ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Romiszka - stránky člena diskuse

4.6.2009 - Martin - 32642 shlédnutí
Romiszka - stránky člena diskuse - Romiszka se do diskuse přihlásila 8. 5. 2009 s 88kg na 176cm.
Romiszka se do diskuse přihlásila 8. 5. 2009 s 88kg na 176cm.reklama:
Pro Explomax produkty poštovné zadarmo už nad 1199Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Romiszka se do diskuse přihlásila 8. 5. 2009 s 88kg na 176cm.


Uff,

tak jsem to taky udělala a jsem tu! No, co říct...3dny visím na těchto stránkách a čtu a čtu... z toho 2 dny se pokouším rapidně změnit způsob stravování ... (co jsem za ty 2dny zpapala napíšu pozdějc)

Jinak co říct - mladá holka, co to nechala zajít až tak daleko, a přitom mám hrozně ráda pohyb. No ale kulička jsem od malička.. Dokonce jsem se nedávno začetla do své zdravotní karty a tam, když mi byl cca 1,5 roku stálo: holčička je zdravá, silnější )) a takhle se to se mnou vleče až do teď, ale teda téměř 90kilová slonice jsem ještě nebyla.

Mým cílem bude určitě prvotně si zvyknout na nový systém ve stravování, naučit se chystat si papu den dopředu, dodržet poměr T, S, B a koumat nad tím, aby to nebylo 7x týdně totéž, a co se týče váhy odstranit 5kg(pokud možno tuku). Až se mi toto povede, dám si další cíle. Zatím raději ne. Mějte se všichni fajn.


Fotky
Fotky květen 2009Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty