ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Teddy - stránky člena diskuse

24.4.2010 - Martin - 37345 shlédnutí
Teddy - stránky člena diskuse - Teddy se do diskuse přihlásila 23. 6. 2009 s 62kg na 168cm.
Teddy se do diskuse přihlásila 23. 6. 2009 s 62kg na 168cm.reklama:
ICFM WHEY 100 protein Explomax už od 1170Kč za 3kg


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Teddy se do diskuse přihlásila 23. 6. 2009 s 62kg na 168cm.


Ahoj Martine, ahoj všichni,
tyto stránky již sleduji delší dobu a jsem z nich nadšená. Tímto bych, Martine, přímo Tobě chtěla říct, resp. napsat, že jsi vážně profík a je vidět, že děláš něco, co Tě baví, čím žiješ a to se odráží i na kvalitě těchto super webovek.

Co se mě týče, se stravou a hubnutím i přibíráním mám bohaté zkušenosti. O mých dlouholetých experimentech bych mohla napsat tlustou knížku...

Nepatřím k těm, kteří mají super geny a váhu nikdy nemuseli řešit. V dětství jsem dělala závodně moderní gymnasiku, po ukončení jsem v pubertě začla postupně přibírat. Vlastně celou pubertu až do konce vejšky jsem patřila k tlouštíkům. Moje maximum bylo 72 kg. Jsem typ, kterému se vše ukládá do zadečku, stehen, to vše kompletují silnější ruce.

Po x dietách a dělené stravě jsem v r. 2005 začla sportovat - fitko, aerobick, plavání - to vše s nadšením a víceméně jsem jedla hlavně jen bílkoviny a zeleninu. Zhubla jsem na 62 kg, nechápala, proč nemůžu víc a začla studovat dost knížek o stravování. To vše vyústilo k tomu, že jsem vlastně už jedla jen bílkoviny (ale bez tuku, tzn. žádné sýry apod.) a skončila vlastně jen na 200 g masa, resp. drůbeže, příp. tvarohu a zelenině.
K tomu všemu maximum sportu vč. rotopedu. Každý den jsem na něm hodinu jezdila, k tomu odpoledně ještě nějaký sport a dostala se na svůj životní extrém, kdy jsem v létě 2006 skončila se 46 kg a anorexií.

Po vrácení do "normálu" jsem se vrátila zpět k 60 kg, které jsem si dříve i po anorexii dokázala udržet. Vlastně už 3 roky nejím normálně, pořád se hlídám, pořád hlavně maso a zeleninu, tvarůžky, tvaroh apod. Občas zhřeším, občas mě chytne nával chutě na sladké, ale pak je zase klid a dostávám se zpět na tuto váhu.
S touto váhou jsem otěhotněla a momentálně jsem doma se skoro 2letým Tadeáškem na mateřské. V těhotenství jsem přibrala skoro 20, což se dalo čekat, protože po letech dietování a zdravé stravě jsem se absolutně nehlídala a tělo si po příjmu všeho tzv. normálního, začlo ukládat vše do tuků.
Plánujeme mu od léta pořídit sourozence. Moc mě inspiroval deníček Kikuš, která mě přesvědčila, že i v těhotenství se dá jíst zdravě a přibrat jen to potřebné.

Momentálně se teprve po 2 letech po porodu víceméně dostávám k té své šedesátce, někdy váha ukazuje 60,2 někdy 62. V těchto mezích se udržuji, ale hrozně ráda bych shodila na 56-58 kg. To byla váha - můj ideál, při které jsem vypadala hodně dobře. Je pravdou, že když jsem ji měla, stravu jsem si maximálně hlídala a hodně sportovala. Proto mi to teď zřejmě nejde. Pohybu mám méně, s malým prckem už to není jen o čase pro sebe, ale s pomocí manžela, občas zajdu na aerobik nebo spinning.

Důvod, proč jsem tady je, abyste mi poradili, resp. se obracím hlavně na Martina, jak se stravovat, když jsem celá léta zvyklá jíst opravdu hodně málo. Víceméně v souhrnu to vypadá tak, že ráno posnídám knaeckebroty s tvarohem nebo vločky, dopoledne i odpoledne nějaká zeleninka nebo ovoce na svačinu, oběd a večeře jen bílkovina, resp. maso se zeleninou.
4 roky prakticky nejím přílohy - tzn. rýži, brambory, těstoviny jen výjimečně a když, tak odděleně.

Vím, že výše uvedené není v souladu s tímto způsobem stravování a proto bych ráda nějaké doporučení od vás.
Delší dobu vlastně jím kolem 2000 - 3000 kJ denně, s rozložením nemám problém. Jím cca po 2-3 hodinnách, ale jen asi v 5-6 denních dávkách.

Moc prosím o radu, jak zhubnout alespoň ještě 4 kg, tzn. na 58 kg, kolik a čeho jíst, abych si váhu držela a i v případném dalším těhotenství zbytečně mnoho nepřibrala. Nevím, zda se ke mně budou hodit v těhotenství nynější jídelníčky těhotné Kikuš.

Děkuju moc za případné rady a komentáře!
DanaPostupně po následujících období:
1. duben 2006 55 kg
2. červen 2006 50 kg
3. červen 2007 77 kg (měsíc před porodem)
4. červen 2009 62 kg


Fotky
Fotky duben 2010 32. týden těhotenství. Váha 74,5 kg


Fotky leden 2010 20. týden těhotenství (rovná polovina celého těhu). Váha 68,6 kg


Fotky červenec 2009 58,8 kg


Fotky červen 2009 62 kg


Fotky červen 2007 77 kg


Fotky červen 2006 50 kg


Fotky duben 2006 55 kg

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty