ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Cre-NO muscle max - Vitalmax - recenze

30.7.2007 - Honza - 34446 shlédnutí
Cre-NO muscle max - Vitalmax - recenze - Rád zkouším nové věci a tak sem si řekl že vyzkouším Cre-NO Muscle Max od firmy Vitalmax.
Rád zkouším nové věci a tak sem si řekl že vyzkouším Cre-NO Muscle Max od firmy Vitalmax.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Výrobek firmy Vitalmax.

CreNO Muscle Max je produkt vyvinutý na základě nejnovějších poznatků biochemie. Jeho cílem je dosahovat hned několika efektů najednou. Především funguje jako tzv. svalová pumpa - to znamená vysoké a dlouho trvající "napumpování" svalů. Dále navyšuje jak sílu, tak i vytrvalost, značně zlepšuje regeneraci a snižuje množství tukové tkáně. Těchto výsledků je dosaženo díky výborně vybalancované kombinaci látek obsažených v přípravku. AAKG imituje inzulín a zvyšuje jeho hladinu, čímž podporuje anabolizující procesy. TCM zefektivňuje svalovou práci a explosivní sílu (pomáhá udržet hladinu testosteronu i při delší zátěži). Citrulin zvyšuje svalovou vytrvalost (odolnost svalu proti kyselině mléčné). Taurin pomáhá omladit buňky a zlepšit přenos nervových vzruchů (sval je tak pohotovější) a ALA snižuje oxidativní stres. Výsledkem je vynikající produkt s ambici nahradit zneužívané anabolické steroidy.

Složení:
arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG), tricreatin malát (TCM), l-citrulin, taurin, kyselina alfa-lipoová, želatinová kapsle

Doporučené dávkování:
Denně 6 kapslí, rozdělte do dvou dávek. 3 kapsle 45 minut před a 3 kapsle krátce po tréninku. V den, kdy netrénujete, 3 kapsle ráno na lačno a 3 kapsle večer před spaním.

Obsah účinných látek:
jedna
kapsle
denní dávka
(6 kapslí)
arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG)305,0 mg2100 mg
tricreatin malát (TCM)350,0 mg2100 mg
l-citrulin166,6 mg1000 mg
taurin116,6 mg700 mg
kyselina alfa-lipoová8,3 mg50 mg
Více se o CreNO Muscle Max se můžete dočíst v E-shopu nebo v diskusi na téma CreNO Max Muscle.Rád zkouším nové věci a tak sem si řekl že vyzkouším Cre-No muscle max od firmy Vitalmax . Klasický kreatin už sem již dřív vyzkoušel a dobře zabíral tak proč nezkusit tohle.

Dávkování 3 kapsle 45 minut před a 3 krátce po tréninku to říkal návod tak sem se jím řídil.

Zrovna sem rozjel objemovou tak sem do sebe hodil ty 3 kapsle a zhruba po půl hoďce sem šel na to. Rozcvička a pak plná váha co sem mohl a hned sem zjistil že musím ještě přidat nějaký to kilo takže to dodává určitě sílu. Během sérií sem rychle získal energii takže každá série odjetá naplno. Napumpovanost svalů byla taky dobrá ale oproti klasickýmu monohydrátu asi menší. Na druhou stranu v těch trěch kapslích toho kreatinu není zas moc tak to bude asi tím. Regenerace byla taky super, de moc dobře poznat.

Zkusil sem i dávkování 4 a 4 ale změna nebyla. Možná by to pomohlo těm těžším okolo 90kg, já mám 83kg a dávky 3 a 3 bohatě stačí.


Shrnuto:
větší síla a výdrž při tréninku, velmi dobrá regenerace a doporučoval bych asi hlavně na silový trénink to pak budem přihazovat váhu jen to bude hvízdat. Co se týče ceny tak si to klidně koupím znova protože podle mě to za to stojí.
Tento výrobek je k dostání v E-shopu !
související články

  1.  Creatin neboli kreatin
  2.  Doplňky výživy
  3.  Nabírací jídelniček pro ty, kdo potřebuji nabrat hodně svalové hmoty.
  4.  Trénink 3x týdně začátečníci - nabírání svalové hmoty
  5.  Vitamíny a Minerály

Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty