ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Catholic - stránky člena diskuse

11.4.2007 - Martin - 33172 shlédnutí
Catholic - stránky člena diskuse - Catholic se do diskuse přihlasil 7. 4. 2007 s 120kg na 190cm.
Catholic se do diskuse přihlasil 7. 4. 2007 s 120kg na 190cm.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Catholic se do diskuse přihlasil 7. 4. 2007 s 120kg na 190cm.


Za obrovksý dar jsem považoval před rokem tyhle stránky. Vše jsem pečlivě pročetl, zvážil a řekl si: " Páni, to jsou věci. Zhubnu a nebudu hladovět". a ono to fungovalo. Jenže studium, práce, domov, studium pomalu mé iluze měnilo a i když sem zhubnul, vše se zpátky vrátilo.
Cvičím rád, svalu rostou, síly přibývá, nevadí mi mučení se, jen to jídlo. Naučit se pravidelně jíst, to je boj. A i když ten boj přes týden vyhraju, dokážete si představot, co se stanu, když 5 dní v týdnu baštíte suchary a tvaroh a pak u rodičů ( prof. kuchařů) otevřete lednici a kouká na Vás žemlovka, svíčková, na paprice, bramboráky... a k tomu láskyplný maminčin hlas: " Jen si dej". a tak si dám.
Ale už toho mám prostě dost a říkám si: " Člověče, když znáš pravdu, teď myslím tu pravdu mé víry, pravdu o Kristu a podle té žiju a jsem moc moc štastný, protože ono je to pravda, nebudu to více rozpatlávat, zájemcům ujasním později, tak musím přijmout i tu pravdu o jídle, správnosti jídla a naučit se dát své tělo do pořádku, aby doplnilo duši.Fotky
Fotky duben 2007 - 120/190

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty