ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

L-Arginin

7.12.2005 - Aminomax - 31995 shlédnutí
L-Arginin - Firma aminomax uvádí na trh nový produkt - informace.
Firma aminomax uvádí na trh nový produkt - informace.reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)L-Arginin (Muscle-Sex) 50.000mg

Arginin je zcela ojedinělou a organismu nenahraditelnou látkou zodpovědnou za přenos oxidů dusíku a přímé vylučování růstového hormonu.
Oxidy dusíku (NO) jsou v lidském těle vytvářeny právě z l-argininu. Oxidu dusnatý je nezbytný pro udržení průchodnosti cév, podporu erekce a plodnost mužů.
Vyšší obsah NO způsobuje dokonalé prokrvení svalů, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje průtok krve ve svalových buňkách

Prováděné studie prokázaly pozitivní účinek l-argininu, který byl podáván mužům - došlo ke zvýšení tvorby spermatu, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního libida.
U žen je v tomto ohledu při užívání argininu pozorována zvýšená sexuální vzrušivost.
Mimochodem, jeden velmi známý doplněk stravy pro podporu potence a sexuálních funkcí (ArginMax) obsahuje jako hlavní účinnou látku také čistý l-arginin (475mg/tableta). L-arginin je také součástí některých produktů směrovaných k nárůstu svalů u sportovců (typicky Nitric oxide, GH stack apod.)

L-arginin přijatý na lačno vyplavuje větší spektrum hormonů z nichž nejzajímavější je glukagon, insulin a zejména růstový hormon.
Růstový hormon jako přirozená součást lidského organismu zcela spolehlivě podporuje tvorbu svalové hmoty, čehož cíleně využívá většina sportovců a především kulturisté.

Arginin urychluje obnovu buněk, zvyšuje proteosyntézu. Zvýšenou tvorbu svalů lze vysvětlit jednak přímou sekrecí GH a také produkcí oxidů dusíku NO, ty zlepšují prokrvení svalů - do svalu se dostává větší množství živin, zvyšuje se "napumpování svalů" a v konečném důsledku svalový růst.
Pro podporu nárůstu svalů a stimulaci GH je nutné užívání l-argininu zásadně VŽDY na lačno! V přítomnosti bílkovin nebo polypeptidů v žaludku se snižuje účinek a je třeba použít mnohem vyšších dávek.

Vedle zvýšení růstu svalů je známo působení argininu na spalování podkožního tuku již při dávkách 500mg l-argininu 1x denně.
Vhodné je současné užití l-argininu s l-karnitinem jako spalovače tuků.
Kombinace l-argininu a l-karnitinu je vedle hlavního účinku na redukci hmotnosti vhodná i pro snížení srdeční zátěže, ldl-cholesterolu a podporu spermatogeneze.

Další účinky:
Stimulace imunitního systému - často se využívá v klinické medicíně při léčbě zranění, popálenin a doléčení většiny poúrazových stavů.
Jako přirozený protisrážlivý prostředek omezuje shlukování krevních destiček, snižuje riziko aterosklerózy, reguluje krevní tlak, obnovuje pružnost cév, v medicíně se využívá při léčbě nádorových onemocnění.
Prostřednictvím oxidů dusíku přenáší nervové vzruchy v mozku (neurotransmitér) a reguluje tak např. činnost trávícího traktu, koordinaci pohybů a dlouhodobou paměť.
Stimulace produkce oxidu dusnatého a růstového hormonu má antioxidační účinky, zmírňuje účinky volných radikálů.

Doporučené použití:
Doporučená denní dávka je 2 kapsle.
Ve sportech se užívá na vždy lačno 1-2 kapsle 30-60minut před fyzickou zátěží, nebo také 1-2 kapsle ihned po jejím skončení.
Ke zlepšení sexuálního života je vhodné užívat 2 kapsle denně. Doporučuje se užívat dlouhodobě, před jídlem, nejlépe na lačno.
Účinky argininu lze prohloubit současným užíváním s l-carnitinem, lysinem, vitaminy skupiny B. Nevhodné pro osoby trpící oparem.

Složení:
1 želatinová kapsle obsahuje 500mg l-argininu,
balení 100 kapslí obsahuje 50.000mg l-argininu.

 Are you looking for proof online poker tips, dashing free poker strategy or rules of free games poker? Visit our site! Also you can read poker forums, train for world series of poker and play online games poker.

Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty