ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Janiac - stránka člena diskuse

18.1.2010 - Martin - 33336 shlédnutí
Janiac - stránka člena diskuse - Janiac se do diskuse přihlásila 28. 5. 2009 s 75kg na 165cm.
Janiac se do diskuse přihlásila 28. 5. 2009 s 75kg na 165cm.reklama:
Pro Explomax produkty poštovné zadarmo už nad 1199Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Janiac se do diskuse přihlásila 28. 5. 2009 s 75kg na 165cm.


Zdravím všechny,

dovolte, abych se Vám trochu představila. Jmenuju se Janka, je mi 23 let, studuji čtvrtým rokem právnickou fakultu a k tomu pracuju jako sekretářka.
Oba "úvazky" zvládám relativně v pohodě, ale sezení v práci a nad učením už si vybírá svou daň nejen v podobě přibývajících kilogramů, ale také v podobě naprosto příšerných a nesmyslných stravovacích návyků, které bych chtěla odbourat.

Zhubnout chci ze dvou důvodů- jednak je to už dlouho můj sen- být šlank, hezká holka bez spousty zbytečností, které často proklínám a taky bych se chtěla líbit svému novému příteli a trochu ho namotivovat- po úrazu s nohou potřebuje zhubnout možná víc než já.

Co se týče hubnutí, zařadila bych se mezi "falešné začátečníky"- mám načteno, "diety" z časopisů atp. nedržím ze zásady a už několikrát se mi povodlo vcelku úspěšně zhubnout, nicméně v krizových obdobích naberu vše zpátky. Po těchto zkušenostech mi chybí motivace cokoliv dodržet a také víra v úspěch.


Fotky
Fotky leden 2010

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty