ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Aragorn - stránky člena diskuse

23.10.2007 - Martin - 33400 shlédnutí
Aragorn - stránky člena diskuse - Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvlášť nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám.
Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvlášť nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám.reklama:
L-carnitin pro spalování tuků jen 1,2Kč na dávku. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Aragorn se do diskuse přihlasil 21. 10. 2007 s 108kg na x cm.
Jmenuji se Láďa. Z vašich stránek jem čerpal spousty výborných rad co se cvičení a stravy týče. Chci se podělit o své úspěchy v posilování. Má váha je průměrně 108 kg a pohybuje se plus, mínus 15 kilo, podle mé potřeby jak chci vlastně vypadat a zda mám na cvičení čas. Kulturistiku nijak zvlášť nebaštím od té doby co jsem zjistil že s rýží, tvarohem a vločkami díru do světa neudělám. Doplňky výživy nevedu i když to nejsou špatné věci a jak vidím na svém okolí fakt zabírají. Anabolika doporučuji jenom těm co chtějí mít problémy s pletí, vypadané vlasy a v postely nešťastnou přítelkyni. Jde to hezky i bez toho, jenom je to o cosi větší dřina. Na konec by jsem chtěl pozdravovat všechny lidi kteří píšou na f-sportu veškeré rozsáhlé články o posilování, jídelníčcích, hubnutí, příbírání a prostě veškeré rady. Moc se mi líbí, konečně někdo kdo má na posilování a věci stím související střizlivý a zdravý názor. Tak se mějte a pokračujte takhle dál... fandím.
Fotky
Fotky léto 2007

Járo léto 2007

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty