ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Jarmilka - stránka člena diskuse

24.4.2010 - Martin - 34225 shlédnutí
Jarmilka - stránka člena diskuse - Jarmilka se do diskuse přihlásila 20. 02. 2010 s 52kg na 164cm.
Jarmilka se do diskuse přihlásila 20. 02. 2010 s 52kg na 164cm.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Ahoj,
tak jsem se rozhodla a jdu do toho!!!
Doufám, že jsem ve správné "sekci" - klidně mě odsuňtě někam jinam ;-))

Je mi 28let, měřím 164cm a vážím tak 51,5kg

Už několik let chodím na spinning, tak dva roky plavat a tak dva roky posiluju doma na lavici. Nedávno jsem začala chodit 1xtýdně na squash.

Na tyhle stránky jsem narazila asi před dvěma roky a od té doby zhubla tak 15kg. Za tu dobu to sice není žádná sláva, ale nějak extra jsem to nikdy neřešila. Jen jsem se začala držet pár zásad, a šlo to uplně samo. Nikdy jsme si nevážila ani nepočítala co jím, to až poslední asi dva týdny. Nestačím se divit, kolik cukru má třeba chleba nebo kefír nebo mrkev.

Jsem moc ráda za to co jsem zhubla, ale nevím co dál. Osobně myslím, že bych měla víc posilovat, taky se poslední dobou snažim posilovat tak 2x - 3x týdně, zbytek pak zmíněný spinning, plavání a 1xtýdně squash. Nevadí mi žádný pohyb, jen mi přijde, že by to už chtělo zase nějakou změnu.
Udělala jsem si i fotky a podle nich míním, že je rozhodně co hubnout, zároveň bych chtěla ale i zpevnit. Se svoji výškou a váhou si myslím, že spíš do hubnoucích nepatřím.


Fotky
Fotky duben 2010


Fotky únor 2010

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty