ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

ceilidh - stránky člena diskuse

10.1.2010 - Martin - 32845 shlédnutí
ceilidh - stránky člena diskuse - Ceilidh se do diskuze příhlásila 5.1.2010 s 78kg na 180cm.
Ceilidh se do diskuze příhlásila 5.1.2010 s 78kg na 180cm.reklama:
Účinný a kvalitní L-carnitin pro spalování tuků. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Milý Martine,
jsem na stránkách nová a netuším, kam vložit fotografie. Strašlivě se stydím je ukázat, ale třeba to mě zrovna nakopne.
Vždycky jsem byla macík, máme to v genech po obou rodičích, obzvlášť po otci, ale věřím, že i s tím se dá nějak bojovat.
Mám 180cm a vážím 78kg. Nejnižší váhu jsem měla před 3 lety, kdy jsem musela na operaci a ze 70kg jsem zhubla na 62 kg. Už mi to připadalo docela hodně málo, ale zajímavé je, že ty špeky tam všude visely furt. Ošlivé celulitické nohy a děsný zadek.
Pak jsem to pomalounku nabírala nazpátek a nejvice za poslední rok, poněvadž jsem prošla dramatickým rozchodem a navíc změnila zaměstnání na NAPROSTO sedavé. A přes ten posledni rok jsem ztloustla o 8kg.
Moc si zoufu. Mám strašne špatnou výdrž. Pokoušela jsme se už dvakrát chodit pravidelně do fitness centra. Poprvé jsem vydržela měsíc, podruhé necelé dva. Vždycky mě odradilo, že jsem neviděla ale vůbec žádné změny.
Ach Martine, fakt jsem smutná. Myslela jsem, že mě šlehne, když jsem se podívala na ty moje nové fotky v prádle. A přitom ještě před rokem a půl jsem byla docela k světu....
Prosím tě, dej na f-sport stránky ty moje fotky, ať se můžu stydět před celým národem a ať mě to vyburcuje, můžeš, prosím?

Moc děkuju a přeji hezký den
Pavlína


Fotky
Fotky leden 2010Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty