ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

André Reinders, další vítězství pro české barvy ve freefigtu.

3.9.2007 - OP - 33065 shlédnutí
André Reinders, další vítězství pro české barvy ve freefigtu. - 26.srpna se v německém Magdeburku uskutečnil prestižní sportovní turnaj La Onda Fight Night na kterém zazářil náš borec.
26.srpna se v německém Magdeburku uskutečnil prestižní sportovní turnaj La Onda Fight Night na kterém zazářil náš borec.reklama:
Pro Explomax produkty poštovné zadarmo už nad 1199Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)André Reinders André Reinders


26.srpna se v německém Magdeburku uskutečnil prestižní sportovní turnaj La Onda Fight Night na kterém zazářil náš borec. Na programu bylo několik profesionálních zápasů v boxu a thajském boxu, ale vrcholem večera byla vyřazovací pyramida v nejnáročnějším plnokontaktním sportu světa - free fightu. Naši republiku zastupoval jeden z nejlepších českých bojovníků André Reinders. Své síly poměřil se současnou evropskou špičkou. V semifinále André porazil německého soupeře Nordina Asriha za pouhých dvacet sekund. Finálový zápas byl pro českého zápasníka delší a náročnější, utkal se v něm s francouzským šampionem Jeanem Francoisem Lenoguem, kterého nakonec porazil na body a odvezl si tak další prestižní titul.André Reinders André Reinders
Mgr. Politologie a Bc. Sociologie
26 let
182 cm
85 kg

Mistr světa 2003 asociace WPKA
Vicemistr republiky 2006 Submission wrestling
Vítěz evropského turnaje WFCA Best of Europe


Nová zpráva o úspěších André Reinderse je zde.Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty