ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Creatin monohydrate micronized - Vitalmax - recenze

7.6.2006 - Martin - 35467 shlédnutí
Creatin monohydrate micronized - Vitalmax - recenze - Recenze creatinu špičkové kvality, pokračování.
Recenze creatinu špičkové kvality, pokračování.reklama:
Vitamin D4000 + vitamín C500 jen za 320Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Výrobek firmy Vitalmax.

Praxi potvrzený nejúčinnější přípravek pro nabírání svalové hmoty i síly.


Kreatin je přirozenou složkou svalové hmoty, kde hraje zásadní roli při přenosu a zachování energie. Kreatin monohydrát je v současné době technologicky i finančně nejdostupnější forma kreatinu. Pro své výrazné anabolizující účinky se stal velmi oblíbeným doplňkem výživy.

CREATIN monohydrate od firmy VITALMAX:
- zvyšuje výkon, sílu a výbušnost
- stimuluje nárůst svalové hmoty
- urychluje regeneraci po výkonu


Složení:
100 % kreatin monohydrate

Doporučené dávkování:
Rekreační sportovci a děti od 15 let 5 - 10 g denně (v případě 10 g rozdělte do dvou dávek).

Výkonnější sportovci v závislosti na náročnosti výkonu, tělesné hmotnosti a dané situaci 10 - 20 g denně (rozdělte do dávek po 5 g).

Dávku rozmíchejte nejlépe ve 0,2 l sacharidového nápoje, džusu apod. Creatin se podává vždy 30 - 50 min. před výkonem. Další případné dávky v průběhu dne.

Vrchovatě naplněná čajová lžička = 5 g.Více se o creatinu monohydrate můžete dočíst v článku creatin nebo v diskusi na téma kreatin.Sám jsem tento kreatin nasadil už podruhé. Už poprve jsem měl super výsledky a zabral mi lépe než normální kreatin.

Nyní jsem se rozhodl ho nasadit se vší parádou a tak jsem ho začal brát v pátek 26.5.2006. Beru ho vždy hodně vrchovatou čajovou lžičku s cca 100g glukopuru, což zapíjím ihned 0,4-0,6 litry vody a i nadále udržuji pitný režím s vysokým příjmem tekutin. Dále si tak 10-20min. (podle nálady a chuti) po tomto drinku dávám nějaké jídlo bohaté na sacharidy s cca 50-70g sachrů. Tohle dávkuji 2 až 3x denně, takže oproti teorii (měl bych v nabíjecí fázi brát 4x denně) jsem zde ubral. Ale i přesto už jsem nabral 1kg a to jsem ještě nebyl v posilovně (píšu to v pondělí).

7.6.2006 Takže další zážitky :-) Kreatin beru stále 5-7g s 100g glukopuru někde před nebo po sachrovém jídle s 0,6l vody, zjistil jsem, že je třeba vypít tu vodu ihned, protože jinak mám za chvíli pocit plnosti a už nemám žízeň. Mám taky za sebou antikreatinový hříšek, v Praze jsem si dal presso, tedy kofein :-/ Další dva dny jsem dal svou dávku 2x denně tak se to srovnalo. Na tomhl kreatinu lze totiž snadno poznat, že ho berete :-)

Zalitý moc nejsem, nebo spíše nemám takovou formu, aby to bylo vidět, včera jsem se nafotil tak to sem plácnu. Co jde poznat na prvni vfz je síla, zvednu i 10x v sérii větší váhy než jsem měl před kreatinem maximum :-) Cvičím pomalu a v klidu podle zásad, které jsem popsal zde a síla se mi mezi sériemi moc pěkně vrací, namám pocit únavy a každou sérii můžu odjet na plno. Na váze toho asi moc nevysleduju, protože se teď bohužel nevěnuji ani cvičení (1-2x týdně) ani stravě na 100procent. Ovšem hned při nabíjení mi váha poskočila o ten 1kg nyní se to ustálil na +2kg což zřejmě bude ona voda ve svalech. Trošku jsem zaváhal, měl jsem změřit i obvod bicepsu nebo tak, mohlo to být zajímavé, tak snad příště. No kolik přiberu během cyklu je už pak záležitost stravy , regenerace a tréninku, ale tenhle creatin určitě pomáha a pomáha velmi silně.

16.6.2006 Tak creatin jsem dobral ve středu a hned jsem si dal kafičko, už mi moc chybělo. Ve výsledku mám 83kg a ty se mi zatím daří držet. Zalil jsem se jenom minimálně a opět se mi potvrdilo, že mám osobně raději krátké a ostré creatinové cykly. Ale to si musíte už každý vyzkoušet sám.


Tento výrobek je k dostání v E-shopu !
související články

  1.  Creatin neboli kreatin
  2.  Doplňky výživy
  3.  Nabírací jídelniček pro ty, kdo potřebuji nabrat hodně svalové hmoty.
  4.  Trénink 3x týdně začátečníci - nabírání svalové hmoty
  5.  Vitamíny a Minerály

Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty