ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Protein 82 - Vitalmax - recenze

3.4.2004 - Martin - 36961 shlédnutí
Protein 82 - Vitalmax - recenze - Recenze výrobků na našem trhu. Osobní zkušenosti pro Vaší orientaci.
Recenze výrobků na našem trhu. Osobní zkušenosti pro Vaší orientaci.reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Teorie:
CFM Syrovátkový protein firmy Vitalmax, deklaruje jako hlavní použité suroviny: syrovátkový ultrafiltrát, hydrolyzát želatiny, kreatin monohydrát, dextróza, fruktóza, směs aminokyselin s rozvětveným řetězcem, chlorid draselný KCl, směs vitamínů, glutamin, taurin, náhradní sladidla aspartam a acesulfam K, chlorid hořečnatý MgCl2. Tento protein obsahuje 81,24 % bílkovin, 9,12 % sacharidů a 2,92 % tuku. Ve 100 g výrobku je 1644 kJ / 391,4 kcal. Hlavním zdrojem bílkovin je syrovátkový ultrafiltrát vysoké kvality.
CFM Protein 82 se vyrábí v těchto příchutích: jahoda, čokoláda, vanilka, banán, ořech, kokos, bílá čokoláda. Je k dostání v balení 750g, 1500g nebo 3kg, balení 1500g je nově také v šikovné verzi Sachets /sáčky/ v balení 60x25g.
Oficiálně doporučené dávkování je - 3 x denně rozmíchat 25-30 g (3 polévkové lžíce nebo jeden sáček) přípravku ve 200 - 250 ml vody nebo mléka. Z hlediska stravitelnosti jednoznačně doporučuji rozmíchat ve vodě, i když s mlékem má samozřejmě lepší chuť.


Praxe:
Po získání určitých objemů a váhy jsem přešel na tento protein, s cílem propracovat danou svalovou hmotu. Vyzkoušel jsem hodně příchuti a všechny byly vynikající, bez umělé pachuti. Protein je velmi kvalitní s příjemnou chutí i při rozmíchání s vodou a s velmi malým obsahem sacharidů. Je vhodný pro rýsování nebo nabírání čisté svalové hmoty. Lze velmi lehce rozmíchat lžíčkou v hrničku, netvoří hrudky ani nepění. Stravitelnost je vynikající, nejsou zde žádné problémy, naopak má příjemnou chuť.
Při subjektivním porovnání s dalšími proteiny ho musím zařadit hodně vysoko, popravdě řečeno, nepoznám rozdíl účinku mezi západními proteiny a timto českým produktem. Kvalita a "procentní síla" CFM P82 bohatě postačuje na udržování svalové hmoty při rýsování a zároveň je zárukou kvalitních přírůstků v objemové přípravě.

Nedoceněn je hubnoucími, kteří si neuvědomuji, že takto kvalitní protein je pro ně neporovnatelně vhodnější, než různé "fitness" drinky, které často obsahuji mnoho sacharidů a nekvalitní bílkoviny se špatnou stravitelnosti.

Vzhledem k co největšímu rozdělení příjmu živin beru více menších dávek tohoto proteinu denně (25g s 200ml vody jedná dávka=20g bílkovin). Protein používám ráno pro nastartování, večer na noc a cca 25min. po tréninku, také když výjimečně nestihnu jídlo nebo když mám chuť. S novým balením po patlíčcích je to velmi sbnadné a pohodlné.


Shrnuto:
Za své peníze dostanete maximální kvalitu v podobě syrovatkového CFM proteinu. V současné době je kombinace ceny a kvality u tohoto proteinu v akcích v Eshopu na www.f-sport.cz bezkonkurenční !
Tento výrobek je k dostání v E-shopu !
související články

 1.  Jak vyrýsovat
 2.  Doplňky výživy
 3.  Svalová hmota - jak přibrat svalovou hmotu, základní informace a pojmy nabíraní
 4.  Protein - vše co o proteinech potřebujete vědět
 5.  Aminokyseliny - vše co o nich potřebujete vědět
 6.  BCAA - vše, co o nich potřebujete vědět
 7.  Protein 82 - Vitalmax - recenze
 8.  Arginin
 9.  Jak a kdy používat doplňky výživy
 10.  Sacharidy - vše co o nich potřebujete vědět
 11.  Výrobci doplňků výživyDiskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty