ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Sylvuska - stránky člena diskuse

7.8.2008 - Martin - 32555 shlédnutí
Sylvuska - stránky člena diskuse - Sylvuska se do diskuse přihlásila 30. 7. 2008 s 73kg na 175cm.
Sylvuska se do diskuse přihlásila 30. 7. 2008 s 73kg na 175cm.reklama:
AKCE Iontovita


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Sylvuska se do diskuse přihlásila 30. 7. 2008 s 73kg na 175cm.


Ahojky zdravím šechny. Je mi teprve 17 let, ale s váhou mám problémy- stále přibírám,hubnu, neumím si váhu udržet. Sdietami a záchvaty cvičení mám bohaté zkušenosti,ale nejsem ten typ že bych nejedla celý den a myslela si, jak zhubnu, spíš se vždycky snažím jíst zdravě, po dvou hodinách , nemlsat, ale nemám tu vůli vydržet dýl jak měsíc. Cvičím power jogu, 2x týdně, ve školním roce mám k tomu ještě jednou týdně volejbal a jednou aerobik, sport mě baví, někdy cvičím i doma- rotoped a posilování, ale nevydržím dlouho- vždycky je to tak měsíc. Chtěla bych s tím něco dělat a hlavě VYDRŽET. Velký problém je moje strava- ujíždím na sladkém, maso(nemyslím kuřecí nebo ryby) skoro nepotřebuju, uzeniny atd. to není moje parketa, ale sladké bohužel ano. Vaše články mám přečtené, doufám, že mi to výjde.Chtěla bych zhubnout cca 10kg.

Fotky
Fotky srpen 2008

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty