ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Fitness fotky do diskuse a galerie

14.2.2012 - Martin - 34876 shlédnutí
Fitness fotky do diskuse a galerie - Volná galerie Vaších fotek, stránky členů diskuse. Návod jak se správně vyfotit a jak na fotkách vypadat co nejlépe.

Volná galerie Vaších fotek, stránky členů diskuse. Návod jak se správně vyfotit a jak na fotkách vypadat co nejlépe.reklama:
Pro Explomax produkty poštovné zadarmo už nad 1199Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Nově máte možnost ukládat si fotky do diskuse přímo na F-sport.cz


Vzhledem k tomu, že pro dost z Vás je obtížné umístit někam fotku. Můžete ji nyní poslat přímo na F-sport.cz. Já ji zpracuji do správné velikosti, opatřím vodoznakem, aby nešla zneužit a umístim ji na tuto stránku. To mi zabere trochu času, takže prosím o trpělivost. Hned u fotky (níže) uvidíte kód, ten stačí zkopírovat do diskuse a máte tam fotku. Stejně tak, případné smazáni mi zabere čas, tak prosím o trpělivost.

Fotky posílejte na můj email
f-sport@f-sport.cz


Do mailu prosím napište, svou přezdívku z diskuse, zveřejňovat budu pouze fotky související s tématem F-sportu. (nejlépe vložte i odkaz na diskusi, vypadá asi takto:
https://www.f-sport.cz/bb/index.php?action=vthread&forum=14&topic=6287).

Máte možnost nechat si udělat buď rovnou stránečku s galerii, jako například Sapec nebo fotky jen uložím a vložím do diskuse, jak je to dole.

spillenka
Člen: Spillenka Umístěno:11.11.2009
[img]https://www.f-sport.cz/obrazky/clenove/spillenka/spillenka01.jpg[/img]


Když děláte fotky, tak se trochu snažte, lépe se pak porovnává dosažený výsledek. Jen rozdíl mezi dobrým a špatným postojem totiž může být propastný:Optimální postava pro ženy - modelky vs realita
Jak vlastně vypadá normální žena ? Co už je anorexie ? Kde končí hubnutí? Jak vypadá modelka v reálu? Jak máte vypadat vy ? Jak nejlépe zhubnout ? Na toto vše a další se pokusím odpovědět v tomto článku.Diskuse k článku:Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty