ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Emule - stránky člena diskuse

9.5.2006 - Martin - 33054 shlédnutí
Emule - stránky člena diskuse - Emule tvaruje z 63/172.
Emule tvaruje z 63/172.reklama:
Nový skvělý a lahodný Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax nutrition už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Emule se přihlásila do diskuse 24.4.2006 s váhou 63kg na 172cm a cílem zhubnout.

Jmenuji se Emule, je mi 27 let, měřím 172 cm a vážím 63 kg. Mým cílem je rýsovat, shodit tak 3 kila, aby ty svalíky, co na těle mám nebyly tak utopený v tuku a byly více vidět .

Cvičím docela dost, vím, že je to u mne jen otázka nežrat!, ale nějak potřebuji povzbudit a pokecat s lidičkama, co mají obdobný starosti.

Jinak abych se přiznala, tak tak v roce 2000 jsem v období sveho rozpuku vazila 83kg, pracovala jsem v kanclu, celou pracovni dobu bez pohybu, samy chlebicky, az jsem tak nakynula, ze jsem se uz na sebe nemohla divat. Tehdy jsem si rekla, ze je neco spatne.

V roce 2003 jsem vazila 69kg, pritel se se mnou rozesel, ze jsem tlusta, to mne vyhecovalo, zacala jsem sportovat, posilka, plavčo, běh apod., az jsem se vypracovala na 56kg. No, nejak jsem to ale prehnala, začaly se mi rozkladat bílkoviny, celá ta dřina v posilce padla v niveč a vypadala jsem dost vychrtle. Navíc mi tak na 3/4 roku vymizel můj cyklus. Od té doby nabírám, ale nejak ne a ne nabrat jen čistou svalovinu, takže teď bych potřebovala vyrýsovat a mým cílem je 60kg, aby i můj cyklus byl v pohodě

Teď jsem asi už zlenivěla, i když sportuji dost, ale nějak nemám ten správný motor... správný motor dodržovat jídlníček. Takže jsem zabrouzdala na tyto stranky, načetla info a přečetla si diskusi, zaregistrovala a doufam, že s Vámi to zvládnu.

Už 4.5 jen 59 kg.

květen 2006související články

  1.  Hubnutí - Seznam všech článků o hubnutí
  2.  Jak zhubnout reálně, rozumně a navždy ve 2 jednoduchých krocích
  3.  Beta-Alanin
  4.  Seznam všech článku o vyrýsování
  5.  Proč nás honí mlsná
  6.  Jak a kudy mizí tuky z těla

Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty