mistr v kladení nesmyslných dotazů a testování nejpodivnějších systémů - váhový přírustek za ro 4kg. Tedy už za 5 let nebude podvýživený :-)


Macko se do diskuse přihlasil mnohokrát, ze začátku jako Tommy, pak jako Macko a pak ještě asi pod 10 přezdívkama. Nakonec u nás zůstal jako Macko. Jo a jmenuje se opravdu Tommy, neboli Tomáš a ne Marian. Macko se od začátku roku 2005 pohybuje okolo 66 kg na 182cm.

Macko hraje v létě tenis a basketbal a je ze Slovenska. A vlastně ani neví zda chce přibrat, protože chce být štíhly, ale svalnatý. Při hledání této chiméry položil tisíce dotazů na všechny fóra v ČR i SR a snad i v zahraničí. V naši diskusi jsem nechal jen jeho dotazy v deníčku Macko, ostatní mažu. A i tak to jako příklad zbytečného dumání nad nepodstatnými věcmi stačí.


Fotky
Macko poslal fotku 30. 6. 2005 při 66kg. Vypadá dobře na tenistu, v kulturistickém žargónu to je Mathausen na vycházce.Další pak z letoška. Jeho současná váha je 70kg najezený k prasknutí. Neboli komu není shůry dáno může se ptát do zblbnuti stejně nic nepochopí :-/

Deníček 1:
Deníček 2:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty