ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Explosion - povzbuzující a hubnoucí přípravek

23.4.2006 - Vitalmax - 33325 shlédnutí
Explosion - povzbuzující a hubnoucí přípravek - Opravdu silný stimulant, vzal jsem si ampulku před tréninkem a řekl bych, že by i půlka by stačila. Ihned mi stoupla teplota a začalo mi být horko. V posilovně jsem byl nastartovaný jak blázen a měl jsem i více síly...
Opravdu silný stimulant, vzal jsem si ampulku před tréninkem a řekl bych, že by i půlka by stačila. Ihned mi stoupla teplota a začalo mi být horko. V posilovně jsem byl nastartovaný jak blázen a měl jsem i více síly...reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Výrobek firmy Vitalmax.

Povzbuzující připravek pro stimulaci i hubnutí.
Opravdu silný stimulant, vzal jsem si ampulku před tréninkem a řekl bych, že by i půlka by stačila. Ihned mi stoupla teplota a začalo mi být horko. V posilovně jsem byl nastartovaný jak blázen a měl jsem i více síly.

Už teoretický má Energy EXPLOSION liquid od firmy Vitalmax všechny předpoklady k opravdu účinnému povzbuzení. A pozor to nejen po stránce lepšího vnímání, psychických schopností a lepšího fyzického výkonu, ale i po stránce zrychlení metabolismu a tedy povzbuzení hubnutí. Určitě výborná zpráva pro všechny hubnoucí je, že tento přípravek vypadá velmi, velmi slibně.

Explosion je postaven hlavně na kofeinu, vypadá to snad až příliš jednoduše, ale je to to nejlepší co se dá vymyslet. Kofein je totiž u nás jediná stimulační droga, která je legální, není na dopingové listině a je už u nás zažitý. Kofein je totiž v současné době nejsilnější povzbuzovák a prostředek na hubnutí, který u nás můžete koupit. Běžně totiž povzbuzení a i hubnutí probíhá díky vyplavení adrenalinu a nonadrenalinu do krve. Ten se vyplavuje vždy, když jsme ve stresu anebo při fyzickém výkonu. Jsou to naše vlastní a velmi účinné drogy. Když to moc zjednoduším, tak adrenalin povzbuzuje spíše svaly jako zdroj energie a nonadrenalin spíše tuky. Za běžné situace se adrenalin i nonadrenalin velmi rychle z krve odbourává - tím tělo hlídá, aby nedošlo k předávkování. Kofein toto odbourávání brzdí. Takže pokud přijmete kofein a potom cvičíte, začne se adrenalin i nonadrenalin hromadit v krvi a to je ten účinek kofeinu. To zda se bude hubnout tuk a svaly zhruba půl na půl nebo zda se budou pálit hlavně tuky už záleží na tom jak často cvičíte. Tím se tělo účí vyplavovat více nonadrenalinu než adrenalinu.

Další látkou s podobným účinkem, kterou někteří výrobci nadneseně nazývají náhradou efedrinu je synefrin.

Tuto dvojici podporuje taurin. Ten totiž zlepšuje prostupnost buněk pro všechny tedy i tyto stimulační látky. Navíc zlepšuje přenos vzruchů mezi neurony a tedy vaše vnímaní.

Tyrosin je zde pro regulaci neurotransmitéru a vitamín B3 je vhodný při braní kofinu, protože tlumí jeho negativní vlastnosti tím, že pomáhá prokrvení krevních kapilár (šikovné i proti celulitidě), reguluje vysoký krevní tlak a pomáhá odstranit bolest hlavy.

Celkově se tedy jedna o perfektně vyváženou směs bez zbytečných novinek a dalších pasti na naivní zákazníky. Vitalmax zde nabízí ověřenou směs s velmi silnými stimulačními i hubnoucími účinky. Pro hubnoucí účinky doporučuji doplnit 500mh L-carnitinu a máte hubnoucí preparát, který na našem trhu nemá konkurenci.

Mé osobní zkušeností jsou opravdu překvapující, možná je to i tím, že sem to vzal po kreatinovém cyklu a tedy po cca třech týdnech bez kofeinu. Vzal jsem jednu ampuli před cvičení a ihned jsem začal cítit jeho termogenní účinky. Stoupla mi teplota a cítil jsem se silnější. V posilovně jsem jel jako fretka a i síla šla nahoru. Myslím, že by mi při mých 80kg klidně stačilo i půl ampulky. Pro dívky bych tedy doporučil zaexperimentovat s půlkami nebo třetinkami ampulky v kombinaci s Lcarnitinem. Pro chlapy lehčí váhove kategorie bych taky doporučil zkusit i půlku ampulky.

Tak jako tak Vám můžu Energy EXPLOSION Liquid firmy Vitalmax vřele doporučit.


Tento výrobek je k dostání v E-shopu !
související články

  1.  Taurin
  2.  Marleyka - člen diskuse
  3.  Vitamíny a Minerály
  4.  Doplňky výživy
  5.  Protein 63 - Vitalmax - recenze
  6.  Protein 70 - Vitalmax - recenze
  7.  Protein 82 - Vitalmax - recenze
  8.  L-glutamine - Vitalmax - recenze
  9.  Ionto Drink - Vitalmax - recenze

Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty