ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Xander - stránky člena diskuse

22.11.2007 - Martin - 32570 shlédnutí
Xander - stránky člena diskuse - 25 let, 86 kg na 185 cm.
25 let, 86 kg na 185 cm.reklama:
Pro Explomax produkty poštovné zadarmo už nad 1199Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Xander se do diskuse přihlasil 12. 11. 2007 s 86kg na 185cm.


Ahoj sportovci!
Jmenuju se Petr, jsem z Plzně. Je mi 25 let a právě jsem ukončil školu. To by bylo asi tak všechno o mě, co se netýká tréninku .
Cvičit jsem chodil už před 4 lety, nějaký pokrok jsem udělal. Mělo to ale jeden háček - byl jsem vegetarián, takže si dovedete představit, jaký jsem měl pořád hlad. Navíc jsem cvičil i docela blbě a tak... začátečník Pak mě skolil zápal plic a od té doby jsem asi 3 roky necvičil.
Cvičit jsem začal asi před třičtvrtě rokem, přemluvil jsem kamaráda, takže chodíme ve dvou. Ale bohužel do toho přišlo zkouškový, pak psaní diplomky, pak další zkouškový a státnice. Po státnicích hnedka práce v Praze s každodenním dojížděním. Tak si dovedete představit, jak jsem asi cvičil.
Každopádně teď jsem konečně v Plzni a mám na sebe čas. Chci začít pořádně cvičit, jíst a tak. Tak doufám, že mi s tim pomůžeteFotky
Fotky listopad 2007

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty